LKS Beskid Kocierz

Adres: 34-321 Kocierz Moszczanicki
Telefon(y): +48 604 783 559
WWW: http://beskidkocierz.futbolowo.pl

Prezes: Gerard Pietrek
Kierownik: Andrzej Walaszek
Trener: Kazimierz Kołodziej

Rok założenia: 1984
Barwy: Biało -Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Boisko Orła w Łękawicy
Adres stadionu: ul. Sportowa 6, 34-321 Łękawica
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 99m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Radosław Cygońbramkarz
2Kamil Mizernybramkarz
3Maciej Dudkaobrońca
4Tomasz Dudkaobrońca
5Dominik Gąsiorekobrońca
6Łukasz Juraszekobrońca
7Marek Rodakobrońca
8Piotr Białekpomocnik
9Bogusław Cygońpomocnik
10Dominik Dudkapomocnik
11Mariusz Figurapomocnik
12Arkadiusz Furtakpomocnik
13Rafał Furtakpomocnik
14Dawid Górnypomocnik
15Paweł Kamińskipomocnik
16Mariusz Kumorekpomocnik
17Adam Łajczakpomocnik
18Grzegorz Łajczakpomocnik
19Arkadiusz Mieszczakpomocnik
20Daniel Mieszczakpomocnik
21Karol Mieszczakpomocnik
22Sławomir Mieszczakpomocnik
23Kamil Okrzesikpomocnik
24Przemysław Połatapomocnik
25Krzysztof Stachurapomocnik
26Mateusz Zyzakpomocnik
27Grzegorz Figuranapastnik
28Piotr Grzelanapastnik
29Krzysztof Kaczmarczyknapastnik
30Paweł Kumoreknapastnik
31Dariusz Płużeknapastnik
32Andrzej Walaszeknapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Krzysztof Kaczmarczyk
8
Paweł Kumorek
5
Rafał Furtak
Daniel Mieszczak
4
Sławomir Mieszczak
3
Arkadiusz Mieszczak
Marek Rodak
2
Grzegorz Figura
1
Mariusz Kumorek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201714:00KBPewel Śl.4:1 (2:0)Kocierz
20.08.201711:00KBKocierz3:0 (0:0)Przyborów
27.08.201711:00KBŁękawica II5:5 (3:1)Kocierz
03.09.201711:00KBKocierz4:6 (3:3)Juszczyna
09.09.201716:00KBKorbielów2:1 (0:1)Kocierz
01.10.201711:00KBKocierz2:6 (0:4)Bystra (k. Żywca)
07.10.201716:00KBTrzebinia6:2 (3:2)Kocierz
22.10.201711:00KBKocierz2:7 (1:1)Jeleśnia
28.10.201715:00KBSłotwinaWOKocierz
05.11.201711:00KBKocierz2:4 (1:2)Zarzecze
08.04.201811:00KBKocierz5:2 (2:1)Pewel Śl.
15.04.201815:00KBPrzyborówWOKocierz
22.04.201811:00KBKocierz0:4 (0:0)Łękawica II
29.04.201811:00KBJuszczyna3:2 (0:1)Kocierz
03.05.201811:00KBKocierz0:6 (0:2)Korbielów
05.05.201815:00KBZarzecze4:2 (3:2)Kocierz
13.05.201811:00KBKocierz5:5 (4:1)Słotwina
19.05.201816:00KBBystra (k. Żywca)5:3 (2:1)Kocierz
27.05.201811:00KBKocierz3:1 (1:1)Trzebinia
09.06.201816:00KBJeleśnia3:2 (1:0)Kocierz

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

05.08.201717:00Kalna 5:1 (1:0)Kocierz
11.03.2018Bystra (k. Bielska)13:1 (5:0)Kocierz
31.03.201814:00Kocierz0:7 (0:2)Zarzecze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201