PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Puchar Polski (Podokręg Bielsko) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


11

Rafał Szczygielski - KS Międzyrzecze

5

Bartosz Rutkowski - KS Spójnia Landek
Marcin Wróbel - BTS Rekord Bielsko-Biała

4

Bartosz Guzdek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Nikolas Wróblewski - BTS Rekord Bielsko-Biała

3

Daniel Sobas - KS Spójnia Landek
Janusz Bąk - GLKS Wilkowice
Konrad Bukowczan - KS Spójnia Landek
Patryk Pieczora - LKS Orzeł Kozy

2

Adam Złotek - LKS Ligota
Alan Fender - LKS Sokół Hecznarowice
Alessandro Ferreri - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Arkadiusz Rucki - KS Międzyrzecze
Bartłomiej Ślosarczyk - LKS Drzewiarz Jasienica
Damian Nieśmiałowski - KS Spójnia Landek
Daniel Iwanek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Daniel Kasprzycki - GLKS Wilkowice
Dariusz Rucki I - BTS Rekord Bielsko-Biała
Jakub Habdas - KS Bystra
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Jakub Waliczek - LKS Drzewiarz Jasienica
Konrad Formas - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Szewczyk - KS Międzyrzecze
Maciej Marzec - GLKS Wilkowice
Michał Czerpak - LKS Ligota
Michał Glos - LKS Orzeł Kozy
Sebastian Wiśniowski - LKS Czaniec
Szymon Szymański - BTS Rekord Bielsko-Biała

1

Adrian Bujok - LKS Drzewiarz Jasienica
Adrian Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Arkadiusz Maj - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Arkadiusz Majdoń - LKS Groń Bujaków
Bartłomiej Borak - LKS Czaniec
Bartłomiej Twarkowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Daniel Gryman - KS Spójnia Landek
Daniel Kocemba - LKS Drzewiarz Jasienica
Dariusz Łoś - LKS Drzewiarz Jasienica
Dawid Gurawski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Gajda - LKS Drzewiarz Jasienica
Ilya Nazdryn-Platnitski - LKS Czaniec
Jakub Jura - KS Soła Kobiernice
Jakub Mencnarowski - KS Spójnia Landek
Jan Ciućka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Jeremiasz Barański - LKS Zapora Wapienica
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Kamil Sobótka - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Łukasz Radomski - LKS Drzewiarz Jasienica
Maciej Felsch - LKS Czaniec
Marcin Czaicki - BTS Rekord Bielsko-Biała
Marcin Słowik - LKS Ligota
Mariusz Masternak - KS Spójnia Landek
Mateusz Gleń - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Michalski - KS Spójnia Landek
Mateusz Radwański - KS Bestwinka
Mateusz Wajs - LKS Ligota
Michał Kołek - LKS Czaniec
Michał Strzeżoń - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Mykhailo Lavruk - KS Spójnia Landek
Nikodem Witkowski - LKS Groń Bujaków
Patryk Drabik - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Paweł Łukosz - LKS Ligota
Paweł Olek - KS Bestwinka
Paweł Wydra - LKS Ligota
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Przemysław Śleziak - LKS Sokół Hecznarowice
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice
Rafał Kłusek - LKS Słowian Łodygowice
Rafał Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Sebastian Jakubiec - LKS Słowian Łodygowice
Seweryn Caputa - BTS Rekord Bielsko-Biała
Szczepan Mucha - BTS Rekord Bielsko-Biała
Szymon Jastrzębski - BKS Stal Bielsko-Biała
Szymon Królak - LKS Drzewiarz Jasienica
Szymon Kubica - KS Spójnia Landek
Szymon Trybała - KS Międzyrzecze
Szymon Żółty - LKS Sokół Zabrzeg
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec
Zachariasz Mucha - BTS Rekord Bielsko-Biała II

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83