Stadion LKS Pruchna
21 kolejka07.04.2019 15:00
LKS 99 PruchnaKS Góral Żywiec
0:1
(0:0)
Trenerzy:
Tomasz WróbelBartosz Woźniak (do 07.09.2019 r. Sebastian Klimek)
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Szczepańczyk
    • Sędzia liniowy Mateusz Nowak
    • Sędzia liniowy Przemysław Pilarz
    Ilość widzów: 150
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Tychy II1123
    2Odra1123
    3Książenice1120
    4Czechowice-Dz.1120
    5Goczałkowice1119
    6Jasienica1119
    7Ustroń1118
    8Czaniec1118
    9Łaziska Grn.1118
    10TSP II1117
    11Bełk1113
    12Landek1112
    13Radziechowy1111
    14MKP Odra119
    15Wilcza117
    16Skoczów112
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny1228
    2Bestwina1226
    3Pszczyna1125
    4Wisła Wlk.1225
    5Cielmice1219
    6Studzienice1218
    7Dankowice1117
    8Jaworze1217
    9BKS Stal1216
    10Łąka1216
    11Bestwinka1214
    12Wola1213
    13Czechowice-Dz. II1212
    14Rekord II1210
    15Rudołtowice1210
    16Bieruń124
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica1228
    2Puńców1226
    3Drogomyśl1224
    4Rajcza1123
    5Wisła1222
    6Milówka1219
    7Góral1218
    8Strumień1218
    91909 Piast1216
    10Koszarawa Ż.1215
    11Zebrzydowice1214
    12Żabnica1113
    13Pruchna1211
    14Pietrzykowice1211
    15Chybie1210
    16Goleszów125
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Pisarzowice1021
    2Kaniów1018
    3Wilamowice1017
    4Wilkowice1017
    5Bronów1016
    6Buczkowice1015
    7Wapienica1014
    8Międzyrzecze1013
    9Hecznarowice1011
    10Bystra (k. Bielska)1011
    11Międzybrodzie1011
    12Kobiernice104
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1234
    2Istebna1230
    3Kończyce M.1225
    4Kończyce W.1120
    5Skoczów II1220
    6Pogwizdów1218
    7Pierściec1217
    8Brenna1215
    9Bąków1214
    10Zabłocie129
    11Iskrzyczyn129
    12Hażlach118
    13Pielgrzymowice128
    14Nierodzim128
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna1123
    2Ujsoły1123
    3Sopotnia1123
    4Węgierska G.1022
    5Bystra (k. Żywca)1121
    6Gilowice1118
    7Czernichów1017
    8Radziechowy II1116
    9Babia Góra1015
    10Lipowa1015
    11Soła Ż.1112
    12Zarzecze103
    13Słotwina112
    14Jeleśnia101
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota1026
    2Kozy924
    3TSP III822
    4Grodziec1018
    5Rybarzowice1017
    6Czaniec II1014
    7Godziszka1012
    8Jaworze II910
    9Zabrzeg1010
    10Mazańcowice105
    11Bujaków104
    12Łodygowice103
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast822
    2Rudnik821
    3Ochaby812
    4Wielkie II812
    5Górki W.812
    6Kaczyce88
    7Dębowiec87
    8Piast II87
    9Golasowice84
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Koszarawa II819
    2Juszczyna817
    3Cisiec816
    4Korbielów813
    5Trzebinia813
    6Ślemień912
    7Cięcina77
    8Kocierz75
    9Pewel Śl.74
    10TS Przyborów84