LKS Smrek Ślemień

Adres: Ul. Sportowa 4, 34-323 Ślemień
Telefon(y): +48 511 559 346
WWW: http://lkssmrekslemien.futbolowo.pl/

Prezes: Marcel Krzak
Kierownik: Dawid Górny
Trener: Piotr Oślak

Rok założenia: 1950
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko Smreka Ślemień
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Pępekbramkarz
2Grzegorz Górnyobrońca
3Bogumił Hilarowiczobrońca
4Adam Adamuspomocnik
5Artur Barcikpomocnik
6Konrad Caputapomocnik
7Krzysztof Firlejpomocnik
8Dawid Górnypomocnik
9Dominik Górnypomocnik
10Łukasz Górnypomocnik
11Mateusz Górnypomocnik
12Piotr Górnypomocnik
13Piotr Gracjaszpomocnik
14Maciej Hubczakpomocnik
15Bartłomiej Kapałapomocnik
16Tomasz Kastelikpomocnik
17Bartosz Kopkapomocnik
18Jakub Krzakpomocnik
19Marcel Krzakpomocnik
20Mateusz Micorpomocnik
21Jakub Oślakpomocnik
22Mateusz Ponikiewskipomocnik
23Karol Pyclikpomocnik
24Janusz Satławapomocnik
25Damian Sobkowiczpomocnik
26Krzysztof Szczelinapomocnik
27Paweł Wyleciałpomocnik
28Bartłomiej Zielińskipomocnik
29Patryk Meresnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Tomasz Kastelik
2
Grzegorz Górny

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201918:00PPŚlemień0:7 (0:3)Koszarawa Ż.
18.08.201915:00KBŚlemień4:3 (1:2)Cięcina
25.08.201911:00KBTS Przyborów2:1 (1:0)Ślemień
31.08.201915:00KBCisiec6:0 (2:0)Ślemień
08.09.201911:00KBPrzyborów-:-Ślemień
14.09.201916:00KBŚlemień-:-Przyborów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201918:30Cięcina3:0 (1:0)Ślemień
25.07.201919:00Ślemień1:4 (0:0)Czernichów
01.08.201919:00Ślemień3:3 (2:2)Jeleśnia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40