PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Smrek Ślemień

Adres: Ul. Sportowa 4, 34-323 Ślemień
Telefon(y): +48 511 559 346
WWW: http://lkssmrekslemien.futbolowo.pl/

Prezes: Marcel Krzak
Kierownik: Damian Sobkowicz
Trener: Piotr Oślak

Rok założenia: 1950
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko Smreka Ślemień
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Pępekbramkarz
2Grzegorz Górnyobrońca
3Bogumił Hilarowiczobrońca
4Artur Barcikpomocnik
5Maciej Bąkpomocnik
6Konrad Caputapomocnik
7Krzysztof Firlejpomocnik
8Dawid Górnypomocnik
9Łukasz Górnypomocnik
10Piotr Górnypomocnik
11Maciej Hubczakpomocnik
12Bartłomiej Kapałapomocnik
13Tomasz Kastelikpomocnik
14Marcel Krzakpomocnik
15Jakub Kubaspomocnik
16Jakub Oślakpomocnik
17Mateusz Ponikiewskipomocnik
18Janusz Satławapomocnik
19Damian Sobkowiczpomocnik
20Dawid Strońskipomocnik
21Krzysztof Szczelinapomocnik
22Paweł Wyleciałpomocnik
23Bartłomiej Zielińskipomocnik
24Grzegorz Małysiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Rafał Pępek
3
Grzegorz Górny
Tomasz Kastelik
Mateusz Ponikiewski
2
Piotr Górny
1
Konrad Caputa
Łukasz Górny
Jakub Oślak
Bartłomiej Zieliński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202014:45PPŚlemień1:6 (0:3)Milówka
09.08.202011:00KBTS Przyborów1:6 (0:3)Ślemień
23.08.202015:00KBŚlemień2:2 (1:0)Cięcina
29.08.202016:00KBTrzebinia0:1 (0:1)Ślemień
06.09.202015:00KBŚlemień3:3 (3:1)Kocierz
13.09.202011:00KBPewel Śl.1:0 (1:0)Ślemień
20.09.202015:00KBŚlemień1:3 (1:2)Łękawica II
27.09.202011:00KBKorbielów1:2 (0:2)Ślemień
04.10.202015:00KBŚlemień3:3 (0:2)Cisiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.03.202008:00GilowiceŚlemień
28.03.202008:00ŚlemieńLKS Żuraw Krzeszów U19
27.06.202017:00Ślemień3:4 (1:3)Rybarzowice
05.07.202012:00Cięcina2:0) (1:0)Ślemień
08.07.202019:00Ślemień1:5 (1:1)Łękawica II
12.07.202015:00Ślemień1:0 (1:0)Jeleśnia
21.02.202112:00Jeleśnia2:2 (2:1)Ślemień
28.02.202118:00Koszarawa II2:1 (0:0)Ślemień
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83