LKS Grapa Trzebinia

Adres: Trzebinia, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 696 673 825
E-mail: grapatrzebinia@beskidzkapilka.pl
WWW: http://lksgrapatrzebinia.futbolowo.pl

Prezes: Mariusz Hajdus
Kierownik: Mateusz Oczkowski
Trener: Paweł Hankus

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Grapa Trzebinia
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 90m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Caputabramkarz
2Ryszard Elżbieciakbramkarz
3Robert Jankowskibramkarz
4Andrzej Gilowskiobrońca
5Damian Gowinobrońca
6Dawid Górkaobrońca
7Marcin Hernasobrońca
8Artur Marszałekobrońca
9Dawid Pezdekobrońca
10Marcin Sycobrońca
11Daniel Biegunpomocnik
12Krzysztof Biegunpomocnik
13Cyprian Copijapomocnik
14Łukasz Dybczakpomocnik
15Dominik Fijakpomocnik
16Arkadiusz Hałatpomocnik
17Bartłomiej Hankuspomocnik
18Dominik Hankuspomocnik
19Mateusz Hankuspomocnik
20Paweł Hankuspomocnik
21Bartłomiej Janikpomocnik
22Łukasz Jarcopomocnik
23Piotr Karpińskipomocnik
24Hubert Komarnickipomocnik
25Michał Oczkowskipomocnik
26Mateusz Urbaniecpomocnik
27Kamil Wawrzyczekpomocnik
28Wojciech Wiercigrochpomocnik
29Marcin Wiewiórapomocnik
30Andrzej Ziarkopomocnik
31Przemysław Zońpomocnik
32Szymon Dybeknapastnik
33Robert Zemczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Mateusz Hankus
4
Dawid Górka
2
Kamil Wawrzyczek
1
Daniel Biegun
Dominik Fijak
Dawid Pezdek
Marcin Wiewióra
Przemysław Zoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPTrzebinia1:5 (0:1)Sopotnia
18.08.201816:00KBTrzebinia3:3 (1:0)Cisiec
26.08.201811:00KBTS Przyborów1:4 (0:3)Trzebinia
01.09.201816:00KBTrzebiniaWOPrzyborów
08.09.201816:00KBTrzebinia4:2 (1:2)Kocierz
16.09.201811:00KBJeleśnia5:2 (2:1)Trzebinia
22.09.201816:00KBTrzebinia2:1 (1:0)Słotwina
30.09.201814:00KBBystra (k. Żywca)5:1 (2:0)Trzebinia
06.10.201816:00KBTrzebinia1:3 (0:0)Czernichów
13.10.201816:00KBKorbielów8:0 (4:0)Trzebinia
20.10.201815:00KBTrzebinia0:1 (0:0)Pewel Śl.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100