Sparingi - marzec 2020

01.03.2020

KS Nierodzim UstrońodwołanyKP Beskid Skoczów U1908:00
LKS Olza Pogwizdów0:2 (0:2)TJ Sokol Dolní Lutyně09:00
w Orłowej (Czechy) | Zimowy Turniej FK Slavia Orlova 2020
LKS Ligota5:5 (1:5)LKS Wisła Mała10:00
w Łące
BTS Rekord Bielsko-Biała II9:3 (6:1)LKS Leśna11:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
KP Beskid Skoczów II5:1 (2:0)LKS 99 Pruchna11:00
w Ustroniu
GLKS Wilkowice1:1 (0:0)Unia Bieruń Stary11:00
Bieruń Stary
LKS Smrek Ślemień1:3 (1:1)LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
w Czernichowie
LKS Błękitni Pierściec3:3 (2:2)LKS Groń Bujaków11:00
w Bujakowie
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:2 (0:2)LKS Victoria Hażlach11:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
LKS Słowian Łodygowice2:3 (2:1)LKS Beskid Kocierz11:00
Szczyrk
GKS Radziechowy-Wieprz II2:6 (1:3)LZS Beskid Godziszka11:00
w Wieprzu
MRKS Czechowice-Dziedzice II2:8 (0:5)TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III11:30
Czechowice
GKS Radziechowy-Wieprz9:2 (6:0)KS Bestwinka13:00
w Czechowicach-Dziedzicach
LKS Przełom Kaniów5:4 (5:4)LKS Pogórze13:00
Ustroń
LKS Zapora Wapienica U19odwołanyLKS Zryw Bąków13:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
LKS Sopotnia2:4 (1:2)TS Koszarawa Żywiec II14:30
w Szczyrku (obiekt COS)
LKS Zapora Wapienica5:2 (1:1)TS Soła Żywiec15:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
KS Międzyrzecze1:2 (1:2)LKS Orzeł Zabłocie15:00
Ustroń
LKS Soła Rajcza1:1 (0:1)KS Góral Żywiec15:00
w Czechowicach-Dziedzicach
LKS Rudnik5:0 (2:0)Zryw Bzie15:00
Jastrzębie, ul. Kościelna
Siódemka Tychy4:1 (1:0)LKS Beskid Gilowice16:00
Tychy
RKS Cukrownik ChybieodwołanyLKS Wisła Wielka17:00
Czechowice
UKS Rotuz Bronów6:1 (3:0)LKS Bulowice19:00
w Czechowicach-Dziedzicach

05.03.2020

BTS Rekord Bielsko-Biała U-172:4 (1:3)GLKS Wilkowice18:30
w Bielsku-Białej, ul. Startowa

06.03.2020

LKS SopotniaodwołanyTS Koszarawa Żywiec08:00
Lachowice
LKS Błękitni PierściecodwołanyLKS Drzewiarz Jasienica Oldboy16:00
Ustroń
MRKS Czechowice-Dziedzice8:2 (4:1)LKS Pasjonat Dankowice17:30
Czechowice
LKS Sokół Zabrzeg4:1 (3:0)KS Góral Żywiec U1919:00
Czechowice

07.03.2020

KS Nierodzim Ustroń1:3 (1:0)KP Beskid Skoczów II09:00
Ustroń
LKS Goleszów4:2 (2:1)SC Smilovice09:00
w Czeskim Cieszynie | Zimowy Turniej o Pohár SÚZ 2020
LKS Victoria Hażlach1:0 (1:0)Inter Petrovice09:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
LKS Drzewiarz Jasienica2:1 (1:1)BKS Sarmacja Będzin11:00
Będzin
LKS Czaniec2:0 (1:0)LKS Przemsza Siewierz11:00
w Siewierzu
KS Spójnia Landek6:0 (2:0)KS Góral Żywiec11:00
Landek
KS Kuźnia Ustroń6:1 (2:1)LKS Tempo Puńców11:00
Ustroń
LKS Olza Pogwizdów2:2 (0:0)LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
KP Beskid Skoczów2:2 (1:1)WSS Wisła12:00
Nierodzim
LKS Orzeł Łękawica3:3 (1:2)Beskid Andrychów12:00
Andrychów
LKS Bestwina3:1 (2:0)Niwa Nowa Wieś 12:00
Nowa Wieś
GKS Czarni Jaworze0:5 (0:3)LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
Czechowice
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III0:2 (0:0)Stal Rzeszów U1913:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
GKS Radziechowy-Wieprz6:0 (3:0)LKS Podhalanka Milówka14:00
Wieprz
LKS Sokół Hecznarowice1:1 (0:1)Soła Łęki14:00
Łęki
BKS Stal Bielsko-Biała0:6 (0:2)Tempo Białka15:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
KS Bestwinka2:1 (2:0)LKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
Czechowice
LKS Wisła Strumień0:1 (0:0)LKS Granica Ruptawa15:00
w Jastrzębiu, ul. Kościelna
TS Soła Żywiec5:1 (1:1)LKS Magura Bystra15:00
Wieprz
LKS Ligota2:4 (2:1)LKS Przełom Kaniów15:00
Kaniów
LKS Zamek Grodziec4:2 (1:2)LKS Strażak Dębowiec15:00
Ustroń
KS Soła Kobiernice2:1 (0:1)Burza Roczyny15:00
Kobiernice
LKS Słowian Łodygowice1:2 (1:1)LKS Pewel Ślemieńska15:00
Łodygowice
KS Iskra Rybarzowice2:17 (1:6)LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
Szczyrk
LKS Skrzyczne Lipowa1:5 (0:3)KS Bystra15:00
Lipowa
TS Koszarawa Żywiec II4:3 (2:0)GLKS Sokół Buczkowice15:30
Buczkowice
CKS Piast Cieszyn9:2 (5:1)LKS Orzeł Zabłocie17:00
w Ustroniu
LKS Kończyce Małe2:7 (1:3)GKS Pierwszy Chwałowice17:00
Rybnik
LKS Pogórze0:1 (0:1)LKS Beskid Brenna19:00
Ustroń

08.03.2020

Jałowiec Stryszawa6:4 (2:1)LKS Leśna10:00
Lachowice
LKS Orzeł Kozy4:0 (2:0)LKS Rzyki Leskowiec11:00
Czechowice
LKS Groń Bujaków7:2 (1:0)LKS Świt Cięcina11:00
Bujaków
LKS Beskid Kocierz0:2 (0:2)LKS Juszczyna11:00
Wieprz
LKS Smrek Ślemień5:16 (2:5)LKS Muńcuł Ujsoły12:00
Szczyrk
LKS Rudnik0:2 (0:0)Sygnały Gotartowice12:00
Rybnik
KS Bystra4:6 (2:3)LKS Błękitni Pierściec13:00
Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz II2:4 (0:2)UKS Maksymilian Cisiec13:00
Wieprz
LKS 99 Pruchna5:4 (3:1)LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
Pawłowice
LKS Czaniec II1:3 (0:2)Wikliniarz Woźniki14:00
w Woźnikach
LZS Beskid Godziszka3:2 (1:1)LKS Sokół Słotwina14:00
w Szczyrku (obiekt COS)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:0 (1:0)LKS Magórka Czernichów-Tresna15:00
Czechowice
LKS Zapora Wapienica5:3 (2:1)LKS Zapora Wapienica U1915:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
LKS Beskid Gilowice4:4 (1:2)Lachy Lachowice16:00
Lachowice
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:2 (8:1)LKS Jeleśnianka Jeleśnia17:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
LKS Zryw Bąków1:4 (0:1)LKS Mazańcowice17:00
Czechowice
LKS Koszarawa Babia Góra2:1 (1:0)BCS Zawoja18:00
Lachowice
UKS Rotuz Bronów3:1 (1:0)TS Metal Węgierska Górka19:00
Czechowice

09.03.2020

TJ Tatran OščadnicaodwołanyUKS APN Góral Istebna18:30
Oščadnica
BTS Rekord Bielsko-Biała U-172:3 (0:1)LKS Beskid Brenna20:00
w Bielsku-Białej, ul. Startowa

14.03.2020

LKS Magura BystraodwołanyGLKS Sokół Buczkowice08:00
TS Koszarawa Żywiec IIodwołanyLKS Beskid Gilowice08:00
UKS Rotuz BronówodwołanyLKS Rudnik08:00
LKS Sokół HecznarowiceodwołanyPrzeciszovia Przeciszów08:00
LKS Wilamowiczanka WilamowiceodwołanyGórnik Brzeszcze08:00
TS Soła ŻywiecodwołanyLKS Magórka Czernichów-Tresna08:00
LKS Soła RajczaodwołanyTS Metal Węgierska Górka08:00
LKS Przełom KaniówodwołanyTS 1909 Piast Cieszyn08:00
KS Soła KobierniceodwołanyZnicz Sułkowice08:00
Kobiernice
LKS Słowian ŁodygowiceodwołanyLKS Grapa Trzebinia08:00
LKS Groń BujakówodwołanyLKS Strumień Polanka Wielka08:00
Bujaków
KKS Spójnia ZebrzydowiceodwołanyKS Polonia Niewiadom08:00
LKS Błyskawica Kończyce WielkieodwołanyBaník Rychvald09:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
KS Nierodzim UstrońodwołanyKS Iskra Rybarzowice09:00
w Ustroniu
LKS GoleszówodwołanyTJ Milíkov09:00
w Czeskim Cieszynie | Zimowy Turniej o Pohár SÚZ 2020
LKS Kończyce MałeodwołanyKS Bystra11:00
Kaczyce
LKS Olza PogwizdówodwołanyInter Petrovice11:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
LKS CzaniecodwołanyMKS Iskra Pszczyna11:00
Czaniec
LKS Victoria HażlachodwołanyTJ Slavoj Rychvald13:00
Orlová | Zimowy Turnaj FK Slavia Orlova 2020
LKS LigotaodwołanyLKS Nadwiślan Góra15:00
Ligota
LKS Wisła StrumieńodwołanyLKS Goczałkowice Zdrój II15:00
Strumień
LZS Beskid GodziszkaodwołanyLKS Ochaby 9615:00
w Wiślicy
LKS Świt CięcinaodwołanyLKS Pionier Pisarzowice15:00
Cięcina
LKS Pasjonat DankowiceodwołanyLKS Brzezina Osiek15:00
Dankowice

15.03.2020

LKS LeśnaodwołanyLKS Bory Pietrzykowice08:00
w Bielsku-Białej, ul. Startowa
RKS Cukrownik ChybieodwołanyKP Beskid Skoczów II08:00
Chybie
LKS Sokół SłotwinaodwołanyLKS Pewel Ślemieńska08:00
LKS Orzeł ŁękawicaodwołanyKS Góral Żywiec U1908:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
LKS Beskid KocierzodwołanyLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze08:00
Szczyrk
LKS MazańcowiceodwołanyTS Podbeskidzie Bielsko-Biała U1708:00
TS Koszarawa ŻywiecodwołanyGLKS Wilkowice11:00
Żywiec
GKS Czarni Jaworze IIodwołanyLKS Błękitni Pierściec11:00
w Jaworzu
GKS Radziechowy-Wieprz IIodwołanyLKS Muńcuł Ujsoły11:00
Wieprz
LKS PogórzeodwołanyCKS Piast Cieszyn12:00
Český Těšín
MKS Promyk GolasowiceodwołanyLKS Granica Ruptawa II13:00
w Jastrzębiu, ul. Kościelna
LKS Beskid BrennaodwołanyLKS Iskra Iskrzyczyn13:30
LKS Smrek ŚlemieńodwołanyLKS Sopotnia14:00
Sopotnia
LKS Czaniec IIodwołanyPogórze Gierałtowice15:00
Gierałtowice
LKS Żar Międzybrodzie BialskieodwołanyLKS Orzeł Kozy16:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
LKS Zamek GrodziecodwołanyLKS Orzeł Zabłocie17:00
Ustroń

21.03.2020

TS Metal Węgierska Górka-LKS Grapa Trzebinia
LKS Beskid Gilowice-LKS Smrek Ślemień
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-TS Soła Żywiec
GLKS Sokół Buczkowice-LKS Sokół Słotwina
LKS Kończyce Małe-LKS Skrbeńsko
LKS Wilamowiczanka Wilamowice-Przeciszovia Przeciszów
LKS Błękitni Pierściec-CKS Piast Cieszyn
KS Nierodzim Ustroń-KS Kuźnia Ustroń U19
CKS Piast Cieszyn-LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Orzeł Zabłocie-LKS Rudnik
LKS Pasjonat Dankowice-LKS Rudołtowice-Ćwiklice
TS Koszarawa Żywiec-LKS Czaniec11:00
Żywiec
LKS Zamek Grodziec-KS Spójnia Landek U1915:00
Ustroń
LKS Świt Cięcina-LKS Słowian Łodygowice15:00
Cięcina
LKS Ligota-UKS Rotuz Bronów19:00
Czechowice

22.03.2020

LKS Zapora Wapienica-GLKS Wilkowice
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
LKS Czaniec II-Brzezina Osiek U19
KS Soła Kobiernice-LKS Bulowice
TS Koszarawa Żywiec II-LKS Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Pewel Ślemieńska-LKS Koszarawa Babia Góra
KS Iskra Rybarzowice-KS Międzyrzecze13:00
w Szczyrku

28.03.2020

LKS Sokół Słotwina-KS Iskra Rybarzowice
LKS Smrek Ślemień-LKS Żuraw Krzeszów U19
LKS Świt Cięcina-TS Koszarawa Żywiec II
CKS Piast Cieszyn-LKS Kończyce Małe
LKS Grapa Trzebinia-LKS Sopotnia
LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Korbielów
LKS Zamek Grodziec-KP Beskid Skoczów U1915:00
Ustroń

29.03.2020

LKS Wilamowiczanka Wilamowice-Soła Łęki
LKS Błękitni Pierściec-LKS Rudnik
LKS Pewel Ślemieńska-LKS Skrzyczne Lipowa

Inne sezony:

2020:

2019:

2018:

2017:

2016:

2015:

2014:

2013:

2012:

2011:

2010:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94