4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


15

Piotr Bysiec - KS Decor Bełk

14

Dawid Gajewski - LKS Wilki Wilcza
Dawid Rogalski - GKS Tychy II

11


Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Bartosz Woźniak - KS Spójnia Landek
Paweł Woniakowski - KP Unia Racibórz

10

Damian Olczak - KS Decor Bełk
Grzegorz Szymoński - GKS Radziechowy-Wieprz

9

Mateusz Śliwa - MKS Lędziny
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

8

Damian Furczyk - LKS Goczałkowice Zdrój
Dariusz Kołodziej - LKS Drzewiarz Jasienica
Maksymilian Wojtasik - KS Kuźnia Ustroń
Marcin Lachowski - BS Polonia Bytom
Paweł Kulczyk -

7

Adam Grygier - LKS Goczałkowice Zdrój

6

Adam Mateja - MKS Lędziny
Antoni Turczyński - MKS Lędziny
Arkadiusz Kowalczyk - BS Polonia Bytom
Bartłomiej Sikorski - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Marcin Ośliźlok - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Szymon Królak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Tomasz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz

5

Hubert Tylec - BS Polonia Bytom
Ilya Nazdryn-Platnitski - LKS Czaniec
Jakub Piątek - GKS Tychy II
Kacper Piątek - GKS Tychy II
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów
Michał Zieliński - LKS Wilki Wilcza
Rafal Wybierek - KS Decor Bełk
Sebastian Szymura - GKS Dąb Gaszowice

4

Adam Kozielski - LKS Drzewiarz Jasienica
Adam Złotek - LKS Goczałkowice Zdrój
Bartosz Iskrzycki - KS Kuźnia Ustroń
Damian Baron - LKS Goczałkowice Zdrój
Damian Oczko - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Dominik Czerepak - KP Unia Racibórz
Grzegorz Brózda - GKS Dąb Gaszowice
Jarosław Czernysz - BS Polonia Bytom
Karol Lewandowski - LKS Czaniec
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Habdas - KS Spójnia Landek
Mariusz Kraśniewski - GKS Dąb Gaszowice
Mateusz Kocot - KP Unia Racibórz
Mateusz Sitnik - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Mateusz Skrobol - KS Spójnia Landek
Michał Fidziukiewicz - GKS Tychy II
Michał Grześ - KP Beskid Skoczów
Mieczysław Sikora - KS Spójnia Landek
Nikolas Wróblewski - GKS Tychy II
Piotr Buchalik - LKS Wilki Wilcza
Sebastian Kapinos -
Wojciech Małyjurek - KP Beskid Skoczów

3

Adam Palarczyk - LKS Czaniec
Artur Kitka - GKS Radziechowy-Wieprz
Bartosz Remień - KP Unia Racibórz
Dariusz Dziadek - KP Beskid Skoczów II
Jakub Panic - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Jakub Szlosek - LKS Drzewiarz Jasienica
Kacper Gach - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Marcin Leszczyński - LKS Wilki Wilcza
Marcin Szczurek -
Mariusz Bojarski - GKS Tychy II
Michał Chrabąszcz - BS Polonia Bytom
Rafał Haczek - LKS Drzewiarz Jasienica
Rafał Hałat - GKS Radziechowy-Wieprz
Szymon Wojtkowiak - BS Polonia Bytom
Tomasz Reguła - GKS Dąb Gaszowice
Wojciech Szumilas -

2

Adam Matusz - GKS Tychy II
Adrian Pindera - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Anton Fizek - LKS Drzewiarz Jasienica
Arkadiusz Jaworski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartłomiej Kręcichwost - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartosz Giełażyn - BS Polonia Bytom
Bartosz Kiełbasa - LKS Goczałkowice Zdrój
Damian Zdolski - LKS Drzewiarz Jasienica
Filip Gajda - LKS Drzewiarz Jasienica
Filip Matuszczyk - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Filip Wiśniewski -
Grzegorz Jasiczek - KS Decor Bełk
Jakub Kowalski -
Kacper Kostorz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Konrad Kuder - KS Kuźnia Ustroń
Konrad Pala - KS Kuźnia Ustroń
Krzysztof Hałgas - BS Polonia Bytom
Krzysztof Jurczak - LKS Czaniec
Krzysztof Sikora - GKS Dąb Gaszowice
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów
Łukasz Kopczyk - GKS Tychy II
Łukasz Reinhard - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Łukasz Szymura - LKS Wilki Wilcza
Łukasz Żyrkowski - KS Decor Bełk
Maciej Łącki - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Mizia - KP Unia Racibórz
Marek Prusicki - KP Unia Racibórz
Mariusz Reguła - GKS Dąb Gaszowice
Michał Orzeszyna - LKS Wilki Wilcza
Michał Pietraczyk - KS Kuźnia Ustroń
Norbert Radkiewicz - BS Polonia Bytom
Patryk Tyrna - KP Beskid Skoczów
Paweł Kaczmarczyk - GKS Tychy II
Paweł Kozioł - LKS Czaniec
Peter Sladek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Piotr Świerczyński - LKS Czaniec
Rafał Chałupiński - KP Unia Racibórz
Rafał Grzech - KS Decor Bełk
Robert Dymowski - KS Decor Bełk
Szymon Kubica - KS Spójnia Landek
Szymon Sobczak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Tomasz Kozioł - LKS Czaniec
Tomasz Pośpiech - BS Polonia Bytom
Tomasz Zieliński - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Wojciech Rasek - KS Decor Bełk

1

Aleksander Sopel - BS Polonia Bytom
Arkadiusz Trybulec - KS Kuźnia Ustroń
Arkadiusz Wolak - GKS Tychy II
Artur Kamiński - MKS Lędziny
Bartłomiej Borak - LKS Czaniec
Bartosz Wójcik - KS Decor Bełk
Damian Sanetra - KS Spójnia Landek
Damian Gorzawski - GKS Dąb Gaszowice
Daniel Duda - GKS Tychy II
Daniel Gurbisz - KS Spójnia Landek
Daniel Sobas - KS Spójnia Landek
Daniel Stanclik - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Dariusz Łoś - LKS Drzewiarz Jasienica
Dawid Skrzypiński - BS Polonia Bytom
Gigi Gurgenidze - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Jacek Rączka - LKS Goczałkowice Zdrój
Jakub Benek - LKS Goczałkowice Zdrój
Jakub Wojtyła - KS Spójnia Landek
Jakub Zaremba - LKS Czaniec
Jarosław Plewa - KP Unia Racibórz
Jonatan Domin - KP Unia Racibórz
Kacper Krupiński - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kamil Brożyński - KS Decor Bełk
Kamil Ingram - MKS Lędziny
Kamil Łątkowski - KP Unia Racibórz
Kamil Sikora - GKS Dąb Gaszowice
Karol Paryła - KS Decor Bełk
Konrad Pipia - GKS Tychy II
Krzysztof Cerkowiak -
Krzysztof Markowski - BS Polonia Bytom
Krzysztof Rośkowicz -
Ľuboš Kolár - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Łukasz Gardawski - MKS Lędziny
Łukasz Zaremski - KP Beskid Skoczów
Maciej Żak - LKS Czaniec
Maciej Mańka - GKS Tychy II
Marcin Byrtek - KS Kuźnia Ustroń
Marcin Malinowski - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Marcin Stachurski - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Marcin Studencki - LKS Drzewiarz Jasienica
Mariusz Adaszek - KP Beskid Skoczów
Mateusz Badowski - KS Spójnia Landek
Mateusz Gajek -
Mateusz Gruszka -
Mateusz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Malik - MKS Lędziny
Mateusz Pientka - KP Unia Racibórz
Mateusz Piesiur - LKS Goczałkowice Zdrój
Michał Pawełczyk - GKS Tychy II
Mikołaj Gibas - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Olaf Augustyniak - GKS Tychy II
Patryk Lach - KP Beskid Skoczów
Patryk Marczyński - LKS Czaniec
Paweł Wieczorek - GKS Dąb Gaszowice
Piotr Maroszek - LKS Goczałkowice Zdrój
Piotr Motyka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Piotr Pindel - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Trzop - LKS Orzeł Łękawica
Przemysław Węgrzyn - KP Beskid Skoczów
Rafał Sieradzki - MKS Lędziny
Seweryn Wojciechowski - KP Beskid Skoczów
Szymon Jezierski - GKS Dąb Gaszowice
Szymon Zgarda - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Tomasz Czyż - KS Kuźnia Ustroń
Tomasz Tabiś - LKS Wilki Wilcza
Tymoteusz Gościniewicz - KS Spójnia Landek
Wojciech Orzeł - GKS Dąb Gaszowice
Wojciech Dragon - LKS Goczałkowice Zdrój

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131