PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Beskid Kocierz

Adres: 34-321 Kocierz Moszczanicki
Telefon(y): +48 604 783 559
WWW: http://beskidkocierz.futbolowo.pl

Prezes: Gerard Pietrek
Kierownik: Andrzej Walaszek
Trener: Kazimierz Kołodziej

Rok założenia: 1984
Barwy: Biało -Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Orła Łękawica
Adres stadionu: ul. Sportowa 6, 34-321 Łękawica
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 99m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Radosław Cygońbramkarz
2Paweł Kumorekbramkarz
3Marek Rodakbramkarz
4Tomasz Dudkaobrońca
5Dominik Gąsiorekobrońca
6Łukasz Juraszekobrońca
7Piotr Białekpomocnik
8Tomasz Figurapomocnik
9Rafał Furtakpomocnik
10Michał Gromekpomocnik
11Krzysztof Joniecpomocnik
12Paweł Kamińskipomocnik
13Tomasz Kołodziejpomocnik
14Mariusz Kumorekpomocnik
15Adam Łajczakpomocnik
16Arkadiusz Mieszczakpomocnik
17Daniel Mieszczakpomocnik
18Karol Mieszczakpomocnik
19Sławomir Mieszczakpomocnik
20Kamil Okrzesikpomocnik
21Marcin Piątekpomocnik
22Cezary Szczotkapomocnik
23Arkadiusz Ścieszkapomocnik
24Grzegorz Figuranapastnik
25Krzysztof Kaczmarczyknapastnik
26Dariusz Płużeknapastnik
27Andrzej Walaszeknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Piotr Białek
3
Rafał Furtak
Krzysztof Kaczmarczyk
2
Paweł Kumorek
1
Tomasz Figura
Arkadiusz Mieszczak
Kamil Okrzesik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202011:00PPKocierz2:12 (1:2)Soła Ż.
23.08.202017:00KBCisiec3:0 (3:0)Kocierz
30.08.202014:00KBKocierz8:1 (1:0)TS Przyborów
06.09.202015:00KBŚlemień3:3 (3:1)Kocierz
13.09.202011:00KBCięcina1:3 (0:3)Kocierz
19.09.202016:00KBTrzebinia4:1 (2:1)Kocierz

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

05.07.202011:00Juszczyna7:1 (2:0)Kocierz
12.07.202012:00Czernichów8:2 (3:1)Kocierz
26.07.202011:00Łodygowice5:7 (3:4)Kocierz

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73