Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


25

Dawid Piątek - LKS Juszczyna

21

Adam Semik - LKS Sokół Słotwina

17

Grzegorz Kamiński - LKS Korbielów
Kamil Wójcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

16

Damian Dobranowski - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Tomasz Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

14

Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Radosław Widuch - LKS Grapa Trzebinia

13

Filip Makuch - LKS Korbielów
Łukasz Widuch - LKS Pewel Ślemieńska
Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra

10

Michał Szewczyk - LKS Sokół Słotwina
Patryk Ścieszka - LKS Pewel Ślemieńska

9

Krystian Pierog - LKS Korbielów
Krzysztof Kaczmarczyk - LKS Beskid Kocierz
Łukasz Mrózek - LKS Orzeł Łękawica

8

Adam Kantyka - LKS Pewel Ślemieńska
Bartłomiej Hankus - LKS Grapa Trzebinia
Dawid Górka - LKS Grapa Trzebinia
Paweł Kumorek - LKS Beskid Kocierz

7

Dawid Barcik - LKS Pewel Ślemieńska
Mateusz Dudys - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Radosław Duraj - LKS Magura Bystra

6

Kacper Urbaś - LKS Magura Bystra
Marcel Kamiński - LKS Juszczyna
Michał Krzyżowski - LKS Korbielów
Rafał Kocoń - LKS Orzeł Łękawica

5

Daniel Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Gabriel Pietraszko - LKS Juszczyna
Łukasz Ścieszka - LKS Pewel Ślemieńska
Mateusz Barut - LKS Sokół Słotwina
Michał Dudzik - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Patryk Matauszek - LKS Juszczyna
Rafał Furtak - LKS Beskid Kocierz
Sebastian Staniak - LKS Magura Bystra
Szymon Gąsiorek - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

4

Adrian Piecha - LKS Korbielów
Artur Urbaniec - LKS Pewel Ślemieńska
Dawid Chrobak - LKS Sokół Słotwina
Kamil Wawrzyczek - LKS Grapa Trzebinia
Marcin Płonka - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Mateusz Hankus - LKS Grapa Trzebinia
Mateusz Majdak - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Paweł Butor - LKS Orzeł Łękawica
Paweł Kamiński - LKS Juszczyna
Paweł Pierog - LKS Korbielów
Rafał Pietrzak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica II
Tomasz Pindel - LKS Korbielów
Tomasz Szwajca - LKS Pewel Ślemieńska
Wojciech Golański - LKS Pewel Ślemieńska

3

Arkadiusz Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Bogdan Dyrcz - LKS Juszczyna
Daniel Kania - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Franciszek Suchoń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Grzegorz Dziergas - LKS Magura Bystra
Kamil Ponikwia - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Krzysztof Noga - LKS Juszczyna
Marcin Gustyński - LKS Grapa Trzebinia
Marek Rodak - LKS Beskid Kocierz
Mateusz Żur - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Hulbój - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Wojciech Jasiewicz - LKS Magura Bystra
Wojciech Piecha - LKS Jeleśnianka Jeleśnia

2

Adrian Haczkiewicz - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Dominik Semik - LKS Sokół Słotwina
Dominik Żuławski - LKS Juszczyna
Grzegorz Figura - LKS Beskid Kocierz
Łukasz Duraj - LKS Grapa Trzebinia
Łukasz Sandok - LKS Magura Bystra
Marcin Wiewióra - LKS Grapa Trzebinia
Mateusz Ciućka - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Piotr Kania - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Piotr Słowiak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Sylwester Kantyka - LKS Pewel Ślemieńska
Szymon Bąk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Piecha - LKS Jeleśnianka Jeleśnia

1

Adam Juraszek - LKS Juszczyna
Adam Moc - LKS Korbielów
Adrian Ciućka - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Aleksander Caputa - LKS Juszczyna
Andrzej Pierog - LKS Korbielów
Arkadiusz Hałat - LKS Grapa Trzebinia
Artur Góra - LKS Korbielów
Bartłomiej Góra - LKS Korbielów
Bartłomiej Janik - LKS Grapa Trzebinia
Cyprian Rus - LKS Orzeł Łękawica II
Damian Żuławski - LKS Magura Bystra
Dawid Świniański - LKS Orzeł Łękawica
Dawid Tracz - LKS Sokół Słotwina
Dawid Żuławski - LKS Magura Bystra
Filip Pietraszko - LKS Sokół Słotwina
Grzegorz Dędys - LKS Juszczyna
Grzegorz Howaniec - LKS Magura Bystra
Grzegorz Małysiak - LKS Orzeł Łękawica II
Grzegorz Noga - LKS Juszczyna
Jakub Mieszczak - LKS Orzeł Łękawica II
Jakub Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Jakubiec - LKS Sokół Słotwina
Kamil Łoboz - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Kamil Rus - LKS Orzeł Łękawica
Konrad Białek - LKS Sokół Słotwina
Krystian Oczkowski - LKS Juszczyna
Krzysztof Wandzel - LKS Sokół Słotwina
Łukasz Dybczak - LKS Grapa Trzebinia
Mariusz Kumorek - LKS Beskid Kocierz
Mateusz Lach - LKS Orzeł Łękawica II
Paweł Dudek - LKS Orzeł Łękawica II
Paweł Jurasz - LKS Sokół Słotwina
Paweł Mrózek - LKS Orzeł Łękawica II
Paweł Sowa - LKS Sokół Słotwina
Piotr Karpiński - LKS Grapa Trzebinia
Piotr Chowaniec - LKS Juszczyna
Piotr Prochownik - LKS Orzeł Łękawica
Piotr Śliwa - LKS Sokół Słotwina
Robert Duda - LKS Orzeł Łękawica II
Sławomir Raczek - LKS Orzeł Łękawica II
Szymon Barcik - LKS Orzeł Łękawica II
Szymon Nikiel - LKS Sokół Słotwina
Tomasz Caputa - LKS Magura Bystra
Tomasz Dunat - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Tomasz Majdak - LKS Korbielów
Wojciech Howaniec - LKS Magura Bystra
Wojciech Stokłosa - LKS Orzeł Łękawica

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201