Stadion LKS Świt Cięcina
23 kolejka06.04.2019 10:00
LKS Pewel MałaLKS Korbielów
WO
      Trenerzy:
      Piotr FundaniczBartłomiej Góra
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Tychy II1020
      2Odra1020
      3Książenice1020
      4Czechowice-Dz.1019
      5Goczałkowice1018
      6Czaniec1018
      7TSP II1017
      8Jasienica1016
      9Ustroń1015
      10Łaziska Grn.1015
      11Landek1012
      12Bełk1010
      13MKP Odra109
      14Radziechowy108
      15Wilcza107
      16Skoczów102
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny1125
      2Pszczyna1125
      3Bestwina1123
      4Wisła Wlk.1122
      5Cielmice1119
      6Dankowice1117
      7Studzienice1117
      8Jaworze1117
      9Łąka1115
      10Bestwinka1114
      11BKS Stal1113
      12Wola1112
      13Czechowice-Dz. II1112
      14Rekord II119
      15Rudołtowice117
      16Bieruń114
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica1125
      2Drogomyśl1124
      3Puńców1123
      4Rajcza1020
      5Wisła1119
      6Góral1117
      71909 Piast1116
      8Milówka1116
      9Strumień1115
      10Koszarawa Ż.1114
      11Zebrzydowice1114
      12Żabnica1013
      13Pietrzykowice1111
      14Chybie1110
      15Pruchna1110
      16Goleszów114
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1131
      2Istebna1127
      3Kończyce M.1125
      4Kończyce W.1017
      5Skoczów II1117
      6Pierściec1117
      7Brenna1115
      8Pogwizdów1115
      9Bąków1111
      10Zabłocie119
      11Iskrzyczyn119
      12Pielgrzymowice118
      13Nierodzim118
      14Hażlach105
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Sopotnia1022
      2Leśna1020
      3Ujsoły1020
      4Węgierska G.919
      5Bystra (k. Żywca)1018
      6Gilowice1018
      7Czernichów916
      8Radziechowy II1016
      9Babia Góra912
      10Lipowa912
      11Soła Ż.1012
      12Zarzecze93
      13Słotwina102
      14Jeleśnia91
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota925
      2Kozy821
      3TSP III719
      4Grodziec917
      5Rybarzowice917
      6Czaniec II911
      7Jaworze II810
      8Zabrzeg910
      9Godziszka99
      10Bujaków94
      11Łodygowice93
      12Mazańcowice92
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast719
      2Rudnik718
      3Ochaby712
      4Wielkie II79
      5Górki W.79
      6Kaczyce78
      7Dębowiec77
      8Piast II87
      9Golasowice74
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Koszarawa II716
      2Cisiec715
      3Juszczyna714
      4Korbielów713
      5Ślemień712
      6Trzebinia710
      7Cięcina66
      8Kocierz64
      9TS Przyborów84
      10Pewel Śl.63