PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
5 Liga Bielsko Biała
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2015/2016

Tabela strzelców


34


Jakub Pilch - GLKS Wilkowice

25

Adrian Pająk - KS Bestwinka

23

Mateusz Słowik - LKS Zapora Wapienica

22

Robert Jurczyga - MRKS Czechowice-Dziedzice II, LKS Przełom Kaniów

20

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze

19

Roland Król - GKS Czarni Jaworze

18

Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów

13

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Bydliński - GLKS Wilkowice

12

Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

11

Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze

10

Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka

9

Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Piotr Hrapkowicz - KS Bystra
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

8

Dawid Hetnał - KS Iskra Rybarzowice
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Nycz - LKS Zapora Porąbka, LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica

7

Damian Ścibor - BTS Rekord Bielsko-Biała II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Dawid Rutkowski - GLKS Wilkowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów

6

Eryk Jaśkowiec - LKS Zapora Porąbka
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Krzysztof Szczypka - LKS Zapora Porąbka
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Przemysław Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Sporek - LKS Zapora Porąbka

5

Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Maciej Lubański - LKS Zapora Porąbka
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Michał Malarz - LKS Mazańcowice
Paweł Kuźnik - LKS Groń Bujaków
Przemysław Chmielewski - LKS Zapora Wapienica
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica, GLKS Wilkowice
Sebastian Deska - LKS Zapora Porąbka
Szymon Szczyrk - LKS Zapora Porąbka, KS Bystra
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II

4

Adam Frydel - UKS Maksymilian Cisiec, KS Iskra Rybarzowice
Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Daniel Lech - GKS Czarni Jaworze, LKS Pasjonat Dankowice
Grzegorz Gomółka - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jakub Habdas - KS Bystra
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Patryk Ferfecki - LKS Groń Bujaków
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Labza - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

3

Adrian Jasiński - GKS Czarni Jaworze, LKS Drzewiarz Jasienica
Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Dawid Kanik - LKS Groń Bujaków, LZS Beskid Godziszka
Krystian Mańkus - GLKS Wilkowice
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Maciej Brąblik - LKS Zapora Wapienica
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Paw - LKS Zapora Porąbka, LKS Pasjonat Dankowice
Mateusz Barut - LKS Sokół Słotwina, LZS Beskid Godziszka
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Piotr Pyś - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Przemysław Harat - KS Bystra
Radosław Maciejewski - LKS Zapora Wapienica
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Wiktor Matlak - KS Bystra

2

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Artur Dudziak - LKS Zapora Porąbka
Damian Karut - LKS Przełom Kaniów
Damian Zuziak - GLKS Sokół Buczkowice
Dawid Herma - LKS Groń Bujaków
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jacek Wajdzik - GLKS Wilkowice
Janusz Cyran - LKS Zapora Porąbka
Jarosław Kierlin - LKS Mazańcowice
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Kamil Czarnecki - GLKS Wilkowice, KS Soła Kobiernice
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Kufel - KS Bystra
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LKS Zamek Grodziec
Maciej Gąsiorek - LKS Zapora Porąbka
Marcin Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Marek Kolarczyk - GLKS Wilkowice
Mariusz Sanetra - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Młynarski - LKS Słowian Łodygowice, KS Bystra
Michał Broniewski - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Gacek - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Pilch - GLKS Wilkowice
Mikołaj Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Patryk Gacek - GKS Czarni Jaworze II, LKS Mazańcowice
Paweł Chruszcz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Paweł Olek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Jurek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Rafał Tlałka - LKS Pionier Pisarzowice
Sebastian Świder - LKS Mazańcowice
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Wojciech Folta - LKS Zapora Wapienica
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice

1

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Amadeusz Tomaszek - LKS Przełom Kaniów
Andrii Maliarchuk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Ariel Herka - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Arkadiusz Bargiel - LKS Orzeł Kozy, LKS Zapora Porąbka
Bartosz Sawicki - KS Bestwinka
Damian Dymek - GLKS Sokół Buczkowice
Damian Jakubiec - GLKS Sokół Buczkowice
Dariusz Gołba - LKS Groń Bujaków
Dawid Kawiak - LKS Groń Bujaków
Dawid Piątek - LZS Beskid Godziszka
Dawid Piznal - LKS Groń Bujaków
Filip Hadydoń - MRKS Czechowice-Dziedzice II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Grzegorz Gąsiorek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Hubert Żmuda - LKS Mazańcowice
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jacek Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Jacek Włoch - KS Bystra
Jakub Handzlik - LKS Zapora Porąbka
Jakub Kania - LKS Groń Bujaków
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Józef Fluder - LKS Przełom Kaniów
Kamil Kubiszewski - LKS Mazańcowice
Kamil Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Konrad Jurczak - LKS Zapora Porąbka
Krzysztof Hałat - LKS Groń Bujaków
Krzysztof Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Krzysztof Skwira - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Wandzel - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Matejko - LKS Groń Bujaków
Łukasz Szewczyk - GLKS Wilkowice
Maciej Gilek - LKS Zapora Porąbka
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka, LKS Drzewiarz Jasienica
Maksymilian Cepiga - LKS Zapora Porąbka
Marcin Foltyn - LKS Groń Bujaków
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Kania - GLKS Sokół Buczkowice, LZS Beskid Godziszka
Mariusz Zygmunt - LKS Mazańcowice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Dobija - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Dudziak - LKS Zapora Porąbka
Mateusz Malinka - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Moczek - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Smolec - LKS Zapora Porąbka
Michał Buczek - LKS Mazańcowice
Michał Krasoń - LKS Zapora Porąbka
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów, LKS Bestwina
Patryk Szendzielarz - LKS Zapora Wapienica
Patryk Wrzeszcz - GLKS Wilkowice
Paweł Chrząszcz - LZS Beskid Godziszka
Paweł Golonka - KS Bystra
Paweł Karbowniczek - LKS Mazańcowice
Paweł Tomiczek - LKS Groń Bujaków
Paweł Wawak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Przemysław Musiał - KS Bystra
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Kłusek - GLKS Wilkowice
Sebastian Zawadzki - LKS Groń Bujaków
Szymon Bułka - LZS Beskid Godziszka
Szymon Korzus - GKS Czarni Jaworze
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze
Szymon Sromek - KS Bystra
Tomasz Gąsiorek - LKS Zapora Wapienica, KS Soła Kobiernice
Wojciech Paluch - KS Iskra Rybarzowice
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94