Okręgówka g.6 (Podokręg Skoczów) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


23


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

17

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza

13


Rafał Hałat - LKS Orzeł Łękawica

12

Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

6

Bartosz Wojtków - LKS Wisła Strumień
Damian Hojka - LKS 99 Pruchna
Daniel Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień

5

Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców

4

Artur Miły - LKS Wisła Strumień
Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Jan Opluštil - RKS Cukrownik Chybie
Kamil Szajter - LKS Goleszów
Krystian Strach - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Mikołaj Franusik - LKS Soła Rajcza
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Szymon Śleziak - LKS Podhalanka Milówka
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn

3

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Bartosz Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Filip Balcarek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Gabriel Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Jakub Knapek - KS Góral Żywiec
Jarosław Grygny - LKS Podhalanka Milówka
Kacper Najzer - LKS Soła Rajcza
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
Maciej Figura - LKS Soła Rajcza
Mindia Geogogatishvili - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Piotr Motyka - LKS Podhalanka Milówka
Rafał Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Franusik - LKS Soła Rajcza
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice

2

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Damian Stawicki - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Nikiel - LKS Goleszów
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Filip Lach - LKS Podhalanka Milówka
Jakub Kubicius - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Węglorz - TS 1909 Piast Cieszyn
Jarosław Bujok - TS 1909 Piast Cieszyn
Jarosław Waleczek - LKS 99 Pruchna
Kamil Gazurek - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Zoń - LKS Orzeł Łękawica
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Marcin Gustyński - LKS Bory Pietrzykowice
Marcin Pytel - LKS Podhalanka Milówka
Marcin Siekierka - LKS 99 Pruchna
Marek Gołuch - KS Góral Żywiec
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Paweł Pasko - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Radosław Michalski - KS Góral Żywiec
Robert Lapczyk - WSS Wisła
Robert Marszałek - KS Góral Żywiec
Robert Pawlak - LKS Błyskawica Drogomyśl
Wojciech Małyjurek - WSS Wisła

1

Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Gibiec - LKS Goleszów
Andrzej Papierok - LKS Tempo Puńców
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Błażej Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Sanetra - TS Koszarawa Żywiec II
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Dawid Bluck - LKS Wisła Strumień
Dawid Janoszek - LKS Goleszów
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Dawid Zoń - LKS Bory Pietrzykowice
Dorian Chrapek - WSS Wisła
Grzegorz Szymoński - KS Góral Żywiec
Jakub Bakun - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Węglorz - LKS Tempo Puńców
Jakub Wiśniowski - LKS Goleszów
Jiří Pilch - RKS Cukrownik Chybie
Kamil Gabryś - TS 1909 Piast Cieszyn
Kamil Kozieł - KS Góral Żywiec
Kamil Michalczyk - LKS 99 Pruchna
Kamil Trzaskoma - KKS Spójnia Zebrzydowice
Karol Rozmus - LKS Podhalanka Milówka
Konrad Bukowczan - KKS Spójnia Zebrzydowice
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Krzysztof Stroński - TS 1909 Piast Cieszyn
Maciej Rucki - LKS Tempo Puńców
Maciej Wojtyła - KS Góral Żywiec
Maksymilian Gowin - KS Góral Żywiec
Maksymilian Pilch - LKS Goleszów
Maksymilian Szczypka - LKS Wisła Strumień
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Marcin Osmałek - LKS Orzeł Łękawica
Marcin Radwaniak - KS Góral Żywiec
Marcin Urbańczyk - LKS Wisła Strumień
Marek Noga - KS Góral Żywiec
Mariusz Kozieł - LKS Podhalanka Milówka
Mariusz Saltarius - LKS Błyskawica Drogomyśl
Martin Skácelík - TS 1909 Piast Cieszyn
Mateusz Cieślar - WSS Wisła
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Michał Grześ - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Kuś - LKS Podhalanka Milówka
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Sołtysek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Patryk Semik - KS Góral Żywiec
Patryk Skakuj - TS 1909 Piast Cieszyn
Piotr Kruczyński - LKS Podhalanka Milówka
Piotr Szpilarewicz - LKS Wisła Strumień
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Przemysław Węgrzyn - LKS Tempo Puńców
Rafał Waligóra - LKS Podhalanka Milówka
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Sebastian Karzełek - LKS 99 Pruchna
Sebastian Rychlik - TS 1909 Piast Cieszyn
Szymon Woźniczka - WSS Wisła
Szymon Chmiel - LKS Tempo Puńców
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Nicoś - LKS Podhalanka Milówka
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Gąsiorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Strzałka - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84