Stadion Metalu Węgierska Górka
18 kolejka31.03.2018 13:00
LKS Metal WG - Skałka ŻabnicaKKS Spójnia Zebrzydowice
2:1
(2:0)
Trenerzy:
Zbigniew Skórzak Grzegorz Sodzawiczny
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Dawid Wehsoly
      • Sędzia liniowy Jarosław Smok
      • Sędzia liniowy Jakub Kielar
      Ilość widzów: 25
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec1736
      2Ustroń1735
      3Bełk1733
      4Jasienica1732
      5Tychy II1730
      6Czechowice-Dz.1727
      7Łaziska Grn.1726
      8Radziechowy1722
      9Racibórz1719
      10Wodzisław1718
      11Wilcza1618
      12Gaszowice1718
      13Goczałkowice1717
      14TSP II1616
      15Landek1714
      16Połomia177
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów1948
      2Dankowice1841
      3BKS Stal1941
      4Drogomyśl1939
      5Rekord II1834
      6Bestwina1834
      7Koszarawa Ż.1932
      8Puńców1829
      9Wisła1928
      10Góral1827
      11Rajcza1827
      12Bestwinka1825
      13Jaworze1820
      14Zebrzydowice1917
      15Łękawica1910
      16Chybie199
      17Pruchna185
      18Kończyce M.184
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1328
      2Strumień1326
      3Pogwizdów1325
      4Zabłocie1325
      5Bąków1323
      6Goleszów1322
      7Istebna1322
      8Pielgrzymowice1321
      9Pogórze1317
      10Brenna1312
      11Kończyce W.1312
      12Skoczów II1311
      13Hażlach138
      14Dębowiec137
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1334
      2Żabnica1333
      3Pietrzykowice1330
      4Węgierska G.1328
      5Lipowa1322
      6Radziechowy II1318
      7Ujsoły1317
      8Zarzecze1313
      9Gilowice1313
      10Sopotnia1313
      11Babia Góra1312
      12Leśna1312
      13Soła Ż.139
      14Juszczyna135
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice927
      2Kozy919
      3Rybarzowice919
      4Ligota916
      5Zabrzeg912
      6Bujaków911
      7Grodziec910
      8Łodygowice98
      9Kalna 94
      10Mazańcowice93
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec824
      2Nierodzim818
      3Wielkie II815
      4Iskrzyczyn814
      5Ochaby811
      6Kaczyce88
      7Górki W.88
      8Rudnik86
      9Golasowice80
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)1128
      2Czernichów1125
      3Pewel Śl.1123
      4Jeleśnia1121
      5Korbielów1117
      6Pewel M.1116
      7Trzebinia1116
      8Słotwina1114
      9Cisiec1111
      10TS Przyborów1110
      11Kocierz119
      12Przyborów110