22 kolejka28.04.2018 17:00
MRKS Czechowice-DziedziceKKS Spójnia Zebrzydowice
4:1
(3:0)
Trenerzy:
Wojciech JaroszGrzegorz Sodzawiczny
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
  • 4:1
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Jacek Lis
        • Sędzia liniowy Dawid Potyka
        • Sędzia liniowy Wojciech Król
        Ilość widzów: 200
        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Ustroń2142
        2Czaniec2141
        3Jasienica2140
        4Bełk2140
        5Tychy II2138
        6Łaziska Grn.2133
        7Czechowice-Dz.2131
        8Wilcza2127
        9Radziechowy2126
        10TSP II2125
        11Goczałkowice2124
        12Wodzisław2122
        13Racibórz2122
        14Landek2122
        15Gaszowice2119
        16Połomia217
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Skoczów2358
        2Drogomyśl2349
        3BKS Stal2348
        4Dankowice2348
        5Bestwina2345
        6Rekord II2339
        7Puńców2337
        8Góral2335
        9Koszarawa Ż.2333
        10Wisła2332
        11Jaworze2329
        12Rajcza2328
        13Bestwinka2328
        14Łękawica2322
        15Zebrzydowice2320
        16Chybie2317
        17Pruchna239
        18Kończyce M.234
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Strumień1738
        21909 Piast1737
        3Goleszów1729
        4Pogórze1729
        5Pogwizdów1728
        6Zabłocie1726
        7Pielgrzymowice1725
        8Bąków1725
        9Istebna1725
        10Brenna1719
        11Skoczów II1618
        12Kończyce W.1614
        13Hażlach1711
        14Dębowiec179
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Milówka1744
        2Żabnica1741
        3Pietrzykowice1738
        4Węgierska G.1632
        5Lipowa1625
        6Radziechowy II1622
        7Zarzecze1720
        8Ujsoły1618
        9Leśna1617
        10Sopotnia1717
        11Gilowice1616
        12Babia Góra1614
        13Soła Ż.1711
        14Juszczyna168
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Wilamowice1133
        2Kozy1125
        3Ligota1119
        4Rybarzowice1019
        5Bujaków1115
        6Zabrzeg1013
        7Grodziec1111
        8Łodygowice118
        9Mazańcowice116
        10Kalna 115
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Pierściec927
        2Wielkie II1021
        3Nierodzim1018
        4Iskrzyczyn917
        5Ochaby911
        6Kaczyce98
        7Górki W.88
        8Rudnik96
        9Golasowice93
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Bystra (k. Żywca)1437
        2Czernichów1428
        3Pewel Śl.1426
        4Jeleśnia1321
        5Korbielów1420
        6Słotwina1320
        7Trzebinia1319
        8Cisiec1317
        9Pewel M.1116
        10TS Przyborów1311
        11Kocierz1310
        12Przyborów110