Strony klubów

4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN)

BS Polonia Bytom

GKS Dąb Gaszowice

GKS Radziechowy-Wieprz

GKS Tychy II

KP Beskid Skoczów

KP Unia Racibórz

KS Decor Bełk

KS Kuźnia Ustroń

KS Spójnia Landek

LKS Czaniec

LKS Drzewiarz Jasienica

LKS Goczałkowice Zdrój

LKS Wilki Wilcza

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

MKS Lędziny

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

4 Liga gr. 1 (Śląski ZPN)

BKS Sarmacja Będzin

GKS Gwarek Ornontowice

GKS Piast Gliwice II

GKS Szombierki Bytom

JSP Szczakowianka Jaworzno

KP Warta Zawiercie

KS Górnik Piaski

KS Polonia Łaziska Górne

KS Ruch Radzionków

LKS Polonia Poraj

LKS Przemsza Siewierz

LKS Sparta Lubliniec

MKS Myszków

MKS Śląsk Świętochłowice

RKS Grodziec

RKS Raków Częstochowa II

Nice 1 liga (Śląski ZPN)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

3 Liga gr. 3 (Śląski ZPN)

BKS Stal Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała

GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój

GKS Pniówek 74 Pawłowice

KS Skra Częstochowa

LKS Unia Turza Śląska

TS Gwarek Tarnowskie Góry

Klasa A (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce

KP Beskid Skoczów II

LKS Beskid Brenna

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

LKS Kończyce Małe

LKS Ochaby 96

LKS Olza Pogwizdów

LKS Orzeł Zabłocie

LKS Sportkontakt Goleszów

LKS Strażak Dębowiec

LKS Strażak Pielgrzymowice

LKS Wisła Strumień

LKS Zryw Bąków

TS 1909 Piast Cieszyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

GKS Czarni Jaworze

GLKS Wilkowice

Góral Żywiec

KKS Spójnia Zebrzydowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

KS Brzezówka

KS Nierodzim Ustroń

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS 99 Pruchna

LKS Bestwina

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błękitni Pierściec

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Błyskawica Drogomyśl

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

LKS Iskra Iskrzyczyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Leśna

LKS Metal WG - Skałka Żabnica

LKS Orzeł Łękawica

LKS Pasjonat Dankowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Pogórze

LKS Rudnik

LKS Spójnia Górki Wielkie

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Tempo Puńców

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Victoria Hażlach

MKS Promyk Golasowice

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

MRKS Czechowice-Dziedzice

RKS Cukrownik Chybie

TS Koszarawa Żywiec

Klasa B (Podokręg Skoczów)

UKS APN Góral Istebna

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

WSS Wisła

2 Liga juniorów (Beskidzki OZPN)

BKS Stal Bielsko-Biała U19

GLKS Wilkowice U19

KP Beskid Skoczów U19

KS Kuźnia Ustroń U19

KS Spójnia Landek U19

LKS Bestwina U19

LKS Bory Pietrzykowice U19

LKS Czaniec U19

LKS Drzewiarz Jasienica U19

LKS Leśna U19

LKS Pasjonat Dankowice U19

LKS Zapora Wapienica U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19

TS Koszarawa Żywiec U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Beskid Brenna U19

LKS Błyskawica Drogomyśl U19

LKS Kończyce Małe U19

LKS Ochaby 96 U19

LKS Olza Pogwizdów U19

LKS Pogórze U19

LKS Sportkontakt Goleszów U19

LKS Strażak Pielgrzymowice U19

LKS Wisła Strumień U19

LKS Wyzwolenie Simoradz U19

RKS Cukrownik Chybie U19

WSS Wisła U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce U19

KS Nierodzim Ustroń U19

LKS 99 Pruchna U19

LKS Błękitni Pierściec U19

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19

LKS Iskra Iskrzyczyn U19

LKS Orzeł Zabłocie U19

LKS Sportkontakt Goleszów U19 II

LKS Spójnia Górki Wielkie U19

LKS Tempo Puńców U19

LKS Victoria Hażlach U19

LKS Zryw Bąków U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19 II

UKS APN Góral Istebna U19

Klasa A (Podokręg Bielsko)

BTS Rekord Bielsko-Biała II

GLKS Sokół Buczkowice

KS Bestwinka

KS Bystra

KS Międzyrzecze

KS Soła Kobiernice

LKS Mazańcowice

LKS Pionier Pisarzowice

LKS Przełom Kaniów

LKS Sokół Hecznarowice

LKS Zapora Porąbka

LKS Zapora Wapienica

LZS Beskid Godziszka

MRKS Czechowice-Dziedzice II

Klasa B (Podokręg Bielsko)

GKS Czarni Jaworze II

KS Halny Kalna

KS Iskra Rybarzowice

LKS Groń Bujaków

LKS Ligota

LKS Orzeł Kozy

LKS Słowian Łodygowice

LKS Sokół Zabrzeg

LKS Wilamowiczanka Wilamowice

LKS Zamek Grodziec

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

UKS Rotuz Bronów

3 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

KS Bestwinka U19

KS Soła Kobiernice U19

LKS Groń Bujaków U19

LKS Mazańcowice U19

LKS Pionier Pisarzowice U19

LKS Sokół Hecznarowice U19

LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19

LKS Zamek Grodziec U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

BBTS Podbeskidzie U19 III

GKS Czarni Jaworze U19

GLKS Sokół Buczkowice U19

KS Iskra Rybarzowice U19

KS Rudzica U19

LKS Słowian Łodygowice U19

LKS Zapora Wapienica U19 II

LZS Beskid Godziszka U19

UKS Rotuz Bronów U19

Klasa A (Podokręg Żywiec)

GKS Radziechowy-Wieprz II

LKS Beskid Gilowice

LKS Bory Pietrzykowice

LKS Koszarawa Babia Góra

LKS Magórka Czernichów-Tresna

LKS Muńcuł Ujsoły

LKS Pewel Mała

LKS Podhalanka Milówka

LKS Skrzyczne Lipowa

LKS Soła Rajcza

LKS Sopotnia

TS Metal Węgierska Górka

TS Soła Żywiec

UKS Maksymilian Cisiec

Klasa B (Podokręg Żywiec)

FKS Rychwałd

LKS Beskid Kocierz

LKS Grapa Trzebinia

LKS Halny Przyborów

LKS Jeleśnianka Jeleśnia

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

LKS Juszczyna

LKS Korbielów

LKS Magura Bystra

LKS Orzeł Łękawica II

LKS Pewel Ślemieńska

LKS Sokół Słotwina

3 Liga Juniorów (Podokręg Żywiec)

LKS Beskid Kocierz U19

LKS Korbielów U19

LKS Koszarawa Babia Góra U19

LKS Magórka Czernichów U19

LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19

LKS Pewel Ślemieńska U19

LKS Podhalanka Milówka U19

LKS Smrek Ślemień U19

LKS Sopotnia U19

LKS Świt Cięcina U19

Stowarzyszenie TS Przyborów U19

UKS Maksymilian Cisiec U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Żywiec)

LKS Beskid Gilowice U19

LKS Halny Przyborów U19

LKS Jeleśnianka Jeleśnia U19

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U19

LKS Orzeł Łękawica U19

LKS Sokół Słotwina U19

LKS Soła Rajcza U19

1L Playarena BB (Liga orlikowa)

Banda Świrów

BATTLE SHEEP

BeskidzkaPilka.pl

Biała Krakowska

Bielska

Black Game Team

Body-Maxx.pl

Centrum Old

Czechowice Team

FC Tury

FC Wapienica

Lej mi Pół

Leśny Klub Sportowy

Malbec

MegaSport

TurboKoSy

Wilki Południa

Wpn Squad

Young Power

2L Playarena BB (Liga orlikowa)

4Fun Football Team

Alpha Team

Bon Voyage

Desplayers

Ekipa Szczurek

Fc Pomarańcza

FX Robot

Golonki Janusza

K.S.Mieszek.com

Lipnik Rangers

Misie

Monczester

Piwkorze

Ratusz BGT

SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA

Stare Bielsko FC

The Shakers

WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO

GLS Goleszów (Liga orlikowa)

4 Korony Cieszyn

BeskidzkaPilka.pl Ustroń

CDF Cieszyn

Chrapiące Chrabąszcze Ustroń

Diverso Ustroń

FC Blaszok Skoczów

FC Cisownica

FC Kurtis Międzyświeć

Gold Team Cieszyn

Karton-Pak Cieszyn

Kozakowice

Lutnia Zamarski Oldboje

Megat Ustroń

Nieckarz Team Międzyświeć

Ognioodporni Ustroń

Patokalipsa Cieszyn

Printer Team Cieszyn

Texas Hażlach

Timber Cieszyn

Trafin Oil Ustroń

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131