Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


15

Patryk Pieczora - LKS Orzeł Kozy

9

Adam Złotek - LKS Ligota
Jakub Szendzielorz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

8

Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice

7

Paweł Łukosz - LKS Ligota

6

Roman Folek - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

5

Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Andrzej Prządka - KS Iskra Rybarzowice
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Mateusz Zacny - KS Iskra Rybarzowice
Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Patryk Mizera - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Szymon Żółty - LKS Sokół Zabrzeg

4

Bogdan Legięć - GKS Czarni Jaworze
Dawid Żurek - LKS Orzeł Kozy
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Radosław Folek - LKS Zamek Grodziec
Szymon Klimczak - LKS Ligota
Wiktor Pierlak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

3

Andrzej Gołąbek - KS Iskra Rybarzowice
Dariusz Roczyna - LKS Mazańcowice
Grzegorz Chałupski - LKS Zamek Grodziec
Jakub Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Jakub Zyzański - KS Iskra Rybarzowice
Junichi Ikeda - GKS Czarni Jaworze
Kamil Machalica - LKS Zamek Grodziec
Maciej Papież - LKS Czaniec
Marcin Preisner - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Figura - LKS Zamek Grodziec
Mateusz Żółty - LKS Sokół Zabrzeg
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Sebastian Wiśniowski - LKS Czaniec
Szymon Lizak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Szymon Mrowiec - LKS Czaniec II

2

Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Grzegorz Wojnicz - GKS Czarni Jaworze II
Jakub Kućka - LKS Słowian Łodygowice
Jakub Kwaśny - LKS Orzeł Kozy
Jakub Mrozek - LKS Orzeł Kozy
Kacper Mrowiec - LKS Czaniec II
Kamil Kozłowski - LKS Sokół Zabrzeg
Konrad Janosz - LKS Orzeł Kozy
Konrad Pokrątka - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Michał Glos - LKS Orzeł Kozy
Mikołaj Sadzikowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Roman Kral - GKS Czarni Jaworze
Sławomir Kufieta - LKS Ligota
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice
Wojciech Stańczak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

1

Adam Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Adrian Brańka - LKS Ligota
Artur Paw - LKS Orzeł Kozy
Bartosz Gonciarski - LKS Groń Bujaków
Bartosz Kokot - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Błażej Chwaja - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Damian Rusin - LKS Zamek Grodziec
Daniel Paduch - LKS Słowian Łodygowice
Daniel Stwora - LKS Czaniec II
Dawid Hatala - LKS Zamek Grodziec
Dawid Śleziak - LKS Groń Bujaków
Dominik Orszulik - LKS Orzeł Kozy
Dominik Wysogląd - LKS Czaniec II
Fabian Pstrong - LKS Ligota
Franciszek Heller - GKS Czarni Jaworze II
Jerzy Handzel - LKS Mazańcowice
Kamil Pudełko - LKS Groń Bujaków
Kamil Roseger - LKS Czaniec II
Kamil Slaczałek - GKS Czarni Jaworze II
Klaudiusz Willmann - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Łukasz Gałuszka - LKS Czaniec II
Łukasz Kwaśny - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Matejko - LKS Groń Bujaków
Łukasz Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Marcin Kukla - LKS Sokół Zabrzeg
Marcin Lewowski - LKS Słowian Łodygowice
Marcin Pezda - LZS Beskid Godziszka
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Michał Łyczko - LKS Groń Bujaków
Michał Suchy - LKS Zamek Grodziec
Michał Więcek - LKS Ligota
Paweł Kozioł - LKS Czaniec
Piotr Wardyński - LKS Słowian Łodygowice
Przemysław Białek - LKS Mazańcowice
Przemysław Paciorek - LKS Zamek Grodziec
Rafał Fejdych - LKS Sokół Zabrzeg
Rafał Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Roman Cholewa - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Indeka - LKS Sokół Zabrzeg
Szymon Duda - LKS Słowian Łodygowice
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Trojak - LKS Czaniec II
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze II
Wojciech Paluch - KS Iskra Rybarzowice
Wojciech Deptuch - LKS Ligota

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84