2 kolejka25.08.2019 11:00
TS PrzyborówLKS Smrek Ślemień
2:1
(1:0)
Trenerzy:
Wojciech WróbelPiotr Oślak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Wojciech Sajbor
      • Sędzia liniowy Tomasz Sajbor
      • Sędzia liniowy Jakub Leszczewski
      Ilość widzów: 30
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Odra1123
      2Tychy II1020
      3Książenice1120
      4Czechowice-Dz.1120
      5Goczałkowice1119
      6Jasienica1119
      7Ustroń1118
      8Czaniec1118
      9Łaziska Grn.1118
      10TSP II1117
      11Bełk1113
      12Landek1112
      13Radziechowy1111
      14MKP Odra119
      15Wilcza117
      16Skoczów102
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny1228
      2Bestwina1226
      3Pszczyna1125
      4Wisła Wlk.1225
      5Cielmice1219
      6Studzienice1218
      7Dankowice1117
      8Jaworze1217
      9BKS Stal1216
      10Łąka1216
      11Bestwinka1214
      12Wola1213
      13Czechowice-Dz. II1212
      14Rekord II1210
      15Rudołtowice1210
      16Bieruń124
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica1228
      2Puńców1226
      3Drogomyśl1224
      4Rajcza1123
      5Wisła1222
      6Milówka1219
      7Góral1218
      8Strumień1218
      91909 Piast1216
      10Koszarawa Ż.1215
      11Zebrzydowice1214
      12Żabnica1113
      13Pruchna1211
      14Pietrzykowice1211
      15Chybie1210
      16Goleszów125
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Pisarzowice1021
      2Kaniów1018
      3Wilamowice1017
      4Wilkowice1017
      5Bronów1016
      6Buczkowice1015
      7Wapienica1014
      8Międzyrzecze1013
      9Hecznarowice1011
      10Bystra (k. Bielska)1011
      11Międzybrodzie1011
      12Kobiernice104
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1234
      2Istebna1230
      3Kończyce M.1225
      4Kończyce W.1120
      5Skoczów II1220
      6Pogwizdów1218
      7Pierściec1217
      8Brenna1215
      9Bąków1214
      10Zabłocie129
      11Iskrzyczyn129
      12Hażlach118
      13Pielgrzymowice128
      14Nierodzim128
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Leśna1123
      2Ujsoły1123
      3Sopotnia1123
      4Węgierska G.1022
      5Bystra (k. Żywca)1121
      6Gilowice1118
      7Czernichów1017
      8Radziechowy II1116
      9Babia Góra1015
      10Lipowa1015
      11Soła Ż.1112
      12Zarzecze103
      13Słotwina112
      14Jeleśnia101
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota1026
      2Kozy924
      3TSP III822
      4Grodziec1018
      5Rybarzowice1017
      6Czaniec II1014
      7Godziszka1012
      8Jaworze II910
      9Zabrzeg1010
      10Mazańcowice105
      11Bujaków104
      12Łodygowice103
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast822
      2Rudnik821
      3Ochaby812
      4Wielkie II812
      5Górki W.812
      6Kaczyce88
      7Dębowiec87
      8Piast II87
      9Golasowice84
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Koszarawa II819
      2Juszczyna817
      3Cisiec816
      4Korbielów813
      5Trzebinia813
      6Ślemień912
      7Cięcina77
      8Kocierz75
      9Pewel Śl.74
      10TS Przyborów84