Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


20

Piotr Strączek - GLKS Wilkowice

15

Łukasz Miszczak - UKS Rotuz Bronów

12

Mateusz Wajdzik - MRKS Czechowice-Dziedzice

11

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II

10

Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice

9

Jakub Waluś - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

7

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Rodak - LKS Zapora Wapienica
Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

6

Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Konrad Dzida - UKS Rotuz Bronów
Maciej Lubański - KS Soła Kobiernice
Mateusz Fiedor - GLKS Wilkowice
Mateusz Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice

5

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Jakub Habdas - KS Bystra
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

4

Jakub Denys - KS Międzyrzecze
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Jeremiasz Barański - LKS Zapora Wapienica
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Sebastian Gaweł - LKS Sokół Hecznarowice

3

Adam Waliczek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Adrian Mętel - LKS Zapora Wapienica
Aleksander Wnęczak - KS Bystra
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jakub Caputa - GLKS Wilkowice
Jarosław Papkoj - UKS Rotuz Bronów
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Dziubek - LKS Pionier Pisarzowice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Buczek - KS Międzyrzecze
Piotr Jeziorski - LKS Zapora Wapienica
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Szymon Trybała - KS Międzyrzecze

2

Adam Frydel - GLKS Sokół Buczkowice
Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Malchar - KS Międzyrzecze
Arkadiusz Rucki - KS Międzyrzecze
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Bartłomiej Świerkot - UKS Rotuz Bronów
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Krzysztof Bąk - GLKS Wilkowice
Łukasz Jastrzębski - GLKS Wilkowice
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Melanik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Muras - GLKS Sokół Buczkowice
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Kochański - GLKS Wilkowice
Patryk Szczelina - UKS Rotuz Bronów
Paweł Brzóska - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Bąk - LKS Przełom Kaniów
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Rzeźniczak - KS Międzyrzecze
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Wiktor Matlak - KS Bystra
Wojciech Sołtysik - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

1

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Grządziel - LKS Sokół Hecznarowice
Bartosz Pachny - KS Bystra
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Damian Łatka - LKS Pionier Pisarzowice
Damian Oczko - MRKS Czechowice-Dziedzice
Daniel Caniboł - LKS Zapora Wapienica
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Daniel Kędziak - LKS Zapora Wapienica
Dawid Grabski - GLKS Wilkowice
Dawid Kruczek - GLKS Wilkowice
Dawid Olszowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dominik Kępys - GLKS Wilkowice
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dominik Sitarz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Eryk Jaśkowiec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Filip Głogosz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Gabriel Kowalski - LKS Pionier Pisarzowice
Ireneusz Luzak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jakub Banet - UKS Rotuz Bronów
Jakub Janik - UKS Rotuz Bronów
Jakub Zoń - KS Soła Kobiernice
Kamil Salamon - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Marek Ucher - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Kaleta - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Krawczyk - GLKS Wilkowice
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Wronka - UKS Rotuz Bronów
Michał Osierda - KS Soła Kobiernice
Michał Płowucha - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Piotr Flasz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Rafał Pezda - LKS Zapora Wapienica
Szymon Rozner - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Tarnawa - KS Bystra
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Kaczmarczyk - GLKS Sokół Buczkowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100