Klasa A (Podokręg Żywiec) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


12

Maciej Sowa - LKS Skrzyczne Lipowa

10

Sebastian Mrowiec - LKS Koszarawa Babia Góra

9

Jakub Malarz - LKS Sopotnia

8

Dominik Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Szymon Szumlas - TS Metal Węgierska Górka

7

Bartosz Sala - LKS Beskid Gilowice
Jakub Urbaś - LKS Magura Bystra
Kajetan Lach - LKS Leśna

6

Grzegorz Rzeszótko - LKS Leśna
Marcin Marciniak - LKS Leśna

5

Andrzej Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły
Damian Podgórski - TS Soła Żywiec
Grzegorz Socha - LKS Beskid Gilowice
Jakub Hulbój - LKS Koszarawa Babia Góra
Łukasz Zeman - LKS Muńcuł Ujsoły
Tomasz Caputa - LKS Magura Bystra

4

Arkadiusz Urbański - LKS Leśna
Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec
Damian Jarco - LKS Sopotnia
Damian Tomiczek - TS Metal Węgierska Górka
Dawid Burdyl - TS Soła Żywiec
Dawid Golec - LKS Skrzyczne Lipowa
Krzysztof Kupczak - LKS Muńcuł Ujsoły
Miłosz Wojnar - LKS Muńcuł Ujsoły
Paweł Mrózek - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Rafał Kocoń - LKS Magórka Czernichów-Tresna

3

Adam Gowin - GKS Radziechowy-Wieprz II
Adam Semik - LKS Sokół Słotwina
Bartłomiej Binda - LKS Magura Bystra
Dariusz Wąsik - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Krystian Maziak - LKS Magura Bystra
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Łukasz Zawada - LKS Muńcuł Ujsoły
Piotr Słowik - LKS Koszarawa Babia Góra
Rafał Żurawski - LKS Sopotnia
Tomasz Piecha - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Tomasz Wolf - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Wojciech Płaza - LKS Sopotnia

2

Ariel Dziedzic - GKS Radziechowy-Wieprz II
Arkadiusz Mieszczak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Artur Wróbel - LKS Leśna
Damian Żuławski - LKS Magura Bystra
Damian Gołębiowski - TS Metal Węgierska Górka
Dawid Świniański - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Dawid Tracz - LKS Sokół Słotwina
Dominik Kępys - GKS Radziechowy-Wieprz
Grzegorz Lach - LKS Koszarawa Babia Góra
Jakub Krzyżowski - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Kacper Gąsiorek - LKS Muńcuł Ujsoły
Kamil Skrzypek - GKS Radziechowy-Wieprz II
Kamil Wójcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Konrad Martyniak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Krzysztof Mika - TS Soła Żywiec
Łukasz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra
Łukasz Maciejowski - LKS Muńcuł Ujsoły
Mariusz Małysiak - LKS Beskid Gilowice
Mateusz Ciućka - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Mateusz Górny - LKS Skrzyczne Lipowa
Michał Krzyżowski - LKS Koszarawa Babia Góra
Patryk Kłyszyński - LKS Magura Bystra
Paweł Butor - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Paweł Migała - LKS Magura Bystra
Paweł Talik - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra
Rafał Pietrzak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Rafał Tracz - LKS Sokół Słotwina
Ryszard Urbański - LKS Leśna
Sebastian Staniak - LKS Magura Bystra
Szymon Barcik - LKS Beskid Gilowice
Szymon Bąk - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Szymon Nikiel - LKS Sokół Słotwina
Teodor Popławski - LKS Sopotnia
Tomasz Kastelik - LKS Beskid Gilowice
Tomasz Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Wiktor Ormaniec - LKS Beskid Gilowice

1

Adam Ścieszka - LKS Beskid Gilowice
Adrian Matuchin - LKS Sokół Słotwina
Adrian Piecha - LKS Koszarawa Babia Góra
Andrzej Bistyga - LKS Sokół Słotwina
Arkadiusz Żurawski - TS Soła Żywiec
Arkadiusz Romanowski - LKS Muńcuł Ujsoły
Artur Bąk - LKS Sopotnia
Bartłomiej Zeman - LKS Muńcuł Ujsoły
Dariusz Pytlarz - GKS Radziechowy-Wieprz II
Dariusz Siwiec - GKS Radziechowy-Wieprz II
Dawid Sury - LKS Muńcuł Ujsoły
Dawid Szczotka - LKS Magura Bystra
Dominik Lach - LKS Beskid Gilowice
Dominik Pierlak - LKS Sopotnia
Dominik Pszczółka - GKS Radziechowy-Wieprz
Dominik Szrajner - LKS Sopotnia
Eliasz Wiwatowski - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Filip Puda - LKS Koszarawa Babia Góra
Filip Skrzypek - LKS Skrzyczne Lipowa
Filip Żuchniewicz - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Grzegorz Ciućka - LKS Sopotnia
Hugo Nejfeld - GKS Radziechowy-Wieprz
Jacek Grzegorzek - LKS Beskid Gilowice
Jakub Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Jakub Salamon - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Najzer - GKS Radziechowy-Wieprz II
Kamil Pyclik - LKS Beskid Gilowice
Karol Kubieniec - GKS Radziechowy-Wieprz
Konrad Matlak - GKS Radziechowy-Wieprz II
Krzysztof Szczyrk - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Łukasz Biegun - LKS Leśna
Łukasz Gaczorek - LKS Koszarawa Babia Góra
Maciej Konewecki - LKS Sopotnia
Maciej Łącki - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Biegun - LKS Leśna
Marcin Dendys - LKS Sopotnia
Marcin Kochutek - TS Metal Węgierska Górka
Marcin Kowalczyk - LKS Sokół Słotwina
Marcin Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Marcin Suława - LKS Skrzyczne Lipowa
Marek Śliwa - LKS Sokół Słotwina
Mateusz Majdak - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Michał Gawliński - TS Metal Węgierska Górka
Michał Pyclik - LKS Beskid Gilowice
Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Patryk Głazowski - TS Soła Żywiec
Paweł Ficek - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Barcik - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Przemysław Gach - LKS Sopotnia
Radosław Duraj - LKS Magura Bystra
Sebastian Antonik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Sebastian Klimek - TS Soła Żywiec
Szymon Gąsiorek - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Szymon Janik - LKS Jeleśnianka Jeleśnia

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84