MOSiR Czechowice Dziedzice
10 kolejka07.10.2017 16:00
MRKS Czechowice-DziedziceLKS 99 Pruchna
5:0
(2:0)
Trenerzy:
Piotr Mrozek (do 23.04.2018 r. Marcin Biskup)Marcin Bednarek
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Szymon Duda
        • Sędzia liniowy Rafał Międzybrodzki
        • Sędzia liniowy Maciej Dudka
        Ilość widzów: 250
        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Bytom3064
        2Bełk3056
        3Czaniec3051
        4Radziechowy3050
        5Wodzisław3048
        6Wilcza3045
        7Tychy II3042
        8Goczałkowice3041
        9Gaszowice3038
        10Jasienica3038
        11Racibórz3034
        12Landek3034
        13TSP II3033
        14Ustroń3033
        15Skoczów3027
        16Lędziny3024
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Czechowice-Dz.3081
        2Bestwina3060
        3Drogomyśl3057
        4Wisła3057
        5Koszarawa Ż.3053
        6Puńców3050
        7Dankowice3049
        8Chybie3046
        9Jaworze3042
        10Góral3040
        11Łękawica3040
        12Zebrzydowice3034
        13Pruchna3029
        14Żabnica3024
        15Leśna3014
        16Wilkowice306
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Rekord II2459
        2Bestwinka2457
        3Pisarzowice2455
        4Kaniów2443
        5Czechowice-Dz. II2442
        6Kobiernice2440
        7Międzyrzecze2436
        8Hecznarowice2435
        9Wapienica2427
        10Buczkowice2427
        11Bystra (k. Bielska)2416
        12Godziszka2415
        13Mazańcowice240
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Kończyce M.2656
        2Goleszów2652
        3Skoczów II2651
        4Zabłocie2648
        51909 Piast2646
        6Pogwizdów2642
        7Kończyce W.2640
        8Brenna2636
        9Pielgrzymowice2633
        10Bąków2632
        11Dębowiec2630
        12Strumień2626
        13Kaczyce2626
        14Ochaby260
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Rajcza2670
        2Milówka2664
        3Węgierska G.2664
        4Pietrzykowice2655
        5Babia Góra2649
        6Radziechowy II2635
        7Lipowa2630
        8Sopotnia2630
        9Gilowice2628
        10Ujsoły2623
        11Soła Ż.2622
        12Czernichów2620
        13Pewel M.2619
        14Cisiec2619
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Bronów2259
        2Międzybrodzie2254
        3Ligota2249
        4Jaworze II2239
        5Grodziec2235
        6Kozy2232
        7Wilamowice2231
        8Rybarzowice2229
        9Bujaków2220
        10Zabrzeg2218
        11Kalna 2216
        12Łodygowice220
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Istebna1845
        2Pogórze1841
        3Hażlach1833
        4Górki W.1832
        5Wielkie II1825
        6Nierodzim1825
        7Pierściec1819
        8Iskrzyczyn1817
        9Rudnik1815
        10Golasowice183
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Zarzecze2047
        2Juszczyna2043
        3Korbielów2039
        4Jeleśnia2038
        5Słotwina2035
        6Pewel Śl.2029
        7Bystra (k. Żywca)2028
        8Trzebinia2024
        9Łękawica II2020
        10Kocierz2014
        11Przyborów201