PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu
Stadion Gminny w Kozach
3 kolejka02.09.2020 17:00
LKS Orzeł KozyKS Międzyrzecze
3:5
(2:1)
Trenerzy:
Marcin Stefanowicz Arkadiusz Rucki
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:2
  • 3:2
  • 3:3
  • 3:4
  • 3:5
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Kacper Zieliński
    • Sędzia liniowy Szymon Naglik
    • Sędzia liniowy Piotr Fundanicz
    Ilość widzów: 25
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Odra1639
    2Książenice1635
    3Landek1530
    4Turza Śl.1629
    5Rozwój1628
    6Bełk1627
    7Jasienica1627
    8Ustroń1624
    9TSP II1621
    10Łękawica1519
    11Tychy II1519
    12Czaniec1518
    13Odra Centrum1618
    14Czechowice-Dz.1414
    15Przyszowice1412
    16Radziechowy147
    17Pszczyna166
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilkowice1131
    2Bronów1125
    3Bystra (k. Bielska)1123
    4Wilamowice1122
    5Wapienica1121
    6Hecznarowice1112
    7Międzyrzecze1111
    8Kozy1110
    9Kobiernice119
    10Międzybrodzie119
    11Buczkowice118
    12Ligota117
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna1339
    2Babia Góra1325
    3Gilowice1323
    4Koszarawa II1322
    5Jeleśnia1322
    6Soła Ż.1321
    7Bystra (k. Żywca)1320
    8Lipowa1317
    9Słotwina1315
    10Juszczyna1315
    11Radziechowy II1314
    12Zarzecze1310
    13Sopotnia139
    14Czernichów137
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec II822
    2Porąbka919
    3Grodziec919
    4Mazańcowice915
    5Bujaków815
    6Zabrzeg912
    7Godziszka910
    8Wilkowice II99
    9Rybarzowice96
    10Łodygowice91
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica II821
    2Cisiec819
    3Pewel Śl.813
    4Ślemień812
    5Trzebinia812
    6Korbielów89
    7Kocierz88
    8Cięcina87
    9TS Przyborów83