BeskidzkaPilka.pl
Wyniki LIVE    »    Sparingi    »    Kontakt    »    1% Podatku    »    Mecze na DVD

Niedzielne spotkania sparingowe

Klasa A SkoczówZ niedzielnych spotkań na zainteresowanie zasługuje wysokie zwycięstwo Żaru Międzybrodzie Bialskie nad Błękitnymi Żywiec, oraz deklasacja LKSu Goczałkowice poczyniona przez LKS Bestwinę. Wysokie zwycięstwo zanotowała również drużyna Piasta Cieszyn nad B klasowym LKS Goleszów. 
Czytaj więcej 27 Lutego ARS

Sobotnie spotkania sparingowe

Klasa A SkoczówZ 31 spotkań sparingowych zaplanowanych w naszym regionie, trzy zostały odwołane. Pierwsze zwycięstwo w sparingach zanotowała Ustrońska Kuźnia która pokonała w Trzyńcu B Klasowy zespół Wyzwolenia Simoradz.  
Czytaj więcej 26 Lutego ARS

Prośba o pomoc w związku z pracą licencjacką

Klasa A SkoczówOtrzymaliśmy drogą mailową prośbę studentki trzeciego roku etnologii która jest w trakcie pisania pracy licencjackiej i w związku z tym prosi o wypełnienie ankiety o tematyce piłkarsko/kibicowskiej. Więcej szczegółów w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 21 Lutego ARS

Weekendowe spotkania sparingowe

Klasa A SkoczówW dwa weekendowe dni rozegrano przynajmniej 40 spotkań sparingowych w których uczestniczyły drużyny z naszego regionu. Najbardziej zaskakujący wynik padł w spotkaniu Cukrownika Chybie z Drzewiarzem Jasienica gdzie zespół z Jasienicy pokonał rywali aż 9:0, warto powiedzieć iż zespół Cukrownika występował w bardzo okrojony składzie a w ataku z przymusu grał ... kierownik drużyny.
 
Czytaj więcej 21 Lutego ARS

Megat Goleszów zwycięzcą 1 Turnieju Kibiców

Klasa A SkoczówDrużyna Megatu Goleszów po pokonaniu w finale zespołu Dream Team Ustroń 3:0 (0:0) została pierwszym zwycięzcą pierwszej edycji Turnieju Kibiców. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Voltage Bielsko Biała.
Czytaj więcej 19 Lutego ARS

1 edycja turnieju kibiców.

Klasa A SkoczówJuż jutro w Ustroniu w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 1 zostanie rozegrany pierwsza edycja turnieju kibiców. Początek turnieju o godzinie 10:00. Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn które zagrają w  jednej grupie a następnie najlepsza czwórka awansuje do półfinału.
Czytaj więcej 18 Lutego ARS

Treningi LKS Sokół Zabrzeg

Sokół ZabrzegLudowy Klub Sportowy Sokół Zabrzeg  i trener Tomasz Pawlus zapraszają wszystkich chętnych piłkarzy z regionu na treningi drużyny seniorów. Najlepsi będą mieć okazję gry w klubie ligi okręgowej w rundzie rewanżowej obecnego sezonu.
Czytaj więcej 15 Lutego ARS

Plan sparingów - Czarni Jaworze

Czarni JaworzeWystępująca w Bielskiej Klasie A drużyna Czarnych Jaworze rozegra w przerwie zimowej przynajmniej siedem spotkań sparingowych które mają pomóc beniaminkowi w skutecznej walce o utrzymanie się w lidze.
Czytaj więcej 13 Luty ARS

Niedzielne sparingi.

Klasa A SkoczówW drugą niedzielę lutego zespoły z naszego regionu rozegrały przynajmniej 16 spotkań sparingowych. Cztery spotkania zakończyły sie remisami, w dwóch spotkaniach lepsi okazali się zawodnicy drużyn spoza naszego regionu.
Czytaj więcej 13 Luty ARS

Sobotnie sparingi.

Klasa A SkoczówDwadzieścia cztery spotkania sparingowe odbyły się z udziałem naszych drużyn. W pięciu spotkaniach padł remis a dwukrotnie wygrywały zespoły spoza naszych powiatów.
Czytaj więcej 12 Luty ARS

Środowe mecze sparingowe

Klasa A SkoczówW rozwinięciu wyniki spotkań sparingowych drużyn z naszego regionu. Jeżeli brakuje jakiegoś spotkania prosimy o kontakt w celu uzupełnienia braków.
Czytaj więcej 9 Luty ARS

Wspomóż 1% podatku nasze kluby sportowe

Klasa A SkoczówJak co roku nadchodzi czas na rozliczenie się od podatku z Urzędem Skarbowym. 1% Naszego podatku można przeznaczyć na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. W rozwinięciu znajdują się kluby posiadające status OPP na które można przeznaczyć wyżej wspomniany procent. Jeżeli jednak któregoś klubu nie ma na naszej liście a jest organizacją OPP prosimy o informację i dane zostaną dodane do naszej listy.
Czytaj więcej 7 Luty ARS

Plan sparingów - Strażak Pielgrzymowice

Klasa A SkoczówWystępujący w Skoczowskiej B Klasie Strażak Pielgrzymowice rozegrał już dwa spotkania sparingowe. Przed drużyną natomiast pozostało do rozegrania jeszcze pięć spotkań. Szczegóły w rozwinięciu.
Czytaj więcej 7 Luty ARS

Plan sparingów - PLKS Pewel Mała

PLKS Pewel MałaLider Żywieckiej Klasy B do rundy wiosennej przygotowywać się będzie na obiekcie Bielskiego Rekordu gdzie rozegra jeszcze przynajmniej cztery spotkania sparingowe.
Czytaj więcej 7 Luty ARS

Niedzielne spotkania sparingowe.

Klasa A SkoczówW niedzielę zaplanowano dziewięć spotkań sparingowych naszych drużyn występujących w beskidzkich ligach. Wyniki meczy w rozwinięciu.
Czytaj więcej 6 Luty ARS

Mecze i skróty na DVD

Klasa A Skoczów
Oferujemy zakup płyt DVD ze spotkaniami które zarejestrowaliśmy w rundzie jesiennej. Sprzedaż płyt pozwoli nam zachować płynność finansową aby na wiosnę zaoferować więcej materiałów wideo i nie tylko - na łamach naszego serwisu. Ze spisem spotkań można się zapoznać w rozwinięciu.
Czytaj więcej 6 Luty ARS

Zaproszenie do współpracy

Klasa A SkoczówSTRES DWUNASTYM ZAWODNIKIEM - czyli jak sprawić, by nerwy stały się Twoim sojusznikiem w trakcie rozgrywki sportowej” – szkolenie psychologiczne dla drużyn piłkarskich z zakresu walki ze stresem.
 
Czytaj więcej 6 Luty Atlas

Sobotnie spotkania sparingowe.

Klasa A SkoczówZ 21 zaplanowanych na sobotę meczy sparingowych w naszym regionie do skutku doszło do 20 meczy. Odwołane zostało spotkanie Orła Zabłocie z KS Bestwinka. W 5 spotkaniach lepsi okazali się rywale spoza naszego regionu a dwa spotkania zakończyły się remisem.
 
Czytaj więcej 5 Luty ARS

Plan sparingów - Wyzwolenie Simoradz

Wyzwolenie SimoradzPrzynajmniej 7 spotkań sparingowych rozegra drużyna Wyzwolenia Simoradz występująca w Skoczowskiej Klasie B. Plan przygotowań w rozwinięciu.
Czytaj więcej 4 Luty ARS

Plan sparingów - Zryw Bąków

Zryw BąkówDrużyna zajmującego 12 miejsce w Skoczowskiej Klasie A Zrywu Bąków rozegra w okresie przygotowawczym przynajmniej 10 spotkań sparingowych. Dokładny plan gier po kliknięciu czytaj więcej.
Czytaj więcej 2 Luty ARS

Turniej młodzieży w Łodygowicach

Bory PietrzykowiceLKS Bory Pietrzykowice, przy wsparciu Urzędu Gminy Łodygowice, organizuje w dniu 5 lutego Turniej Piłki Nożnej Halowej Młodzików o Puchar Wójta Gminy Łodygowice.
Czytaj więcej 2 Luty ARS

Plan sparingów - Bory Pietrzykowice

Bory PietrzykowiceSześć spotkań sparingowych zaplanował sztab szkoleniowy B klasowej drużyny Bory Pietrzykowice. Pełny plan przygotowań w rozwinięciu.
Czytaj więcej 2 Luty ARS

Plan sparingów - Orzeł Kozy

Orzeł KozySiedem spotkań kontrolnych zaplanował sztab szkoleniowy trzeciej od końca drużyny Bielskiej Klasy A - Orła Kozy. Plan przygotowań w rozszerzeniu wiadomości.
Czytaj więcej 30 Stycznia ARS

Plan sparingów - Orzeł Zabłocie

Orzeł ZabłocieNiezbyt dobrze spisujący się w tym sezonie Orzeł Zabłocie rozegra w przerwie zimowej przynajmniej 8 spotkań sparingowych. Plan przygotowań zespołu z Zabłocia w rozwinięciu.
Czytaj więcej 28 Stycznia ARS

Plan sparingów - Pionier Pisarzowice

Pionier PisarzowiceDziewiąty zespół Bielskiej Klasy A - Pionier Pisarzowice rozegra w przerwie zimowej osiem spotkań sparingowych. Pełny plan w rozwinięciu.
Czytaj więcej 26 Stycznia ARS

Plan sparingów - Skałka II Żabnica

Skałka II ŻabnicaDruga drużyna III ligowej Skałki Żabnica podczas przerwy w rozgrywkach rozegra przynajmniej 5 spotkań sparingowych. W rozszerzeniu wiadomości pełny plan przygotowań.
Czytaj więcej 26 Stycznia ARS

Plan sparingów - Błękitni Żywiec

Błekitni ŻywiecSiódmy zespół Żywieckiej klasy A - drużyna Błękitnych Żywiec w przerwie zimowej rozegra przynajmniej 6 spotkań sparingowych. Plan meczy w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 26 Stycznia ARS

Plan sparingów - Soła Żywiec

Soła ŻywiecWalcząca o utrzymanie w Klasie A drużyna Soły Żywiec przynajmniej 7 spotkań sparingowych. Pełny plan przygotowań do rundy wiosennej znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 26 Stycznia ARS

Plan sparingów - Świt Cięcina

Świt CięcinaLider rozgrywek Żywieckiej Klasy A w swojej drodze do Ligi Okręgowej rozegra pięć spotkań sparingowych. Pełny plan meczy tej drużyny w rozszerzeniu newsa.
 
 
Czytaj więcej 25 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Zarzecze

LKS ZarzeczeCzołowa drużyna Żywieckiej klasy A rozegra w okresie zimowym cztery spotkania  sparingowe. Pierwsze spotkanie zaplanowano na drugiego lutego a ostatnie spotkanie rozegrane zostanie 27 lutego. Pełny plan spotkań w rozwinięciu.
 
 
Czytaj więcej 25 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Mazańcowice

LKS MazańcowiceLider Bielskiej Klasy B rozegra przynajmniej 5 spotkań sparingowych przygotowywujących zespół lidera do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. W rozwinięciu pełny plan przygotowań.
 
 
Czytaj więcej 25 Stycznia ARS

Plan sparingów - Zamek Grodziec Śląski

Zamek Grodziec ŚląskiWystępująca w B klasie Bielskiej drużyna Zamku Grodziec Śląski rozegra trzy mecze sparingowe mające na celu przygotować zespół do walki o awans do klasy A. W rozwinięciu plan spotkań.

 
Czytaj więcej 25 Stycznia ARS

Plan sparingów - Morcinek Kaczyce (aktualizacja)

Morcinek Kaczyce Nadgraniczna drużyna z Kaczyc przygotowywując się do rundy wiosennej rozegra jedenaście spotkań sparingowych. Komplet rywali w rozwinięciu newsa.

 
Czytaj więcej 23 Stycznia ARS

Sparingi - Zima 2011

Klasa A SkoczówJak co pół roku zespoły z naszego regionu w przerwie w rozgrywkach rozgrywają mecze sparingowe przygotowywujące je do wiosny. Na łamach naszego portalu postaramy się umieszczać na bieżąco wyniki jakie nasi przedstawiciele notują z rywalami. Wyniki spotkań można śledzić TUTAJ. Jednocześnie prosimy o podawanie brakujących planów spotkań lub wyników meczy danej drużyny.
  23 Stycznia ARS

Plan sparingów - Spójnia Zebrzydowice

Spójnia ZebrzydowiceWalcząca o utrzymanie w Skoczowskiej Klasie A - Spójnia Zebrzydowice w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej zagra przynajmniej 4 spotkania sparingowe. Poniżej plan meczy drużyny z Zebrzydowic.
Czytaj więcej 23 Stycznia ARS

Plan sparingów - Iskra Iskrzyczyn

LKS Iskra IskrzyczynDziesiąta w tabeli Skoczowskiej Klasy B drużyna Iskry Iskrzyczyn rozegra w okresie zimowym osiem spotkań sparingowych. W rozwinięciu wiadomości pełny plan przygotowań drużyny z Iskrzyczyna.
Czytaj więcej 23 Stycznia ARS

Plan sparingów - Polifarb Cieszyn

ZKS Polifarb CieszynWicelider Skoczowskiej Klasy B zaplanował w drodze po awans do Klasy A siedem spotkań sparingowych. Szczegółowy plan spotkań znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 23 Stycznia ARS

Plan sparingów - Błyskawica Kończyce Wielkie

Błyskawica Kończyce WielkieCzołowa drużyna Skoczowskiej Klasy A - Zespół Błyskawicy Kończyce Wielkie w okresie zimowym zaplanował osiem spotkań sparingowych. Przygotowania do rundy wiosennej zaczną się spotkaniem 5 lutego a zakończą sparingiem 27 Marca. Szczegóły w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 21 Stycznia ARS

Plan sparingów - Wisła Strumień

Wisła StrumieńPrzedostatnia w tabeli drużyna Bielskiej Ligi Okręgowej - Strumieńska Wisła zaplanowała 8 meczy sparingowych podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. W rozwinięciu szczegółowy plan przygotowań zespołu beniaminka.
 
Czytaj więcej 20 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Radziechowy

LKS RadziechowyZespół LKS Radziechowy w zimowej przerwie rozegra 5 meczy sparingowych oraz weźmie udział w turnieju halowym w Bieruniu. Cały plan przygotowań Fiodorów znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 19 Stycznia ARS

Powrót serwisu TempoPuncow.pl

Tempo PuńcówPo kilkunastu tygodniach problemów z funkcjonowaniem powróciła strona internetowa Tempa Puńców (www.tempopuncow.pl) zachęcamy wraz z administratorem tego serwisu do korzystania z niego.
 
  18 Stycznia ARS

Plan sparingów - Skrzyczne Lipowa

Skrzyczne LipowaBeniaminek tegorocznych rozgrywek Bielskiej Ligi Okręgowej - Skrzyczne Lipowa w przerwie pomiędzy rozgrywkami rozegra 6 spotkań sparingowych. Terminarz spotkań zespołu z Lipowej dostępny jest w rozszerzeniu wiadomości.
Czytaj więcej 18 Stycznia ARS

Plan sparingów - Beskid Gilowice-Rychwałd

Beskid Gilowice-RychwałdPrzedstawiciel Żywieckiej klasy B - zespół Beskidu Gilowice-Rychwałd zaplanował 8 spotkań sparingowych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. W rozwinięciu szczegółowy plan spotkań drużyny z Gilowic.
Czytaj więcej 18 Stycznia ARS

Plan sparingów - Magura Bystra

LKS Magura BystraWalcząca o powrót do Żywieckiej klasy A Magura Bystra zaplanowała 6 spotkań sparingowych. Plan spotkań drużyny z Bystrej znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 17 Stycznia ARS

Plan sparingów - Wisła Ustronianka

KS Wisła UstroniankaZespół lidera rozgrywek Bielskiej Ligi Okręgowej - Drużyna Wisły Ustronianki rozegra 8 zimowych sparingów. Plan przygotowań w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 17 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Bestwina

LKS BestwinaWalcząca o utrzymanie w Bielskiej Lidze Okręgowej drużyna z Bestwiny zaplanowała w okresie zimowym 9 spotkań sparingowych. Kompletny plan meczy sparingowych w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 16 Stycznia ARS

Plan sparingów - Tempo Puńców

Tempo PuńcówZespół z Puńcowa w okresie przygotowawczym podobnie jak Kuźnia Ustroń, Piast Cieszyn i Beskid Skoczów zagra w Zimowym Turnieju w Trzyńcu gdzie do rozegrania będzie 7 spotkań. Szczegółowy plan meczy Tempa znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 16 Stycznia ARS

Plan sparingów - Błyskawica Drogomyśl

Błyskawica DrogomyślSzósta w tabeli Bielskiej Ligi Okręgowej Błyskawica Drogomyśl rozegra w zimowej przerwie w rozgrywkach 10 spotkań sparingowych. Plan przygotowań drużyny z Drogomyśla znajduje się w rozwinięciu wiadomości.
Czytaj więcej 16 Stycznia ARS

KS Nierodzim dokończy sezon

UstrońWbrew poprzedniej naszej informacji o możliwości wycofania zespołu KS Nierodzim z rozgrywek Skoczowskiej Klasy A drużyna ta dokończy tegoroczny sezon w tej klasie rozgrywkowej.
 
  15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Koszarawa Żywiec

Koszarawa ŻywiecTrzecia w tabeli Bielskiej Ligi Okręgowej Żywiecka Koszarawa rozegra 7 spotkań sparingowych przed rozpoczęciem rundy wiosennej w lidze. W rozwinięciu pełny plan przygotowań.
 
Czytaj więcej 15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Orzeł Łękawica

Orzeł ŁękawicaZajmujący 13 miejsce w tabeli Żywieckiej Klasy A Łękawicki Orzeł rozegra w okresie zimowym 6 meczy sparingowych. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 13 lutego zaś ostatnie na 20 Marca.
 
Czytaj więcej 15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Soła Kobiernice

Soła KobierniceWicelider Bielskiej Klasy A - Kobiernicka Soła rozegra 8 spotkań sparingowych w zimowej przerwie w rozgrywkach. Dokładny plan spotkań zespołu z Kobiernic jest dostępny w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Cukrownik Chybie

Cukrownik ChybiePodobnie jak Spójnia Landek - Drużyna Cukrownika Chybie rozegra 6 meczy sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. W rozwinięciu plan meczy sparingowych zespołu z Żabiego Kraju.
 
Czytaj więcej 15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Spójnia Landek

Spójnia LandekSześć spotkań sparingowych zaplanował sztab szkoleniowy piątego w tabeli zespołu Spójni Landek. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 5 lutego a ostatnie 16 marca. w Rozwinięciu szczegółowy plan przygotowań.

 
Czytaj więcej 15 Stycznia ARS

Plan sparingów - Pasjonat Dankowice

Pasjonat DankowiceDziewiąty w okręgówce Pasjonat Dankowice zaplanował w okresie przygotowawczym 10 spotkań sparingowym mających na celu przygotowanie drużyny do rundy wiosennej. Dokładny plan spotkań w rozwinięciu newsa.
 
Czytaj więcej 14 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Leśna

LKS LeśnaSzósty zespół Żywieckiej klasy A zaplanował w okresie przygotowawczym 7 spotkań sparingowych. Niewątpliwie najmocniejszym rywalem będzie 3 w okręgówce Koszarawa Żywiec. Kompletny plan spotkań w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 14 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS Pogórze

LKS PogórzeWicelider Klasy A Skoczów zaplanował 5 meczy sparingowych. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 26 lutego natomiast ostatnie spotkanie zostanie rozegrane tydzień przed początkiem rozgrywek.
Czytaj więcej 13 Stycznia ARS

Plan sparingów - Wilamowiczanka Wilamowice

Wilamowiczanka WilamowiceLider Bielskiej Klasy A - zespół Wilamowiczanki Wilamowice zaplanował 8 meczy sparingowych które zostaną rozegrane w Lutym i Marcu. Oto lista rywali wraz z datami ich rozegrania.
Czytaj więcej 13 Stycznia ARS

Plan sparingów - Olza Pogwizdów

Olza PogwizdówB Klasowa Olza Pogwizdów rozegra osiem meczy kontrolnych przed wznowieniem rozgrywek wiosennych Skoczowskiej Klasy B. Poniżej plan przygotowań drużyny z Pogwizdowa.
Czytaj więcej 13 Stycznia ARS

Plan sparingów - Sokół Zabrzeg

Sokół ZabrzegZajmujący 16 miejsce w tabeli zespół Sokoła Zabrzeg rozegra w przerwie zimowej przynajmniej 9 meczy sparingowych. Na tą chwilę znanych jest 5 rywali a 4 dodatkowe terminy są jeszcze nie uzgodnione z rywalami.
Czytaj więcej 13 Stycznia ARS

Plan sparingów - Mieszko-Piast Cieszyn

Piast CieszynTrzecia w tabeli ekipa Skoczowskiej Klasy A rozegra przynajmniej 9 spotkań kontrolnych w okresie przygotowawczym. Podobnie jak Beskid Skoczów oraz Kuźnia Ustroń, zespół znad granicy wystąpi w zimowym turnieju w Trzyńcu. Plan przygotowań Cieszyńskiej drużyny wygląda następująco :
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - LKS 99 Pruchna

LKS 99 PruchnaCzwarty zespół Skoczowskiej Klasy A rozegra w przerwie zimowej 10 spotkań kontrolnych dzięki którym drużyna z Pruchnej skonsoliduje swe szyki w walce o czołowe lokaty w lidze. Oto sparingpartnerzy zespołu z Pruchnej :
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - MRKS II Czechowice Dziedzice

MRKS II CzechowiceDruga drużyna czwartoligowego MRKSu Czechowice Dziedzice rozegra dziewięć spotkań kontrolnych podczas okresu przygotowawczego. Dziesiąty zespół Bielskiej Klasy A zagra między innymi z Wisłą Strumień oraz Zniczem Jankowice. Poniżej dokładny rozkład jazdy zespołu z Czechowic.
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - Zapora Wapienica

Zapora WapienicaZespół Zapory Wapienica zajmujący po rundzie jesiennej trzecią lokatę w lidze za Wilamowicami oraz Sołą Kobiernice w przerwie zimowej zaplanował 9 spotkań sparingowych. Poniżej plan przygotowań zespołu z Wapienicy.
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - Halny Kalna

Halny KalnaCzternasta drużyna Bielskiej Ligi Okręgowej - tegoroczny absolutny beniaminek Halny Kalna do rundy wiosennej przygotuje się w zaplanowanych 7 meczach sparingowych. W rozwinięciu znajduje się plan przygotowań zespołu z Kalnej.
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - KS Bestwinka

KS BestwinkaSiedem spotkań w okresie przerwy zimowej zaplanował sztab szkoleniowy zespołu KS Bestwinka. Drużyna zajmująca ósme miejsce w Bielskiej Klasie A przygotowania do sezonu rozpocznie 18 stycznia a pierwszy sparing zostanie rozegrany piątego lutego.  Terminarz spotkań w rozszerzeniu newsa.
  
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - Beskid 09 Skoczów

Beskid 09 SkoczówWalczący o awans do Bielskiej Ligi Okręgowej - Beskid 09 Skoczów zaplanował 7 spotkań sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym. Zespół ze Skoczowa podobnie jak Ustrońska Kuźnia zagra w zimowym turnieju w Trzyńcu. Pełna lista spotkań zespołu spod Kaplicówki znajduje się w rozwinięciu.
 
Czytaj więcej 10 Stycznia ARS

Plan sparingów - Góral Żywiec

ZKS Góral ŻywiecPodobnie jak zespół z Jasienicy drużyna Górala Żywiec rozegra 9 spotkań sparingowych w okresie przygotowawczym. Podopieczny trenera Kłuska zmierzą się między innymi z GKP Gorzów Wielkopolski i z drużyną młodzieżową Banika Ostrava. W rozwinięciu dokładny plan spotkań.
 
Czytaj więcej 9 Stycznia ARS

Plan sparingów - Kuźnia Ustroń

Kuźnia Ustroń Aż dwanaście spotkań w okresie przygotowawczym zaplanowała drużyna Kuźni Ustroń. Siedem spotkań odbędzie się w ramach drugiej edycji Zimowego turnieju w czeskim Trzyńcu a kolejne 5 spotkań zespół z Ustronia rozegra z rywalami w Polsce. Plan spotkań w rozwinięciu.
Czytaj więcej 9 Stycznia ARS

Plan sparingów - Drzewiarz Jasienica

Drzewiarz JasienicaZespół Drzewiarza Jasienica rozegra 9 spotkań sparingowych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej Bielskiej Ligi Okręgowej.
Plan dostępny jest w rozwinięciu wiadomości.
 
Czytaj więcej 9 Stycznia ARS

Trening otwarty klubu LKS „Drzewiarz” Jasienica

Drzewiarz JasienicaSekcja piłki nożnej Seniorów oraz trener UEFA PRO Erich Cviertna zapraszają zawodników na otwarty dla wszystkich zainteresowanych trening, który odbędzie się w dniu 14.01.2011 godz. 18:00 na obiektach klubu "Drzewiarz" w Jasienicy przy ul. Orzechowej 139.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 
Czytaj więcej 9 Stycznia ARS

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyKażdy kto chce wspomóc tegoroczną zbiórkę pieniędzy zapraszamy na stronę z naszą aukcją : aukcja allegro. Całość uzbieranej kwoty zostanie przeznaczone dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
  7 Stycznia ARS

Podsumowanie ligi okręgowej cz. 4

Klasa A SkoczówDziś prezentujemy dokonania czterech drużyn zamykających tabelę bielskiej okręgówki. Jest to już ostatnie podsumowanie rundy jesiennej w Bielskiej Lidze Okręgowej.
 
Czytaj więcej 5 Stycznia Atlas

Roszady trenerskie cz. 4

Klasa A SkoczówNowym trenerem zespołu Koszarawy Żywiec został Tomasz Sala, dotychczas trener B klasowego Beskidu Gilowice-Rychwałd. Zastąpił on ustępującego Macieja Mrowca.
 
Czytaj więcej 3 Stycznia ARS

Niepewny los KS Nierodzim

UstrońZ informacji jakie udało się nam uzyskać wynika iż zespół KS Nierodzim występujący w Skoczowskiej Klasie A nie utrzymał dotacji z Urzędu Miasta Ustroń i prawdopodobnie nie zostanie zgłoszona drużyna seniorów do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Postaramy się informować na bieżąco odnośnie sytuacji w tym klubie.
 
  2 Stycznia ARS

Podsumowanie ligi okręgowej cz. 3 - Aktualizacja

Klasa A SkoczówZapraszamy do lektury podsumowania ligi okręgowej. W dniu dzisiejszym przedstawiamy trzecią i przedostatnią część naszego podsumowania. . Dziś drużyny z miejsc 9 - 12.
 
Czytaj więcej 28 Grudnia Atlas

Podsumowanie ligi okręgowej cz. 2 - Aktualizacja

Klasa A SkoczówZapraszamy do przedświątecznej lektury podsumowania ligi okręgowej.
Podsumowanie to będzie miało cztery części, zgodnie z miejscami zajmowanymi w tabeli przez poszczególne drużyny. Dziś prezentujemy dokonania drużyn które zajęły miejsca 5-8 w ligowej tabeli.
  
Czytaj więcej 24 Grudnia Atlas

Podsumowanie ligi okręgowej cz. 1

Klasa A SkoczówZapraszamy do przedświątecznej lektury podsumowania ligi okręgowej.
Podsumowanie to będzie miało cztery części, zgodnie z miejscami zajmowanymi w tabeli przez poszczególne drużyny. Dziś prezentujemy dokonania czołowego kwartetu ligi.
Czytaj więcej 21 Grudnia Atlas

Roszady trenerskie cz. 3

Klasa A Skoczów
Kolejne zmiany trenerskie. W lidze okręgowej zakończyła się umowa pomiędzy Sokołem Zabrzeg a Krzysztofem Wierzbickim. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze kto zostanie nowym trenerem najsłabszej jesienią drużyny w tej klasie rozgrywkowej.
  
Czytaj więcej 18 Grudnia ARS

Statystyka rundy jesiennej Bielskiej Ligi Okręgowej

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Bielskiej Lidze Okręgowej. Zapraszamy do lektury.
 
Czytaj więcej 9 Grudnia ARS

Zimowa liga fanów

Klasa A SkoczówBeskidzkaPilka.pl zamierza zorganizować zimową ligę piłki nożnej halowej. Drużyny które chciałyby wziąć udział w lidze prosimy o kontakt telefoniczny mailowy. Zakładamy koszt uczestnictwa na poziomie około 300 zł od drużyny. 
   
Czytaj więcej 8 Grudnia ARS

Roszady trenerskie cz. 2

Klasa A SkoczówNowym trenerem występującej w klasie A Skoczów Kuźni Ustroń został Marek Bakun który to poprzednio prowadził rywalizującego z Kuźnią w lidze Strażaka Dębowiec.
 
Czytaj więcej 7 Grudnia ARS

Podsumowanie rundy jesiennej w IV lidze.

Klasa A SkoczówKolejną ligą, której podsumowanie prezentujemy naszym Czytelnikom, jest IV liga śląska, grupa II. W tym sezonie zdominowania przez ekipy z naszego regionu, bo jak inaczej nazwać sytuację, gdy w pierwszej piątce mamy cztery beskidzkie zespoły, w tym lidera, zespół MRKS Czechowice-Dziedzice, od którego zresztą, naturalnie, to podsumowanie rozpoczniemy.
Czytaj więcej 7 Grudnia Atlas

Roszady trenerskie cz. 1

Klasa A SkoczówMinął ledwie miesiąc od zakończenia rundy jesiennej w niższych klasach rozgrywkowych a już docierają do nas informację o zmianach na pozycjach trenerów klubów występujących w lidze okręgowej oraz klasie A.
Czytaj więcej 2 Grudnia ARS

Krótkie podsumowanie III ligi
 
Klasa A SkoczówZa oknami już prawdziwa zima w pełni, kontynuujemy więc podsumowania poszczególnych klas rozgrywkowych. Dziś III liga opolsko-śląska, w której występują nacodzień dwie ekipy z naszego regionu - Skałka Żabnica i Stal Bielsko-Biała.
Czytaj więcej 1 Grudnia Atlas

Casting w Góralu Żywiec

Góral ŻywiecSekcja piłkarska Górala Żywiec oraz trener Ryszard Kłusek zapraszają wszystkich chętnych do gry w czołowym zespole bielskiej "okręgówki" piłkarzy na castingi, które odbędą się w następujących terminach:
 
 
Czytaj więcej 27 Listopada ARS

Tabele zbiorcze 2010

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy tabele zbiorcze od okręgówki po B klasę. Tabele są wynikiem połączenia rundy wiosennej sezonu 2009/2010 oraz rundy jesiennej sezonu obecnego.
 
Czytaj więcej 26 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Żywieckiej Klasy B

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Żywieckiej Klasie B.
 
Czytaj więcej 26 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Żywieckiej Klasy A

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Żywieckiej Klasie A.
 
Czytaj więcej 25 Listopada ARS

Podsumowanie I ligi piłkarskiej
 
Podbeskidzie Bielsko BiałaZa oknami pierwszy jesienny poważniejszy śnieg, zaczynamy więc podsumowania rozgrywek I rundy sezonu 2010/2011. Na pierwszy ogień oczywiście najwyższa klasa rozgrywkowa, w jakiej występuje zespół z Beskidów - I liga i podsumowanie jesiennych w niej wydarzeń przez pryzmat postawy Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Czytaj więcej 24 Listopada Atlas

Podsumowanie 17 kolejki spotkań w Lidze Okręgowej

Podokręg SkoczówZa nami ostatnia przed zimową przerwą kolejka okręgówki. Dzięki znakomitej pogodzie, udało się rozegrać dwie kolejki awansem z rundy wiosennej, co daje z kolei nadzieję, że trzynaście pozostałych kolejek rundy rewanżowej, mimo zazwyczaj kapryśnej aury marcowo-kwietniowej odbędzie się w miarę zgodnie z planem, bez przekładania wielu meczów na uciążliwe terminy środowe.
Czytaj więcej 23 Listopada Atlas

Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce

Podokręg SkoczówW rozwinięciu znajduje się skrót wideo ze spotkania Spójni Landek z Morcinkiem Kaczyce. Zachęcamy do obejrzenia tego materiału.
Czytaj więcej 21 Listopada ARS

17 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej - Wyniki

Podokręg SkoczówLider z Żywca - Góral zremisował w Drogomyślu 2:2 tracąc bramkę dosłownie w ostatniej minucie spotkania. Potknięcie lidera wykorzystała Koszarawa wygrywając z Bestwiną i zbliżyła się do lokalnego rywala na jeden punkt. Swojej Szansy nie wykorzystał zespół Drzewiarza który uległ w Puńcowie 0:1 i spadł na czwarte miejsce w tabeli. Najbardziej na stracie punktów przez zespół Górala zyskała Wisła Ustronianka która powróciła na pozycję lidera pokonując Skrzycznego Lipowa 1:0.
 
Czytaj więcej 21 Listopada ARS

Błyskawica Drogomyśl - Góral Żywiec

Podokręg SkoczówW rozwinięciu znajduje się skrót wideo ze spotkania Błyskawicy Drogomyśl z Góralem Żywiec. Zachęcamy do obejrzenia tego materiału.
Czytaj więcej 20 Listopada ARS

17 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej - Zapowiedź

Podokręg SkoczówPrzed nami ostatnia kolejka spotkań w ramach zmagań bielskiej okręgówki w tym roku. Już wiadomo, że odwołane zostało spotkanie Wisły Strumień z Cukrownikiem Chybie. Biorąc pod uwagę sprzyjającą aurę, pozostałe mecze powinny odbyć się bez kłopotów.
 
Czytaj więcej 19 Listopada Atlas

Niedzielne wideo

Klasa A SkoczówZapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo ze spotkań LKS Radziechowy - Wisła Strumień oraz Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice. Materiały przygotowane przez serwisy internetowe Wisły Strumień oraz Drzewiarza Jasienica.
 
Czytaj więcej 17 Listopada ARS

Odwołane spotkanie.

Wisła StrumieńSobotnie spotkanie Wisły Strumień z Cukrownikiem Chybie które miało zostać rozegrane w ramach 17 kolejki spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej zostaje przełożone na wiosnę.
  16 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Bielskiej Klasy B

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Bielskiej Klasie B.
 
Czytaj więcej 16 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Bielskiej Klasie A.
 
Czytaj więcej 16 Listopada ARS

Słów kilka o długim weekendzie w Lidze Okręgowej

Podokręg SkoczówPrzed czwartkowymi spotkaniami liderem rozgrywek była drużyna Koszarawy Żywiec, w niedzielę w okolicach godziny 16 drużyna Koszarawy zajmowała już 4 lokatę w lidze a nowym liderem został lokalny rywal - Góral Żywiec. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem Bielskiej Ligi Okręgowej po długim listopadowym weekendzie.
 
Czytaj więcęj 15 Listopada ARS

Niedzielne materiały wideo

Klasa A SkoczówW rozwinięciu znajdują się dwa materiały wideo ze spotkań sobotnio-niedzielnych. Skrót spotkania Góral Żywiec - Wisła Ustronianka naszego autorstwa oraz Podhalanka Milówka - Soła Rajcza autorstwa Arktosa.
 
Czytaj więcej 15 Listopada ARS

Finał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko

Klasa A SkoczówZwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko została drużyna IV ligowego Rekordu Bielsko Biała. W finale rywalami rekordzistów była rezerwa pierwszoligowego Podbeskidzia. Zwycięską bramkę zdobył w 73 minucie spotkania Koczur. Zespół Rekordu będzie reprezentował na wiosnę podokręg Bielski w wojewódzkich rozgrywkach Pucharu Polski.
 
Czytaj więcej 15 Listopada ARS

B Klasa - Bielsko, Żywiec

Klasa A SkoczówZakończyły się rozgrywki w B klasie Bielsko oraz Żywiec. W Bielskim podokręgu liderem została do wiosny drużyna Mazańcowic która to wyprzedza GLKS Wilkowice. Na żywiecczyźnie dość niespodziewanie pozycję lidera na okres zimowy zajęła ekipa z Pewli Małej mając przewagę trzech punktów nad drugą w tabeli Magurą Bystra.
 
Czytaj więcej 14 Listopada ARS

16 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW pierwszej wiosennej kolejce spotkań doszło do kolejnej zmiany lidera, drużyna Wisły Ustronianki uległa Góralowi Żywiec 0:2 dzięki czemu zespół z Żywca awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Na trzecie miejsce awansowała Jasienica która pokonała zespół z Dankowic 2:0. Co raz to bardziej skomplikowana staje się sytuacja na dole tabeli gdzie różnice punktowe są co raz to mniejsze i więcej drużyn jest zagrożonych spadkiem.
 
Czytaj więcej 14 Listopada ARS

15 Kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A Skoczów
Spotkaniami Podhalanki Milówka z Sołą Rajcza, LKS Zarzecza z rezerwą Skałki Żabnica oraz Świtu Cięcina z Jednością Wieprz rozpoczęła się ostatnia jesienna kolejka spotkań w  Żywieckiej Klasie A.
 
Czytaj więcej 14 Listopada ARS

LKS Zarzecze - Skałka II Żabnica

Klasa A Skoczów
W rozwinięciu skrót spotkania LKS Zarzecze - Skałka II Żabnica, zachęcamy do obejrzenia materiału.
 
Czytaj więcej 13 Listopada ARS

Czwartek w obiektywie kamery użytkowników

Podokręg SkoczówW rozwinięciu prezentujemy dwa skróty wideo przygotowane przez zewnętrzne serwisy. Skrót spotkania w Bestwinie za www.gminabestwina.info oraz skrót spotkania w Kaczycach za www.wislastrumien.pl
Czytaj więcej 12 Listopada ARS

16 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej - Zapowiedź

Podokręg SkoczówJeszcze kibice nie ochłonęli po 15 kolejce spotkań a już za dwa dni czeka nas kolejna porcja emocji związanych z występami drużyn w lidze okręgowej. Za nami hit w Żywcu w którym lepsi okazali się gracze Górala a w niedzielę kolejne szlagierowe spotkanie. Tym razem Góral zajmujący drugą lokatę podejmie lidera z Wisły.
 
Czytaj więcej 12 Listopada ARS

Derby Żywca okiem kamery.

Podokręg SkoczówSkrót spotkania Koszarawy Żywiec z Góralem Żywiec. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału wideo.
   

Czytaj więcej 12 Listopada ARS

B Klasa - Bielsko, Żywiec

Klasa A SkoczówZa nami przedostatnie kolejki spotkań w klasach B. W Bielskiej B Klasie na czele wciąż zespół Mazańcowic który zremisował bezbramkowo na własnym boisku z rezerwami Zapory Wapienica. Na drugie miejsce awansowała coraz to lepiej grająca drużyna z Wilkowic. W Żywieckiej klasie doszło do dużej niespodzianki, zespół Lidera uległ u siebie trzeciej drużynie i to aż 0:4. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Ujsół awansował na pozycje wicelidera, spychając Magurę na 3 miejsce. Liderem została drużyna Pewli Małej która pokonała Sopotnię i to aż 7:1.
 
Czytaj więcej 12 Listopada ARS

15 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW Czwartkowe popołudnie rozegrana została piętnasta kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej, najciekawsze spotkanie rozegrane zostało w Żywcu gdzie naprzeciw sobie stanęły zespoły Koszarawy i Górala. Pozycję lidera po rundzie jesiennej zajęła drużyna Wisły Ustronianki która pokonała Sokół Zabrzeg. Przed nami jeszcze dwie kolejki ligowe rozgrywane awansem które zostaną rozegrane jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne.
 
Czytaj więcej 11 Listopada ARS

14 Kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A Skoczów
O 11:00 rozpoczęła się 14 kolejka Żywieckiej Klasy A. Autsajder z Wieprza uległ przed własną publicznością Podhalance Milówka 0:3, Lider z Cięciny pokonał zespół Soły Żywiec 2:0 a drużyna Błękitnych rozbiła Orła Łękawica.
 
Czytaj więcej 11 Listopada ARS

15 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej - Zapowiedź

Podokręg SkoczówPrzed nami ostatnia kolejka spotkań rundy jesiennej Bielskiej ligi Okręgowej. Teoretycznie Koszarawa, Ustronianka i Goral maja szanse na zajecie pierwszego miejsca w tabeli. Najłatwiejsze teoretycznie zadanie ma Wisła Ustronianka która zagra z Sokołem Zabrzeg. W Żywcu czeka nas prawdziwy hit - Derby pomiędzy Koszarawą a Góralem.
   
Czytaj więcej 10 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Skoczowskiej Klasy A

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Skoczowskiej Klasie A.
 
Czytaj więcej 10 Listopada ARS

Statystyka rundy jesiennej Skoczowskiej Klasy B

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy statystyczne podsumowaniem rundy jesiennej w Skoczowskiej Klasie B.
 
Czytaj więcej 10 Listopada ARS

Podsumowanie / Zapowiedź Żywieckiej Klasy A

Klasa A Skoczów
Za nami weekendowa seria spotkań w żywieckiej A-klasie, a już w czwartek drużyny ponownie zameldują się na boiskach, by rozegrać przedostatnią kolejkę rundy jesiennej. Dzisiejszy artykuł zawiera więc podsumowanie minionej i zapowiedź nadchodzącej kolejki jednocześnie...
 
Czytaj więcej 10 Listopada Atlas

Podsumowanie 14 kolejki spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówNa pozycję lidera rozgrywek awansowała drużyna Koszarawy Żywiec która zremisowała w Landeku, pomogła jej w tym porażka Wisły u siebie z Jasienicą. Do czołowej dwójki zbliżyła się ekipa Górala Żywiec pokonując Sokoła Zabrzeg. W dolnych rejonach tabeli coraz to gorsza sytuacja Wisły Strumień oraz Sokoła Zabrzeg.
Czytaj więcej 9 Listopada ARS

Podsumowanie 13 kolejki spotkań Bielskiej Klasy A
 
Klasa A SkoczówW ostatniej jesiennej kolejce zespoły bielskiej A-klasy strzeliły 25 goli. W czterech spotkaniach komplet punktów padł łupem gospodarzy, a dwukrotnie ze zwycięstw cieszyli się przyjezdni.
Czytaj więcej 9 Listopada Gyros

Weekendowe wideo użytkowników

Klasa A SkoczówDziękujemy za udostępnienie materiałów wideo użytkownikom naszego portalu. Jeżeli ktoś posiada w zbiorach jakieś materiały wideo z meczy swojej drużyny i chce się nimi podzielić, do dyspozycji jest GG oraz mail.
 
Czytaj więcej 9 Listopada ARS

Weekendowe wideo

Klasa A SkoczówW 14 kolejce spotkań Bielskiej Klasy Okręgowej udało się nam uchwycić dwa spotkania. W sobotnie popołudnie odwiedziliśmy Wisłę gdzie miejscowy KS podejmował Drzewiarza Jasienica, w niedzielę pojawiliśmy się w Landeku gdzie trzecia drużyna tabeli podejmowała wicelidera. Zapraszamy do obejrzenia krótkich skrótów z tych spotkań.
  
Czytaj więcej 8 Listopada ARS

B Klasa - Bielsko, Żywiec

Klasa A SkoczówW Bielskiej klasie A pauzowała drużyna z Mazańcowic nie przeszkodziło to tej drużynie w utrzymaniu się na pierwszej pozycji. Niespodzianką jest zwycięstwo rezerw Wapienicy z Iskrą Rybarzowice.
 
Czytaj więcej 8 Listopada ARS

Ogłoszenie Kolegium Sędziów

Klasa A SkoczówKOLEGIUM SĘDZIÓW Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie w miesiącu styczniu 2011 r. organizuje bezpłatny kurs dla kandydatek i kandydatów na sędziego piłki nożnej.
Czytaj więcej 7 Listopada ARS

14 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW najciekawszym spotkaniu czternastej kolejki spotkań Wisła Ustronianka uległą Drzewiarzowi Jasienica 1:3, byłą to pierwsza w tym sezonie strata punktów przez zespół Wisły u siebie. Do niespodzianki doszło w Puńcowie gdzie miejscowe Tempo uległo Morcinkowi aż 1:4. W Niedzielę wicelider zremisował w Landeku 1:1 tracąc bramkę w 90 minucie spotkania.
  
Czytaj więcej 7 Listopada ARS

13 Kolejka Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówZwycięski marsz kontynuuje zespół Wilamowiczanki który w sobotę zdeklasował KS Bestwinkę aż 6:0. Do formy wracają gracze Soły Kobiernice którzy to nie dali szans Pionierowi pokonując go 5:1.
Czytaj więcej 7 Listopada ARS

13 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówNiespodzianka w Cięcinie gdzie lider nie zdołał pokonać ambitnie grających graczy Orła Łękawica. Zaskakuje wysokość wygranej Zarzecza z rywalem.
 
Czytaj więcej 7 Listopada ARS

14 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej - Zapowiedź

Podokręg SkoczówPrzed nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej Bielskiej Ligi Okręgowej. Najciekawsze spotkania czekają nas w Wiśle gdzie miejscowy KS zmierzy się z Drzewiarzem Jasienica oraz w Landeku gdzie trzecia w tabeli Spójnia podejmie wicelidera rozgrywek - Koszarawę Żywiec. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego co się będzie działo w weekend na beskidzkich boiskach.
  
Czytaj więcej 5 Listopada ARS

13 Kolejka Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówW weekend czeka nas ostatnia w tym roku kolejka spotkań w Bielskiej Klasie A. Najciekawsze spotkania czekają nas w Kaniowie gdzie Przełom zagra z Zaporą Wapienica oraz w Hecznarowicach gdzie zawita zespół Żaru Międzybrodzie Bialskie.
Czytaj więcej 4 Listopada Gyros

13 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówAż trzy mecze trzynastej kolejki żywieckiej "serie A" odbędą się już w sobotę. Jednak najciekawiej zapowiadające się spotkanie odbędzie się dzień później, kiedy to najlepszy w ostatnim czasie w lidze Maksymilian Cisiec podejmie owiany kontrowersjami zespół LKS Leśna. Poniżej zapowiedź weekendu na boiskach Żywiecczyzny.
 
Czytaj więcej 4 Listopada Atlas

Wyższe ligi - zapowiedź weekendu

Klasa A SkoczówSerię ważnych zwycięstw zanotowały beskidzkie zespoły w swoich meczach na arenach wyższych lig w miniony weekend. Z uwagi jednak na derbowy charakter dwóch spotkań w IV lidze, zwycięstwa jednych łączyły się z porażkami innych, niestety...
Czytaj więcej 4 Listopada Atlas

12 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A Podsumowanie

Klasa A SkoczówW cieniu kompromitującego skandalu i przerwanego w związku z nim meczu LKS Leśna - LKS Juszczyna przebiegła w miniony weekend dwunasta seria spotkań w rundzie jesiennej żywieckiej A-klasy. Oto podsumowanie wydarzeń ostatniej niedzieli października:
  
Czytaj więcej 2 Listopada Atlas

12 Kolejka Bielskiej Klasy A - Podsumowanie

Klasa A SkoczówW przedostatniej, 12 kolejce spotkań padły 22 gole. Dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami gospodarzy, jeden mecz zakończył się podziałem punktów, a dwa razy z kompletu punktów cieszyli się goście.
  
Czytaj więcej 2 Listopada Gyros

13 Kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej - Podsumowanie

Podokręg SkoczówCoraz bliżej mistrzostwa rundy jesiennej jest Wisła Ustronianka, która zdołała wygrać na trudnym terenie w Chybiu. Podopieczni Ireneusza Kościelniaka najwyraźniej wyciągnęli wnioski z wpadek innych zespołów w konfrontacjach z Cukrownikiem i wywieźli trzy punkty z boiska ambitnego przeciwnika.
  
Czytaj więcej 2 Listopada Atlas

13 Kolejka Skoczowskiej Klasy A - Podsumowanie

Klasa A SkoczówZa nami 13 kolejka spotkań w Skoczowskiej klasie A. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia. Na czele dwa Skoczowskie zespoły Beskid i Pogórze a tabele zamykają zespoły Hażlacha, Bąkowa i Spójni Górki Wielkie. Poniżej krótkie podsumowanie tego co się działo w weekend. 
 
Czytaj więcej 2 Listopada ARS

Weekendowe wideo

Klasa A SkoczówW Rozwinięciu jedyna bramka Spójni Landek w meczu z Góralem Żywiec.
 
Czytaj więcej 1 Listopada ARS

B Klasa - Bielsko, Skoczów, Żywiec

Klasa A SkoczówW Bielskiej klasie B, na czele znajduje się LKS Mazańcowice który w niedzielę pokonał zespół z Grodźca Śląskiego 2:1. W Skoczowskim podokręgu lider z Zamarsk zwiększył przewagę nad Polifarbem do sześciu punktów. W Żywieckiej B klasie ponownie zmiana lidera, na pierwsze miejsce wróciła drużyna Magury Bystra pokonując 4:2 zespół Trzebini. Dotychczasowy lider spadł na 4 pozycję.
 
Czytaj więcej 1 Listopada ARS

12 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówSolidarnie przegrali swoje mecze lider oraz wicelider, najwięcej na tym obrocie spraw zyskał trzeci w tabeli Maksymilian Cisiec który zmniejszył dystans do jednego punktu, niespodzianka w Łękawicy gdzie faworyzowana Podhalanka ledwie zremisowała 1:1.
  
Czytaj więcej 31 Października ARS

12 Kolejka spotkań w Bielskiej Klasie A.

Klasa A SkoczówZapora zatrzymała Sołę pokonując ją aż 7:1 zaś w Jaworzu zwyciężył Sokół Hecznarowice 3:1. To wyniki sobotnich spotkań Bielskiej Klasy A.
Drużyna lidera z Wilamowic pokonała w derbach zespół Pioniera Pisarzowice 1:0.
 
Czytaj więcej 30 Października ARS

13 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówTrzynasta kolejka spotkań jest bardzo pechowa dla zespołów beniaminków które solidarnie przegrały swoje spotkania do zera tracąc w nich aż 11 bramek. Na czele bez zmian i Wisła i Koszarawa pokonały swoich rywali, trzeciemu w tabeli Góralowi powinęła się noga w Landeku przez co zespół ten spadł na 4 miejsce w tabeli.
Czytaj więcej 30  Października ARS

13 Kolejka Skoczowskiej Klasy A

Klasa A SkoczówW Sobotnie popołudnie rozegrano jedynie dwa mecze, w Ustroniu miejscowa Kuźnia podzieliła się punktami ze Zrywem Bąków zaś w Zebrzydowicach Spójnię zwyciężył Piast Cieszyn 2:1. W niedzielnych spotkaniach Lider pokonał Nierodzim aż 4:0 a wicelider Pogórze pokonał Brenną 3:1.
Zimę na ostatniej pozycji spędzi zespół z Górek który uległ 1:3 drużynie z Hażlacha.

Czytaj więcej 30 Października ARS

Pokusa łagodzi stanowisko

LKS BestwinaGrający trener LKS Bestwina, Damian Pokusa, postanowił sprostować swoją wczorajszą wypowiedź na temat pracy sędziów.
 
Czytaj więcej 30 Października Atlas

Trener Bestwiny : "Przekręcili nas"

LKS BestwinaDo naszej redakcji zadzwonił grający trener LKS Bestwina, Damian Pokusa, który nie zgadza się z treścią opisu meczu z minionej niedzieli, pomiędzy Pasjonatem Dankowice a LKS Bestwina. Przypomnijmy, że Pasjonat w końcówce meczu, w 85 i 93 wykonywał dwa rzuty karne, z których wykorzystał tylko ten drugi, dający ostatecznie zwycięstwo 1:0.
   
Czytaj więcej 29 Października Atlas

12 Kolejka spotkań w Bielskiej Klasie A.

Klasa A SkoczówWeekendowe spotkania będą przedostatnimi w Bielskiej Klasie A. To już 12 kolejka spotkań spośród 13, najciekawsze spotkanie czeka nas w Wapienicy gdzie miejscowa Zapora podejmie Sołę Kobiernice, innym ciekawym spotkaniem będą derby gminy Wilamowice w których zmierzą się w Pisarzowicach Pionier i Wilamowiczanka.
 
Czytaj więcej 29 Października Gyros

12 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówW niedzielę rozegrana zostanie kolejna seria spotkań w żywieckiej A-klasie. Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie w Żabnicy, pomiędzy wiceliderem, Skałką II, a zespołem Maksymiliana Cisiec. Oto zestaw par wraz z krótkim opisem:
Czytaj więcej 29 Października Atlas

13 Kolejka Skoczowskiej Klasy A

Podokręg SkoczówPrzed nami ostatnia seria spotkań Skoczowskiej Klasy A. Jeżeli chodzi o jesienne podium czekamy na ostatnie rozstrzygnięcie kto będzie na 3 pozycji w tabeli czy będzie to LKS Pruchna czy też pozycję tą utrzyma Piast Cieszyn. W dolnych rejonach tabeli trwa zacięta walka o ty by nie pozostać przez okres zimowy czerwoną latarnią. Poniżej krótka zapowiedź weekendowych pojedynków.
Czytaj więcej 29 Października ARS

13 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówTrzynasta kolejka zmagań drużyn z bielskiej okręgówce przynosi dwa spotkania, które powinny być zdecydowanie najciekawsze w sobotnio-niedzielnym zestawie par. Pierwsze sześć spotkań zostanie rozegranych w sobotę o godzinie 15:00, dwa pozostałe w niedzielę Bestwina zagra o 11 a Landek o 14. Oto zapowiedź:
Czytaj więcej 28  Października Atlas

Co w trawie piszczy na boiskach wyższych lig...

Klasa A SkoczówW ostatnich tygodniach, z przyczyn obiektywnych, co nieco zaniedbaliśmy nasze zespoły występującej w I, III i IV lidze. Dziś nadrabiamy zaległości, przedstawiając bieżącą sytuację we wszystkich beskidzkich ekipach, grających na wyższym niż okręgówka poziomie.
 
Czytaj więcej 28 Października Atlas

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Żywiec

Klasa A SkoczówZnamy już dwóch finalistów Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Żywiec. Drużyna Skałki Żabnica zdobyła awans do finału gdyż drużyna Jedności Wieprz oddała mecz walkowerem, drużyna Radziechów dość niespodziewanie pokonała Koszarawę Żywiec na jej terenie.  
   
Czytaj więcej 27 Października ARS

Cukrownik Chybie - Drzewiarz Jasienica

RKS Cukrownik ChybieW zaległym spotkaniu 11 kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej drużyna Cukrownika Chybie zremisowała z Jasienicą 1:1. Gospodarze uratowali jeden punkt w ostatniej minucie spotkania, drużyna Jasienicy ułatwiła zadanie gospodarzom kończąc spotkanie w osłabieniu po czerwonej kartce Stokłosy.
 
Czytaj więcej 27 Października ARS

12 Kolejka Skoczowskiej Klasy A

Klasa A SkoczówDo końca rundy jesiennej pozostała już tylko jedna kolejka spotkań, znamy już za to drużynę która przez okres zimowy będzie się przygotowywać do rundy wiosennej jako lider rozgrywek.
   
Czytaj więcej 26 Października ARS

12 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej Podsumowanie
 
Klasa A SkoczówCzołowa trójka tabeli odjeżdża powoli rywalom. Wszystkie zespoły z podium wysoko wygrały swoje sobotnie mecze, nie tracąc ani jednej bramki.
   
Czytaj więcej 26 Października Atlas

11 Kolejka Bielskiej Klasy A Podsumowanie


Klasa A SkoczówW zakończonej w miniony weekend 11 kolejce spotkań kibice mieli okazję zobaczyć 23 gole. Tym razem gospodarze byli niegościnni dla swoich rywali, gdyż w pięciu spotkaniach komplet punktów został u miejscowych, a tylko jeden mecz zakończył się triumfem gości. Pauzował beniaminek z Jaworza.

Czytaj więcej 26 Października Gyros

Puchar Polski - Żywiec

Klasa A SkoczówPrzed nami kolejna już - 3 runda zmagań o Puchar Polski na szczeblu podokręgu Żywiec. W środowe popołudnie czekają nas mecze : Jedności Wieprz - Skałka Żabnica oraz Koszarawa Żywiec - LKS Radziechowy. Obydwa mecze rozpoczną się o 15:30.
 
  25 Października ARS

B Klasa Bielsko, Skoczów, Żywiec

Klasa A SkoczówZ poślizgiem jednodniowym prezentujemy to co się działo w klasach B.
W Bielskim podokręgu spotkanie lidera z wiceliderem zakończyło się remisem, dzięki czemu Zamek Grodziec Śląski odzyskał 2 punkty do lidera. W Skoczowskiej klasie B mistrzostwo jesieni zagwarantowała sobie drużyna Lutni Zamarski  o 4 punkty przed Polifarbem Cieszyn. W Żywieckiej B Klasie zmiana lidera, drużyna z Bystrej ledwie zremisowała w Ślemieniu co skrzętnie wykorzystała Pewel Ślemeńska która ma punkt przewagi nad Magurą i LKS Pewel Mała
 
Czytaj więcej 25 Października ARS

Weekendowe wideo

Klasa A SkoczówW rozwinięciu prezentujemy dwa spotkania które zostały uchwycone w niedzielę. Pierwszym spotkaniem jest potyczka pomiędzy Jeleśnianką Jeleśnia a Orłem Łękawica, drugim meczem jest pojedynek Skrzycznego Lipowa z Morcinkiem Kaczyce
 
Czytaj więcej 25 Października ARS

12 kolejka spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg SkoczówCztery spotkania za nami. W trzech meczach zwyciężali gospodarze - W Kończycach, Skoczowie i Bąkowie. tylko w jednym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami - W Cieszynie padł remis 1:1.
Czytaj więcej 23 Października ARS

11 Kolejka Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówDeklasacją zakończył się mecz na szczycie Bielskiej Klasy A w którym Wilamowice podejmowały zespół z Wapienicy, zwyciężyli gracze Wilamowiczanki aż 6:2.
Czytaj więcej 23 Października ARS

11 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówW Jedynym sobotnim spotkaniu drużyna z Milówki przed własną publicznością pokonała w końcówce spotkania drużynę Błękitnych Żywiec 2:1.
Czytaj więcej 23 Października ARS

12 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówSześć spotkań odbyło się w sobotnie popołudnie, zawodnicy rozstrzelali się na całego aplikując rywalom 24 bramki, najwięcej z nich padło w Wilkowicach gdzie Spójnia Landek pokonała 5:1 drużynę z Kalnej. W Żywcu Góral pokonał 4:0 zespół Drzewiarza Jasienica takim samym wynikiem zakończył się mecz w Wiśle gdzie miejscowy KS pokonał LKS Radziechowy. Jedyny remis zanotowano w Puńcowie gdzie Tempo podzieliło się punktami z Drogomyślem remisując 2:2. W Zabrzegu autsajder ligi uległ 1:2 drużynie Cukrownika Chybie.
  
Czytaj więcej 23  Października ARS

11 Kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A.

Klasa A SkoczówPrzed nami 11 kolejka rozgrywek żywieckiej A-klasy, która da okazję zespołowi z Cięciny do powiększenia przewagi nad rywalami. Oto zestaw par weekendowych spotkań:
Czytaj więcej 23 Października Atlas

11 Kolejka Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówJedenasta kolejka spotkań w Bielskiej Klasie A zostanie rozegrana w najbliższy weekend. Najciekawsze spotkanie czeka nas w Wilamowicach gdzie lider podejmie drugą w tabeli Zaporę Wapienica. Poniżej krótkie zapowiedzi tego co się będzie działo w weekend.
Czytaj więcej 22 Października Gyros

Zapowiedź 12 kolejki spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg Skoczów
Już jutro rozpocznie się przedostatnia jesienna kolejka spotkań w Skoczowskiej Klasie A. Do najciekawszych spotkań dojdzie w Kończycach Wielkich i Cieszynie. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego co się będzie działo na boiskach klasy A przez weekend.
Czytaj więcej 22 Października ARS

12 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówHit w Żywcu, pomiędzy Góralem a Drzewiarzem Jasienica, to niewątpliwie najciekawiej zapowiadający się mecz 12 kolejki okręgówki, o niebagatelnym znaczeniu dla układu górnej części tabeli. Oto zestaw par wraz z krótkim opisem:
  
Czytaj więcej 22  Października Atlas

Podsumowanie 10 kolejki spotkań w Klasie A Żywiec

Klasa A SkoczówZa nami kolejna kolejka spotkań w Żywieckiej Klasie A. Podczas sobotnio - niedzielnych spotkań zaskakujące wyniki padły w Żabnicy i Łękawicy, krótkie podsumowanie weekendu w rozszerzeniu newsa.
 
Czytaj więcej 20 Października Atlas

Podsumowanie 11 kolejki spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg SkoczówPrawdziwe piłkarskie thrillery przyszło nam obserwować w miniony weekend. Formą strzelecką błysnęli Chrysteczko z Pruchnej i Folwarczny z Hażlacha którzy zanotowali Hattricka oraz zawodnicy z Ustronia którzy zaaplikowali 6 bramek zespołowi z Górek. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem 11 kolejki spotkań.
Czytaj więcej 19 Października ARS

Podsumowanie 10 kolejki spotkań w Klasie A Bielsko

Klasa A SkoczówW minionej, 10 kolejce spotkań padło 25 goli. Trzy spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, jeden mecz zakończył się remisem, a w dwóch przypadkach z kompletu punktów cieszyli się przyjezdni. Zapraszamy do rozwinięcia gdzie znajduje się podsumowanie 10 kolejki.
 
Czytaj więcej 19 Października Gyros

11 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej Podsumowanie
 
Podokręg Skoczów11 kolejka bielskiej okręgówki a w zasadzie wyniki jakie w niej padły, pozwoliły czołowej trójce odskoczyć na kilka punktów nad resztą stawki.
W rozwinięciu krótkie podsumowanie tego co sie działo w weekend na boiskach okręgówki.
Czytaj więcej 19 Października Atlas

Weekendowe Wideo

Klasa A SkoczówW rozwinięciu skróty spotkań które zdołaliśmy uchwycić przez weekend. Kuźnia Ustroń - Spójnia Górki Wielkie, LKS Bestwina - Skrzyczne Lipowa oraz Spójnia Landek - Wisła Strumień
  
Czytaj więcej 18 Października ARS

11 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówPięć spotkań rozegrano w sobotnie popołudnie. W Żywcu Koszarawa wygrała z Puńcowem 1:0 w takim samym stosunku zakończyło się spotkanie w Wilkowicach gdzie Halny uległ Góralowi 0:1 drużyna z Radziechów pokonała Zabrzeg 5:0, w Drogomyślu Błyskawica pokonała Pasjonata 2:0 a lider z Wisły wygrał w Kaczycach 3:0. Niedzielne spotkania rozpoczął mecz w Bestwinie gdzie miejscowy LKS zremisował ze Skrzycznem Lipowa zaś w Landeku Spójnia rozgromiła Wisłę Strumień 6:1.
  
Czytaj więcej 16 Października ARS

10 kolejka spotkań w Klasie A Bielsko

Klasa A SkoczówW Sobotnich spotkaniach lepsi od swoich rywali okazali się gracze z Zapory Wapienica którzy pokonali Sokół Buczkowice 2:1, w Jaworzu Przełom Kaniów pokonał aż 6:2 gospodarzy a w Pisarzowicach drużyna Pioniera po bramce w doliczonym czasie gry pokonali graczy z Bestwinki 1:0.
Czytaj więcej 16 Października ARS

11 kolejka spotkań w Klasie A Skoczów - WIDEO

Podokręg SkoczówW Sobotnie popołudnie rozstrzelała się Ustrońska Kuźnia pokonując Spójnię Górki Wielkie 6:1. W Cieszynie miejscowy Piast zremisował z Orłem Zabłocie 3:3 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. W Niedzielne przedpołudnie drużyna Nierodzimia uległa Pogórzu 1:3, po południu drużyna lidera rozprawiła się ze Strażakiem Dębowiec 4:2. Pruchna w derbach nie bez problemów wygrała 3:2 z Bąkowem a w Zebrzydowicach padł remis 3:3 pomimo iż zespół Kończyc prowadził 3:0. trzecie zwycięstwo w sezonie odniosła Victoria Hażlach pokonując Beskid Brenna 3:2.
Czytaj więcej 16 Października ARS

Żywiecka Klasa A - 10 Kolejka

Klasa A SkoczówW najciekawszym i zarazem otwierającym dziesiątą kolejkę spotkań meczu drużyna Świtu Cięcina pokonała zespół Podhalanki Milówka 1:0 strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. W niedzielę do sensacji doszło w meczu Żabnicy z Juszczyną, zespół Skałki uległ u siebie 1:2.
     
Czytaj więcej 16 Pażdziernika ARS

11 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówPrzed nami kolejne emocje związane z występami piłkarzy w Bielskiej Lidze Okręgowej. Najciekawiej powinno być w Żywcu, gdzie Koszarawa podejmie Tempo Puńców. Z uwagi na minimalne różnice w czołówce i trudny wyjazdowy pojedynek Wisły-Ustronianki, możemy mieć do czynienia ze zmianą lidera.
  
Czytaj więcej 15 Października Atlas

Zapowiedź 11 kolejki spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg SkoczówPrzed nami już 11 kolejka spotkań w Skoczowskim klasie A. Najciekawsze niewątpliwie spotkanie czeka nas w Nierodzimiu gdzie miejscowy KS podejmie zespół LKS Pogórze. Ważne spotkanie dla układu dolnych rejonów tabeli czeka nas w Hażlachu gdzie Victoria podejmie Beskid Brenna.
Czytaj więcej 15 Października ARS

Zapowiedź dziesiątej kolejki spotkań w Klasie A Bielsko

Klasa A SkoczówPrzed nami dziesiąta już seria spotkań w Bielskiej Klasie A. Najciekawsze spotkania czekają nas w Międzybrodziu Bialskim gdzie Żar podejmie Sołę Kobiernice oraz w Wapienicy gdzie miejscowa Zapora zmierzy się z zespołem Sokoła Buczkowice.
Czytaj więcej 15 Października Gyros

Mecz reprezentacji Polski do lat 16. - Wideo

Polski Związek Piłki NożnejW towarzyskim spotkaniu rozegranym w Wiśle pomiędzy reprezentacjami do lat 16 Polski i Rumuni Padł remis 1:1. Drużynie Polski nie udało się dowieźć prowadzenia do końca spotkania tracąc bramkę po rzucie rożnym.
     
Czytaj więcej 14 Października ARS

10 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej Podsumowanie
 
Klasa A SkoczówPo dziesiątej kolejce spotkań bielskiej V ligi, pokusiliśmy się o dokładniejsze podsumowanie dokonań poszczególnych zespołów. Wszak mamy za sobą 2/3 rundy i 1/3 całego sezonu. Mimo, iż to już zaawansowany dość etap rozgrywek, to nie sposób przewidzieć, jak sezon się zakończy. W czołówce tabeli mamy bowiem ścisk tak wielki, że niżej podpisany nie potrafi sobie przypomnieć podobnego sezonu...
   
Czytaj więcej 14 Października Atlas

Sobota, niedziela i środa w obiektywie kamery

Klasa A SkoczówW rozwinięciu cztery skróty wideo z weekendowych spotkań. Pierwszym skrótem jest materiał ze spotkania Pasjonata Dankowice z Ruchem Chorzów drugim bramki z meczu w Lipowej gdzie Skrzyczne podejmowało Błyskawicę Drogomyśl  trzecim spotkaniem jest mecz Pasjonata Dankowice z Koszarawą Żywiec a ostatnią pozycją pojedynek Skoczowskiego Beskidu z Kuźnią Ustroń
Czytaj więcej 14 Października ARS

10 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW sobotnich spotkania uwagę zwracają na siebie wyniki w Puńcowie gdzie Tempo podzieliło się punktami ze Spójnią Landek oraz w Strumieniu w którym to zwycięstwo odniosła drużyna Halnego Kalna. W Jasienicy padł remis pomimo dwubramkowego prowadzenia gospodarzy. W Jedynym niedzielnym spotkaniu zespół Skrzycznego Lipowa uległ u siebie Błyskawicy Drogomyśl 2:4.  W Środowym meczu który został przełożony z soboty Pasjonata Dankowice z Koszarawą Żywiec Lepsi okazali się gracze gospodarzy wygrywając 3:0.
     
Czytaj więcej 13 Października ARS

Mecz reprezentacji Polski do lat 16.

Polski Związek Piłki NożnejW Czwartek na obiekcie Wiślańskiego Startu dojdzie do spotkania towarzyskiego reprezentacji Polski do lat 16. Przeciwnikiem naszej młodzieży będzie reprezentacja U-16 Rumunii. Początek spotkania o godzinie 15:00. Zapraszamy do odwiedzenia obiektu Startu Wisła.
     
  13 Pażdziernika ARS

Żywiecka Klasa A - podsumowanie 9 kolejki

Klasa A SkoczówZa nami dziewiąta kolejka żywieckiej A-klasy. Ciekawostką jest fakt, że w pierwszej szóstce mamy aż pięć drużyn geograficznie położonych pomiędzy Żywcem a Rajczą. Dodając do tego fakt trzecioligowego statusu I drużyny Skałki oraz grające w okręgówce Radziechowy i Górala Żywiec, spokojnie możemy zaryzykować stwierdzenie, że piłka na Żywiecczyźnie skupia się w jednej mniej więcej okolicy... Tyle w kategoriach żartów, przejdźmy do podsumowania kolejki.
     
Czytaj więcej 12 Pażdziernika Atlas

Podsumowanie 10 kolejki - A Klasa Skoczów

Podokręg SkoczówDziesiąta kolejka spotkań w Skoczowskiej Klasie A za nami. W Weekendowych spotkaniach na uwagę zasługuje dobra passa Beskidu Brenna, oraz odbudowanie się drużyny lidera ze Skoczowa która to pokonała Ustrońską Kuźnię 2:0. W coraz to gorszej sytuacji jest zespół Zrywu Bąków oraz Victorii Hażlach.
Czytaj więcej 12 Października ARS

Wyższe ligi - podsumowanie weekendu

Klasa A SkoczówŚwietnie do tej pory spisujące się drużyny z Beskidów w I i III lidze w miniony weekend ostro przyhamowały. Dowodem na to niech będzie zaledwie jeden punkt, który zdobyła Skałka remisując u siebie z Victorią Częstochowa. W IV lidze nasze drużyny w odmiennych nastrojach, jedni świętowali okazałe zwycięstwa, inni wstydliwe porażki. Oto króciutkie podsumowanie weekendu w wyższych ligach.
Czytaj więcej 12 Października Atlas

9 seria spotkań w Bielskiej Klasie A - Podsumowanie

Klasa A SkoczówW rozegranej w miniony weekend 9 kolejce spotkań padło 19 goli. Pięciokrotnie zwyciężali gospodarze, a jeden mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Czytaj więcej 12 Października Gyros

B Klasa - Bielsko, Skoczów, Żywiec

Klasa A SkoczówZa nami kolejna seria spotkań w B klasie. W Bielskiej klasie B na czele niezmiennie zespół Mazańcowic który odprawił z kwitkiem zespół Iskry Rybarzowice 5:0. W Skoczowskim podokręgu na czele drużyna Lutni Zamarski która zremisowała ze Strażakiem Pielgrzymowice, na uwagę zasługuje zwycięstwo LKS Ochaby nad Promykiem Golasowice aż 13:0.  W Żywieckiej Klasie A. Lider z Bystrej uległ Beskidowi Gilowice 2:1, jednak zachował swoją pozycję lidera ale przewaga nad drugą drużyną stopniała do jednego punktu.
Czytaj więcej 11 Października ARS

Weekend w obiektywie kamery

Klasa A SkoczówW rozwinięciu dwa skróty wideo z weekendowych spotkań. Pierwszym skrótem jest materiał ze spotkania Pasjonata Dankowice z Ruchem Chorzów drugim bramki z meczu w Lipowej gdzie Skrzyczne podejmowało Błyskawicę Drogomyśl.
Czytaj więcej 11 Października ARS

Dziewiąta seria spotkań w Żywieckiej Klasie A

Klasa A SkoczówNie zwalniają tempa dwie najlepsze drużyny które solidarnie wygrały swoje mecze. Zespół z Żabnicy zdeklasował 6:1 spadkowicza z okręgówki - Halnego Przyborów, łupem Świtu Cięcina padła Jeleśnianka Jeleśnia. Szóste zwycięstwo z rzędu odniosła Podhalanka Milówka a drużyna z Ciśca doszlusowała do czołówki zajmując obecnie czwarte miejsce w tabeli.
Czytaj więcej 9 Października ARS

Dziewiąta seria spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówDrużyna z Wilamowic nie znając litości rozbiła w proch i pył kolejnego rywala - Żar Międzybrodzie Bialskie pokonując go aż 8:2, posiadający tyle samo punktów co lider z Wilamowic zespół Sokoła Buczkowice pokonał skromnie 1:0 Groń Bujaków.
Czytaj więcej 9 Października ARS

Dziesiąta kolejka spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg SkoczówLider ze Skoczowa pokonał Ustrońską Kuźnię 2:0 i utrzymał trzy punktową przewagę nad grupą pościgową. Mieszko Piast Cieszyn pokonał w Bąkowie Zryw aż 5:0 a drużyna z Pogórze odprawiła z kwitkiem Victorię Hażlach 2:0. Na ostatniej pozycji w klasie A wyładowała drużyna Victorii Hażlach której to będzie coraz to trudniej z tego miejsca uciec.
Czytaj więcej 9 Października ARS

Pasjonat Dankowice - Ruch Chorzów

KS Ruch ChorzówW towarzyskim meczu rozegranym w Dankowicach miejscowy Pasjonat uległ drużynie Ruchu Chorzów 0:4. Mecz został rozegrany w celach charytatywnych, pieniądze pozyskane podczas meczu zostaną przeznaczone dla chorych dzieci z okolic Dankowic.
Czytaj więcej 9 Października ARS

Zapowiedź dziesiątej kolejki spotkań w Klasie A Skoczów

Podokręg SkoczówPrzed nami dziesiąta już kolejka spotkań w Skoczowskiej Klasie A. Najciekawsze mecze czekają nas w Skoczowie gdzie miejscowy Beskid podejmie spadkowicza - Kuźnię Ustroń oraz w Kończycach Wielkich gdzie zespół Błyskawicy podejmie rywala z Pruchnej. W rozwinięciu krótkie zapowiedzi spotkań.
Czytaj więcej 8 Października ARS

10 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówTo już dziesiąta kolejka zmagań piłkarzy w V lidze. Potrwa od soboty do środy, kiedy to dopiero Pasjonat Dankowice podejmie Koszarawę. Przełożenie meczu związane jest z imprezą charytatywną na obiekcie w Dankowicach. W Rozwinięciu zestaw par z krótką zapowiedzią.
    
Czytaj więcej 8 Października Atlas

Żywiecka Klasa A - Zapowiedź 9 kolejki

Klasa A SkoczówKolejna seria spotkań w żywieckiej A-klasie, rozpocznie się od sobotniego meczu w Zarzeczu, co stało się już niemal tradycją. Wszystkie pozostałe gry zaplanowano na niedzielę. W rozwinięciu zapowiedź tego co się będzie działo na Żywiecczyźnie.
     
Czytaj więcej 8 Pażdziernika Atlas

Weekend od I do IV ligi

Klasa A SkoczówBielskie Podbeskidzie i Stal oraz Skałka Żabnica spisują się w tym sezonie znakomicie i jeszcze nie przegrały ani jednego meczu. Beskidzkie ekipy w IV lidze aż tak nie zdominowały rozgrywek, lecz z pewnością również nadają im ton. Poniżej zapowiedź zmagań naszych ligowców na arenach wyższych szczebli...
     
Czytaj więcej 8 Pażdziernika Atlas

Dziewiąta seria spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówPrzed nami kolejna już dziewiąta seria spotkań Bielskiej Klasy A. Najciekawsze pojedynki czekają nas w Wilamowicach gdzie gospodarze podejmą zespół Żaru Międzybrodzie Bialskie oraz w Bestwince gdzie zawita Zapora Wapienica. W rozwinięciu krótkie zapowiedzi spotkań.
Czytaj więcej 7 Października Gyros

Skrzyczne Lipowa - Koszarawa Żywiec (PP - Wideo)

Klasa A SkoczówNa środę 6 Października zaplanowano zaległe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Żywiec.  W Lipowej miejscowe Skrzyczne uległo drużynie Koszarawy Żywiec dzięki czemu zespół gości awansował do kolejnej rundy. Zapraszamy do oglądania skrótu wideo z tego spotkania. Spotkanie było kręcone przez osobę która jest nowa w zespole, prosimy o wyrozumiałość :)
Czytaj więcej 6 Października ARS

Dziewiąta seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówW rozegranej dziewiątej kolejce spotkań doszło do nie małej sensacji w Zebrzydowicach, faworyzowana drużyna Beskidu Skoczów została rozbita przez miejscową Spójnie. W Ustroniu dość niespodziewanie wygrał Beskid Brenna. Podsumowanie kolejki w rozwinięciu.
Czytaj więcej 6 Października ARS

8 kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A SkoczówPrzed rozpoczęciem sezonu wydawało się, że drużyny do samego końca będą walczyć o awans i niemożliwe będzie do samego końca wskazanie faworytów. I choć wspomnianej walki do samego końca możemy być pewni, to faworytów do piąto ligowej promocji pozostało w zasadzie dwóch...
      
Czytaj więcej 5 Października Atlas

Podsumowanie ósmej kolejki spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówW minionej 8 kolejce spotkań padło 26 goli. Trzy spotkania zakończyły się zwycięstwami gospodarzy, padł jeden remis, a dwukrotnie z kompletu punktów cieszyli się przyjezdni.
       
  Czytaj więcej 4 Października Gyros

9 Kolejka spotkań Bielskiej Lidze Okręgowej

Podokręg SkoczówJak co tydzień i tym razem w V lidze bielskiej padło kilka ciekawych rozstrzygnięć. W Radziechowach miejscowy LKS uległ aż 1:5 drużynie z Chybia a Błyskawica Drogomyśl przed własną publicznością została rozbita przez graczy Wisły Ustronianki. W rozwinięciu newsa krótkie opisy tego co się działo na boiskach ligi okręgowej.
     
Czytaj więcej 4 Pażdziernika Atlas

Weekend od I do IV ligi

Klasa A SkoczówBeskidzkie drużyny wiodą prym w I i III lidze. W IV kilka również jest w ścisłej czołówce. Poniżej krótkie podsumowanie weekendowych dokonań naszych ligowców.
     
Czytaj więcej 4 Października Atlas

A Klasa okiem kamery

Klasa A SkoczówDzisiaj wyjątkowo dwa spotkania w jednym skrócie wideo. Pierwszym meczem jest spotkanie Kuźni Ustroń z Beskidem Brenna, kolejnym Orzeł Łękawica - Koszarawa Babia Góra
               
Czytaj więcej 4 Października ARS

B Klasa - Bielsko, Skoczów, Żywiec

Klasa A SkoczówW Bielskiej Klasie B na czele tabeli znajduje się drużyna z Mazańcowic która to jako jedynie nie straciła jeszcze punktów w tym sezonie. Na drugą lokatę wskoczyła drużyna z Międzyrzecza która to wygrała z rezerwą Wapienicy aż 11:0. W Skoczowskiej klasie B w meczu na szczycie zespół z Zamarskich pokonał Polifarb Cieszyn 4:1 i powiększył przewagę nad rywalem do 4 punktów. Na trzecią lokatę awansowała drużyna z Wiślicy. W Żywieckim podokręgu pewnie zmierza w stronę awansu zespół z Bystrej który ma już4 punkty przewagi nad drugą w tabeli drużyną z Pewli Ślemeńśkiej.
Czytaj więcej 4 Października ARS

8 seria spotkań w Żywieckiej Klasie A

Klasa A SkoczówW Żywieckiej klasie A w sobotnich spotkaniach Drużyna z Świtu Cięcina pokonała u siebie drużynę Zarzecza 3:1, Rezerwa Skałki Żabnica wygrała w Rajczy z tamtejszą Sołą 3:2 a w Milówce zespół Podhalanki pokona łJeleśniankę 4:1.
Czytaj więcej 3 Października ARS

8 seria spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówDo prawdziwej rzezi doszło w Jaworzu gdzie miejscowi Czarni przegrali z Wilamowiczanką Wilamowice aż 1:11. Drużyna Soły Kobiernice pokonała na wyjeździe Orła Kozy a Zespół z Wapienicy pokonała Pioniera Pisarzowice przed własną publicznością 4:1.
Czytaj więcej 3 Października ARS

9 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW sobotnie popołudnie odbyło się pięć spotkań. W najciekawszym pojedynku w Drogomyślu lepsza okazała się drużyna Wisły Ustronianki która zdemolowała Błyskawicę Drogomyśl aż 4:0. W kibicowskim pojedynku w Strumieniu lepsi na boisku okazali się gracze Górala wygrywając 2:1.
          
Czytaj więcej 3 Października ARS

9 seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówDo deklasacji doszło w Zebrzydowicach gdzie miejscowa Spójnia zdeklasowała mających ambicje na awans graczy Beskidu Skoczów pokonując ich aż 6:1 co jest niewątpliwie ogromną sensacją. W Ustroniu dość niespodziewanie miejscowa Kuźnia uległa zespołowi Beskidu Brenna 0:2. Drużyna Piasta Cieszyn planowo pokonała zespół Błyskawicy Kończyce Wielkie 1:0.
Czytaj więcej 3 Października ARS

9 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówPrzed nami dziewiąta seria spotkań w bielskiej okręgówce. W oddalonych od siebie o zaledwie kilka kilometrów Drogomyślu i Strumieniu, dojdzie do najciekawiej zapowiadających się, choć z różnych aspektów, pojedynków...
          
Czytaj więcej 1 Października Atlas

Dziewiąta seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówPrzed nami dziewiąta seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A. Najciekawsze spotkania czekają nas w Cieszynie gdzie Piast podejmie Błyskawicę Kończyce Wielkie oraz w Ustroniu gdzie dojdzie do meczu derbowego pomiędzy Kuźnią a Beskidem Brenna. W rozwinięciu zapowiedź poszczególnych spotkań Skoczowskiej Klasy A.
Czytaj więcej 1 Października ARS

Wyższe ligi - zapowiedź weekendu

Klasa A SkoczówPrzed nami kolejne emocje, związane z walką o awans beskidzkich drużyn na wyższych szczeblach. Oto zestaw par z krótkim komentarzem.
Czytaj więcej 1 Października Atlas

Ósma seria spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówW ósmej serii spotkań w Bielskiej Klasie A dojdzie do dwóch ciekawych spotkań, w Kozach miejscowy Orzeł podejmie zespół Soły Kobiernice a w Międzybrodziu Bialskim Żar zagra z zespołem Sokoła Buczkowice.
Czytaj więcej 1 Października Gyros

Ósma kolejka w Skoczowskiej Klasie A Podsumowanie

Podokręg SkoczówW ósmej serii spotkań Skoczowskiej Klasy A padło 19 bramek. W pięciu meczach zwyciężyli gospodarze, padł jeden remis oraz w jednym meczu udało się zwyciężyć gościom. Ucieka rywalom Beskid Skoczów który posiada już 3 punkty przewagi nad drugim w tabeli zespołem z Pogórza. Ostatnie miejsce w tabeli opuściła drużyna Beskidu Brenna na które to spadła drużyna Zrywu Bąków.
Czytaj więcej 29 Września ARS

Puchar Polski - Podokręg Skoczów + Wideo

Podokręg SkoczówZnamy już obydwóch finalistów Pucharu Polski w podokręgu Skoczów. Drużyna Wisły Strumień po zrewanżowaniu się Błyskawicy Drogomyśl awansowała do finału 22 września, równo tydzień później w "Góralskich Derbach" drużyna Wisły Ustronianki pokonała w ciężkich warunkach zespół Trójwsi Istebna 3:1. W 55 minucie zapachniało sensacją gdy drużyna z Istebnej objęła prowadzenie w meczu. W rozwinięciu znajduje się skrót wideo ze spotkania w Istebnej.
        
Czytaj więcej 29 Września ARS

Siódma seria spotkań w Bielskiej Klasie A Podsumowanie

Klasa A SkoczówZa nami już siódma kolejka spotkań o mistrzostwo bielskiej A – klasy. Kibice mieli okazję zobaczyć dwadzieścia trzy gole. W czterech spotkaniach komplet punktów został u gospodarzy, jeden mecz zakończył się remisem, a w jednym przypadku gospodarze zostali nagrodzeni punktami przez zaniedbanie organizacyjne przeciwnika.
Czytaj więcej 28 Września Gyros

Podsumowanie spotkań w żywieckiej klasie A

Klasa A SkoczówNie zwalniają tempa piłkarze czołowych ekip żywieckiej A-klasy. Skałka II Żabnica i Świt Cięcina zgodnie wygrały swoje spotkania, choć w zdecydowanie innych rozmiarach i okolicznościach.
Czytaj więcej 28 Września Atlas

Podsumowanie spotkań w lidze okręgowej.

Podokręg SkoczówCoraz wyraźniej kształtuje się tabela bielskiej okręgówki. W dołek wpadła Wisła Ustronianka, serię zwycięstw kontynuuje Drzewiarz. Kolejne zwycięstwo, niezwykle ważne, zanotowała Lipowa.
Czytaj więcej 28 Września Atlas

Podsumowanie spotkań w wyższych ligach.

Klasa A SkoczówNie zwalnia tempa w drodze do Ekstraklasy bielskie Podbeskidzie. Pozostałe zespoły dotychczas będące w ścisłych czołówkach swoich lig, dostały lekkiej zadyszki, choć przyznać trzeba, że rywali w miniony weekend miały niezwykle trudnych...
Czytaj więcej 28 Września Atlas

8 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej + Wideo

Podokręg SkoczówW sobotę cztery w niedzielę trzy to rozkład odbywających się spotkań ósmej serii spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej. Najciekawsze mecze odbędą się w Żywcu pomiędzy Góralem i Radziechowami oraz w Puńcowie gdzie dojdzie do meczu derbowego pomiędzy Tempem i Wisłą Strumień.
      
Czytaj więcej 27 Września ARS

B Klasa - Bielsko, Skoczów, Żywiec

Klasa A SkoczówW weekend rozegrano kolejne spotkania w ramach klas B. W Żywieckiej Klasie B na czele wciąż Magura Bystra, dość niespodziewaną porażkę poniosła drużyna Słowiana Łodygowice u siebie. W Bielskim podokręgu na czele drużyna z Mazańcowic która zdeklasowała rezerwy Zapory Wapienica aż 9:2. W Skoczowskiej klasie B. W tabeli przewodzi Lutnia Zamarski mająca punkt przewagi nad Polifarbem Cieszyn.
 
Czytaj więcej 27 Września ARS

Ósma seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówOd sobotniego spotkania Beskidu Skoczów z zespołem LKS Pruchna rozpoczęła się ósma seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A.
Czytaj więcej 25 Września ARS

7 Kolejka Bielskiej Klasy A

Klasa A SkoczówSpotkaniem Soły Kobiernice z Sokołem Hecznarowice rozpoczęła się siódma seria spotkań w Bielskiej Klasie A.
Czytaj więcej 25 Września ARS

7 Kolejka Żywieckiej Klasy A

Klasa A SkoczówZwycięstwo Podhalanki Milówka w Zarzeczu rozpoczęło siódmą serię spotkań w Żywieckiej Klasie A.
Czytaj więcej 25 Września ARS

7 kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A SkoczówBardzo interesująco zapowiada się najbliższa seria spotkań Żywieckiej A klasy. Już sobotnie popołudnie dojdzie do konfrontacji zespołów z Zarzecza i Milówki, które prezentują się w ostatnich tygodniach bardzo okazale. Liderzy z Żabnicy i Cięciny teoretycznie mają łatwe mecze, w których powinny sięgnąć po całą pulę.
Czytaj więcej 25 Września A Klasa Żywiecka

8 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówJuż w środę, od rozegranego awansem meczu Koszarawy z Wisłą, rozpoczęła się ósma kolejka V ligi bielskiej. Jutro i w niedzielę nastąpi jej kontynuacja. W rozwinięciu krótkie zapowiedzi poszczególnych spotkań.
Czytaj więcej 24 Września Atlas

Ósma seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówPrzed nami już ósma kolejka spotkań w skoczowskim podokręgu. Na boiska wyjdą zawodnicy występujący w klasie A. Najciekawsze mecze czekają nas w Skoczowie oraz Pogórzu. W Skoczowie dojdzie do meczu pierwszej z trzecią drużyną a w Pogózu miejscowy LKS podejmie będącą na fali Kuźnię Ustroń. Oto krótkie zapowiedzi spotkań :
Czytaj więcej 24 Września ARS

Wyższe ligi - zapowiedź weekendu

Klasa A SkoczówPrzed nami ciekawe mecze z udziałem beskidzkich ligowców. Najciekawsze mecze czekają nas z udziałem Podbeskidzia Bielska oraz Skałki Żabnica. Oto ich krótka zapowiedź:
Czytaj więcej 24 Września Atlas

Siódma seria spotkań w Bielskiej Klasie A

Klasa A SkoczówPrzed nami siódma kolejka spotkań w Bielskiej Klasie A. Do najciekawszych pojedynku dojdzie w Kobiernicach gdzie miejscowych sprawdzi Sokół Hecznarowice oraz w Bestwince gdzie dojdzie do starcia miejscowego KS'u z Żarem Międzybrodzie Bialskie.
Czytaj więcej 24 Września Gyros

Koszarawa Żywiec - Wisła Ustronianka 2:1 (2:0)

TS Koszarawa ŻywiecW rozegranym awansem z ósmej kolejki spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej meczu, Żywiecka Koszarawa pokonała drużynę Wisły Ustronianka 2:1. Dla drużyny z Wisły jest to druga porażka z rzędu przez co zespół Koszarawy odzyskał pierwsze miejsce w tabeli na rzecz pokonanej w środę Ustronianki.
Czytaj więcej 22 Września ARS

Podsumowanie siódmej serii spotkań w Okręgówce

Podokręg SkoczówKilka ciekawych wyników przyniosła weekendowa kolejka w okręgówce. W rozwinięciu krótkie opisy sobotnio-niedzielnych spotkań w Bielskiej Lidze Okręgowej.
Czytaj więcej 21 Września Atlas

Podsumowanie 6 kolejki w Żywieckiej klasie A

Klasa A SkoczówBez niespodzianek toczyła się szósta kolejka spotkań w żywieckiej A-klasie. Dzięki temu, czołówka przedstawia się praktycznie zgodnie z potencjałem drużyn.
Czytaj więcej 21 Września Atlas

Weekend w wyższych ligach

Klasa A SkoczówOto krótkie podsumowanie bardzo dobrych, z drobnymi wyjątkami, spotkań beskidzkich ligowców w I, III i IV lidze.
Czytaj więcej 21 Września Atlas

7 Kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej

Podokręg SkoczówW sobotnich meczach padło 15 bramek z czego aż 8 w Żywcu gdzie Koszarawa rozbiła Sokół Zabrzeg 8:0, strzelając wszystkie bramki w drugiej połowie w przeciągu 40 minut. Małą niespodziankę sprawili gracze Morcinka remisują u siebie z Radziechowami 0:0. W Puńcowie lepszy okazał się Góral wygrywając 2:1. W niedzielę padły zaledwie 2 bramki dzięki którym Spójnia Landek pokonała Wisłę 2:0. W rozwinięciu znajduje się wideo ze spotkania Puńcowa z Góralem.
Czytaj więcej 19 Września ARS

Klasa B - Bielsko, Skoczów, Żywiec 7 seria

Klasa A SkoczówW Bielskiej Klasie B na prowadzeniu utrzymuje się drużyna Mazańcowic której nie może wyprzedzić zespół z Międzyrzecza. W Skoczowskiej B Klasie na czoło wysunęła się drużyna Lutni Zamarski po zdemolowaniu Trójwsi aż 9:1 i dzięki porażce Polifarbu w Ochabach. Żywieckiej klasie B przewodzi drużyna spadkowicza - Magury Bystra.
Czytaj więcej 20 Września ARS

6 kolejka spotkań Bielskiej Klasy A - Podsumowanie

Klasa A SkoczówW rozegranej w miniony weekend 6 kolejki bielskiej A-klasy kibice zobaczyli 14 goli. Trzykrotnie komplet punktów został na boiskach gospodarzy, jeden mecz zakończył się podziałem punktów i dwa razy triumfowali goście.
Czytaj więcej 20 Września Gyros

7 kolejka spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg Skoczów3 spotkania rozegrane w sobotę i tylko w jednym udało się rozstrzygnąć spotkanie. W Kończycach Wielkich poległą drużyna Orła Zabłocie aż 0:4. W Zebrzydowicach padł remis 2:2 który przerywa passę 5 kolejnych zwycięstw zespołu Pogórza. w Bąkowie padł bezbramkowy remis, co jest godne uwagi jest to czwarty remis z rzędu zespołu z Górek Wielkich. W Niedzielę drużyna Piasta Cieszyn pokonała Beskid Skoczów zaś Ustrońska Kuźnia wygrała w derbach z Nierodzimiem 1:0. Do niespodzianki doszło w Dębowcu gdzie zwyciężyła Victoria Hażlach.
  
Czytaj więcej 19 Września ARS

6 kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A SkoczówDrużyna Podhalanki Milówka pokonała zespół Magórki Czernichów 1:0 w jedynym sobotnim meczu rozegranym w ramach szóstej kolejki spotkań. W Niedzielnych meczach zwyciężyli faworyci, na uwagę zasługuje wynik w Jeleśni oraz ilość czerwonych kartek które pokazał sędzia główny.
Czytaj więcej 18 Września ARS

6 kolejka spotkań Bielskiej Klasy A.

Klasa A SkoczówW trzech meczach rozegranych w sobotę dwukrotni lepsi okazali się goście i tylko w jednym meczu gospodarze zdobyli komplet punktów.  W Kozach Orzeł przegrał z Sokołem Buczkowice 1:3, Zapora Wapienica pokonała Groń Bujaków 3:1 a w Jaworzu beniaminek przegrał z Bestwinką 0:1. W niedzielnych meczach największą niespodziankę sprawili gracze MRKS II pokonując Kaniów 1:0.
Czytaj więcej 18 Września ARS

6 kolejka spotkań Bielskiej Klasy A.

Klasa A SkoczówPrzed nami szósta seria gier w Bielskiej Klasie A. Najciekawsze spotkania czekają nas w Hecznarowicach gdzie Sokół zmierzy się z Wilamowiczanką oraz w Międzybrodziu Bialski gdzie miejscowy Żar podejmie Pioniera Pisarzowice.
Czytaj więcej 18 Września Gyros

6 kolejka spotkań Żywieckiej Klasy A.

Klasa A Skoczów
To już szósta kolejka spotkań w żywieckiej A-klasie. W środę piłkarze odrobili zaległości, tabela zaczyna więc powoli odzwierciedlać możliwości poszczególnych zespołów na ten sezon. Oto zapowiedź spotkań, których świadkami będziemy w ten weekend.
Czytaj więcej 18 Września Atlas

Weekendowe granie w wyższych ligach.

Klasa A Skoczów
Spośród wszystkich meczów beskidzkich ligowców, bezapelacyjnym hitem będzie mecz na szczycie I ligi, liderującego Podbeskidzia z trzecią w tabeli Flotą Świnoujście. Oto zapowiedź spotkań w I, III i IV lidze.
     
Czytaj więcej 18 Września Atlas

Bielska Liga Okręgowa - 7 kolejka

Podokręg SkoczówW siódmej serii spotkań w Bielskiej Lidze Okręgowej dojdzie do kilku ciekawych spotkań. W Puńcowie miejscowe Tempo podejmie Górala Żywiec, w Drogomyślu Błyskawica zagra z Drzewiarzem Jasienica a w Wilkowicach dojdzie do spotkania derbowego pomiędzy Halnym Kalna a Skrzycznem Lipowa.
  
Czytaj więcej 17 Września ARS

Siódma seria spotkań w Skoczowskiej Klasie A

Podokręg SkoczówW nadchodzący weekend czeka nas już siódma kolejka spotkań w Skoczowskiej Klasie A. Najciekawsze spotkania zostaną rozegrane w Cieszynie gdzie miejscowy Piast podejmie zdecydowanego lidera rozgrywek - zespół Beskidu Skoczów i w Ustroniu gdzie zmierzą się w derbach Ustronia jedenastki Kuźni i KS Nierodzim.
  
Czytaj więcej 17 Września ARS

Starsze informacje