Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


22

Bartosz Wojtków - LKS Wisła Strumień

19

Dariusz Juroszek - UKS APN Góral Istebna

17

Damian Gabrysiak - LKS Strażak Pielgrzymowice

14

Rostislav Groš - TS 1909 Piast Cieszyn

13

Emil Zegadło - LKS Strażak Dębowiec
Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Michał Jopek - LKS Goleszów
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn

12

Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Michał Czakon - LKS Pogórze

11

Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie

10

Kamil Szajter - LKS Goleszów

9

Dawid Łyżwa - LKS Wisła Strumień

8

Adrian Grabowski - LKS Beskid Brenna
Jerzy Szymura - LKS Beskid Brenna

7

Andrzej Gołyźniak - LKS Goleszów
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Daniel Szwarc - LKS Pogórze
Dawid Janoszek - LKS Goleszów
Dawid Nikiel - LKS Goleszów
Kamil Gabryś - TS 1909 Piast Cieszyn
Krystian Czudek - LKS Goleszów

6

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Dawid Grabowski - LKS Victoria Hażlach
Jarosław Bujok - TS 1909 Piast Cieszyn
Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Przemysław Ferfecki - LKS Beskid Brenna

5

Artur Miły - LKS Wisła Strumień
Bartosz Cębrzyna - TS 1909 Piast Cieszyn
Dawid Grabski - LKS Zryw Bąków
Dominik Gabryś - LKS Zryw Bąków
Jacek Kidoń - KP Beskid Skoczów II
Jakub Kubicius - TS 1909 Piast Cieszyn
Łukasz Strach - LKS Pogórze
Marek Kohut I - UKS APN Góral Istebna
Patryk Nowak - LKS Olza Pogwizdów
Rafał Obrochta - LKS Goleszów

4

Adrian Czudek - LKS Goleszów
Andrzej Łacek - UKS APN Góral Istebna
Andrzej Pawlak - LKS Zryw Bąków
Bartłomiej Olszar - LKS Victoria Hażlach
Dawid Pisarek - LKS Orzeł Zabłocie
Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna
Gracjan Haka - LKS Wisła Strumień
Jakub Puzoń - LKS Orzeł Zabłocie
Janusz Miły - LKS Victoria Hażlach
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków
Marcin Siekierka - LKS Kończyce Małe
Mateusz Stokłosa - LKS Wisła Strumień
Patryk Ganiek - LKS Strażak Pielgrzymowice
Piotr Hanzel - LKS Pogórze
Piotr Szpilarewicz - LKS Wisła Strumień
Robert Orłowski - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Wojciech Struś - KP Beskid Skoczów II

3

Adam Zbroszczyk - LKS 99 Pruchna
Dawid Jaworski - KP Beskid Skoczów
Dawid Wawrzacz - UKS APN Góral Istebna
Jakub Michałek - UKS APN Góral Istebna
Jakub Węglorz - TS 1909 Piast Cieszyn
Jan Gawlas - KP Beskid Skoczów
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Krzysztof Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Krzysztof Oleszczuk - LKS Victoria Hażlach
Łukasz Pszczółka - LKS Pogórze
Łukasz Szczygielski - LKS Orzeł Zabłocie
Maciej Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Maciej Szurman - LKS Orzeł Zabłocie
Mateusz Stuchlik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Michał Heller - LKS Beskid Brenna
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Rafał Śleziak - UKS APN Góral Istebna
Sebastian Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Sebastian Rychlik - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Holewik -
Tomasz Pisiut - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Warzecha - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Wojciech Grygierek - KS Kuźnia Ustroń

2

Adam Śmigielski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Adrian Jasiński - LKS Pogórze
Andrzej Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice
Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Arkadiusz Bury - KP Beskid Skoczów II
Artur Matuszczyk - LKS Strażak Pielgrzymowice
Dawid Kłapsia - LKS Goleszów
Dawid Menka - TS 1909 Piast Cieszyn
Dawid Okraska - LKS Olza Pogwizdów
Dawid Surmiak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Filip Duraj - TS 1909 Piast Cieszyn
Kamil Neter - LKS Zryw Bąków
Kamil Pupek - LKS Strażak Dębowiec
Konrad Chrapek - KP Beskid Skoczów
Kornel Żebrowski - KP Beskid Skoczów II
Krystian Danel - LKS Pogórze
Krystian Tekla - LKS Wisła Strumień
Łukasz Greń - LKS Beskid Brenna
Łukasz Kiełkowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Maksymilian Szczypka - LKS Zryw Bąków
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów
Marcin Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marcin Plinta - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marek Cholewa - LKS Spójnia Górki Wielkie
Marek Wawrzyczek - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Krężelok - UKS APN Góral Istebna
Mateusz Wieczorek - LKS Beskid Brenna
Mateusz Zaczek - LKS Beskid Brenna
Michał Tobiasz - TS 1909 Piast Cieszyn
Patryk Urbanek - LKS Orzeł Zabłocie
Paweł Luber - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Gołka - TS 1909 Piast Cieszyn
Piotr Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Sławomir Gabzdyl - LKS Victoria Hażlach
Sławomir Waleczek - LKS Orzeł Zabłocie
Szymon Ejankowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Szymon Miłek - LKS Zryw Bąków
Szymon Zrąbkowski - LKS Victoria Hażlach
Waldemar Bulandra - LKS Strażak Dębowiec
Wojciech Kawulok - KP Beskid Skoczów II

1

Adrian Gabryś - LKS Zryw Bąków
Adrian Gibiec - LKS Goleszów
Arkadiusz Brachaczek - TS 1909 Piast Cieszyn
Arkadiusz Tarasewicz - LKS Beskid Brenna
Artur Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Bartosz Kochman - KP Beskid Skoczów II
Damian Strządała - LKS Goleszów
Daniel Orawski - LKS Strażak Dębowiec
Dariusz Dziadek - LKS Tempo Puńców
Dariusz Klement - LKS Strażak Pielgrzymowice
Dawid Bystroń - LKS Beskid Brenna
Dawid Pruś - LKS Orzeł Zabłocie
Dominik Dzida - LKS Beskid Brenna
Dominik Klimkiewicz - LKS Wisła Strumień
Grzegorz Kałuża - LKS Strażak Dębowiec
Grzegorz Niesłańczyk - LKS Strażak Pielgrzymowice
Jakub Kukuczka - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Błahut - KP Beskid Skoczów II
Jakub Krzempek - LKS Orzeł Zabłocie
Jakub Łupiński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Jakub Rakus -
Jakub Wiśniowski - LKS Goleszów
Jakub Wojaczek - KP Beskid Skoczów II
Józef Tomaszko - LKS Pogórze
Kacper Rakus - LKS Zryw Bąków
Kacper Szadkowski -
Kamil Holeksa - LKS Beskid Brenna
Kamil Polit - LKS Zryw Bąków
Kamil Skowronek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Trzaskoma - LKS Strażak Pielgrzymowice
Krystian Siąkała - LKS Pogórze
Krzysztof Dąbrowiecki - TS 1909 Piast Cieszyn
Łukasz Kisiała - KP Beskid Skoczów II
Łukasz Zaremski - KP Beskid Skoczów
Maksymilian Pilch - LKS Goleszów
Marcin Pagieła - LKS Pogórze
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Kolarczyk - LKS Beskid Brenna
Mateusz Rucki - LKS Pogórze
Michał Volkmer - LKS Victoria Hażlach
Miłosz Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Patryk Boczoń - LKS Victoria Hażlach
Patryk Bourrioux - LKS Wisła Strumień
Patryk Holewik -
Paweł Sobel - LKS Strażak Pielgrzymowice
Przemysław Polok - UKS APN Góral Istebna
Rafał Ustaszewski - LKS Orzeł Zabłocie
Robert Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Roman Kral - LKS Beskid Brenna
Samuel Kastinger - LKS Strażak Dębowiec
Sebastian Szeląg - LKS Olza Pogwizdów
Sławomir Sojka - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Bezeg - KP Beskid Skoczów
Szymon Jodłowiec - LKS Wisła Strumień
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Zaręba - LKS Wisła Strumień
Wojciech Rakus - LKS Zryw Bąków

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220