Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


10

Krzysztof Oleszczuk - LKS Rudnik

8

Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec

7

Daniel Mężydło - KS Nierodzim Ustroń
Patryk Fatalski - KS Nierodzim Ustroń
Piotr Walęciak - LKS Victoria Hażlach

6

Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna

5

Bartosz Piksa - LKS Rudnik
Łukasz Strach - LKS Pogórze
Michał Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Patryk Kabiesz - LKS Iskra Iskrzyczyn
Tomasz Matuszek - LKS Rudnik

4

Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Dawid Wawrzacz - UKS APN Góral Istebna
Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Mateusz Krężelok - UKS APN Góral Istebna
Mateusz Nowak - LKS Spójnia Górki Wielkie
Mateusz Rogulski - MKS Promyk Golasowice
Sebastian Chrapek - LKS Spójnia Górki Wielkie
Wojciech Chruszcz - LKS Spójnia Górki Wielkie
Zbigniew Małyjurek - UKS APN Góral Istebna

3

Daniel Macura - LKS Pogórze
Kamil Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Krystian Danel - LKS Pogórze
Krystian Siąkała - LKS Pogórze
Szymon Sikora - UKS APN Góral Istebna
Tomasz Kożdoń - LKS Pogórze

2

Adrian Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Hawełka - MKS Promyk Golasowice
Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec
Jakub Michałek - UKS APN Góral Istebna
Krzysztof Słowiński - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Łukasz Matuszek - LKS Błękitni Pierściec
Marek Cholewa - LKS Spójnia Górki Wielkie
Marek Piesecki - LKS Błękitni Pierściec
Mateusz Rucki - LKS Pogórze
Michał Heller - LKS Pogórze
Miłosz Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Przemysław Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Przemysław Pilch - LKS Spójnia Górki Wielkie
Rafał Dziendziel - MKS Promyk Golasowice
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec
Robert Szurman - LKS Iskra Iskrzyczyn
Samuel Kastinger - LKS Victoria Hażlach
Szymon Bączek - KS Nierodzim Ustroń
Tomasz Graczyk - LKS Spójnia Górki Wielkie

1

Adam Barcik - LKS Rudnik
Ahmed Aloui - LKS Victoria Hażlach
Andrzej Łacek - UKS APN Góral Istebna
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Bartłomiej Kordiasz - LKS Spójnia Górki Wielkie
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Daniel Figurski - MKS Promyk Golasowice
Daniel Husar - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Nagalski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dominik Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Grzegorz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Jacek Stuchlik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Jarosław Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Kamil Sobieraj - UKS APN Góral Istebna
Kamil Szadkowski - LKS Błękitni Pierściec
Krzysztof Gawlas - LKS Spójnia Górki Wielkie
Krzysztof Szweda - LKS Rudnik
Łukasz Łebek - LKS Rudnik
Łukasz Światłoch - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Czyż - KS Nierodzim Ustroń
Marcin Siekierka - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marek Kohut - UKS APN Góral Istebna
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Dziki - LKS Pogórze
Michał Skiba - LKS Iskra Iskrzyczyn
Mirosław Bierski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Patryk Pakuła - LKS Spójnia Górki Wielkie
Piotr Hanzel - LKS Pogórze
Piotr Skrzypoń - LKS Spójnia Górki Wielkie
Przemysław Nietrzebka - MKS Promyk Golasowice
Rafał Jacak - LKS Rudnik
Rafał Tomaszko - KS Nierodzim Ustroń
Robert Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Roger Legierski - KS Brzezówka
Sebastian Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Seweryn Bujok - LKS Błękitni Pierściec
Szymon Zrąbkowski - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Gruszka - LKS Spójnia Górki Wielkie

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101