Stadion GOSiR Wilkowice
2 kolejka15.08.2017 17:00
GLKS WilkowiceLKS Orzeł Łękawica
1:7
(0:4)
Trenerzy:
Krzysztof BąkSeweryn Kosiec
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 1:4
  • 1:5
  • 1:6
  • 1:7
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Sebastian Buchta
      • Sędzia liniowy Paweł Dziendziel
      • Sędzia liniowy Grzegorz Wrzecionko
      Ilość widzów: 150
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń2142
      2Czaniec2141
      3Jasienica2140
      4Bełk2140
      5Tychy II2138
      6Łaziska Grn.2133
      7Czechowice-Dz.2131
      8Wilcza2127
      9Radziechowy2126
      10TSP II2125
      11Goczałkowice2124
      12Wodzisław2122
      13Racibórz2122
      14Landek2122
      15Gaszowice2119
      16Połomia217
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów2358
      2Drogomyśl2349
      3BKS Stal2348
      4Dankowice2348
      5Bestwina2345
      6Rekord II2339
      7Puńców2337
      8Góral2335
      9Koszarawa Ż.2333
      10Wisła2332
      11Jaworze2329
      12Rajcza2328
      13Bestwinka2328
      14Łękawica2322
      15Zebrzydowice2320
      16Chybie2317
      17Pruchna239
      18Kończyce M.234
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Strumień1738
      21909 Piast1737
      3Goleszów1729
      4Pogórze1729
      5Pogwizdów1728
      6Zabłocie1726
      7Pielgrzymowice1725
      8Bąków1725
      9Istebna1725
      10Brenna1719
      11Skoczów II1618
      12Kończyce W.1614
      13Hażlach1711
      14Dębowiec179
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1643
      2Żabnica1741
      3Pietrzykowice1738
      4Węgierska G.1632
      5Lipowa1625
      6Radziechowy II1622
      7Zarzecze1720
      8Ujsoły1618
      9Leśna1617
      10Sopotnia1717
      11Gilowice1616
      12Babia Góra1614
      13Soła Ż.1610
      14Juszczyna168
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice1133
      2Kozy1125
      3Ligota1119
      4Rybarzowice1019
      5Bujaków1115
      6Zabrzeg1013
      7Grodziec1111
      8Łodygowice118
      9Mazańcowice116
      10Kalna 115
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec927
      2Wielkie II918
      3Nierodzim918
      4Iskrzyczyn917
      5Ochaby911
      6Kaczyce98
      7Górki W.88
      8Rudnik96
      9Golasowice93
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)1437
      2Czernichów1428
      3Pewel Śl.1426
      4Jeleśnia1321
      5Korbielów1420
      6Słotwina1320
      7Trzebinia1319
      8Cisiec1317
      9Pewel M.1116
      10TS Przyborów1210
      11Kocierz129
      12Przyborów110