Puchar Polski (Podokręg Skoczów) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


4

Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn

3

Damian Hojka - LKS 99 Pruchna
Marcin Siekierka - LKS 99 Pruchna

Szymon Płoszaj - WSS Wisła
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice

2

Bartosz Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Filip Zogata - UKS APN Góral Istebna
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Jerzy Szymura - LKS Beskid Brenna
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Patryk Skakuj - TS 1909 Piast Cieszyn
Pavel Zahatlan - TS 1909 Piast Cieszyn
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Szymon Woźniczka - WSS Wisła
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców

1

Adrian Kiejnig - TS 1909 Piast Cieszyn
Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Andrzej Łacek - UKS APN Góral Istebna
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Artur Rybka - TS 1909 Piast Cieszyn
Damian Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Damian Stawicki - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Dawid Pisarek - LKS Orzeł Zabłocie
Dawid Wawrzacz - UKS APN Góral Istebna
Dominik Loska - LKS Błyskawica Drogomyśl
Jakub Puzoń - LKS Orzeł Zabłocie
Jakub Węglorz - LKS Tempo Puńców
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Kacper Gąska - LKS Olza Pogwizdów
Kamil Szadkowski - LKS Błękitni Pierściec
Konrad Michalski - RKS Cukrownik Chybie
Leszek Dziędziel - LKS Orzeł Zabłocie
Łukasz Pietrzyk - LKS Beskid Brenna
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
Łukasz Szczygielski - LKS Orzeł Zabłocie
Maciej Mielniczek - LKS Błękitni Pierściec
Maksymilian Szczypka - LKS Wisła Strumień
Maksymilian Wojtasik - KS Kuźnia Ustroń
Marcin Bajger - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Marcin Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marcin Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Wysiński - LKS 99 Pruchna
Mateusz Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Michał Grześ - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mykhailo Lavruk - KS Kuźnia Ustroń
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Sebastian Szeląg - LKS Olza Pogwizdów
Seweryn Bujok - LKS Błękitni Pierściec
Szymon Bezeg - KP Beskid Skoczów
Tomasz Huzarewicz - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Wojciech Grygierek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Wojciech Rzońca - LKS 99 Pruchna

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84