LKS Pewel Ślemieńska

Adres: ul. Sportowa, 34-331 Świnna
Telefon(y): 338 638 773
WWW: http://lkspewel96.futbolowo.pl

Prezes: Krzysztof Szwed
Kierownik: Mariusz Kuźnik
Trener: Tadeusz Barcik, Arkadiusz Urbaniec

Rok założenia: 1996
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pewel Ślemieńska
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 92m. x 47m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Konrad Ficońbramkarz
2Piotr Miziabramkarz
3Dariusz Urbaniecbramkarz
4Marek Urbaniecbramkarz
5Dawid Barcikobrońca
6Przemysław Dybczakobrońca
7Paweł Firlejobrońca
8Wojciech Golańskiobrońca
9Krzysztof Szwedobrońca
10Arkadiusz Urbaniecobrońca
11Artur Urbaniecobrońca
12Łukasz Widuchobrońca
13Tadeusz Barcikpomocnik
14Szymon Bargielpomocnik
15Franciszek Cebratpomocnik
16Kamil Harężlakpomocnik
17Tomasz Hurapomocnik
18Adam Kantykapomocnik
19Sylwester Kantykapomocnik
20Szymon Kantykapomocnik
21Zdzisław Lejawapomocnik
22Marcin Mielnikpomocnik
23Paweł Pośpiechpomocnik
24Tomasz Szwajcapomocnik
25Patryk Ścieszkapomocnik
26Krzysztof Temelpomocnik
27Łukasz Urbaniecpomocnik
28Wojciech Urbaniecpomocnik
29Robert Wiewiórapomocnik
30Piotr Szwednapastnik
31Łukasz Ścieszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Łukasz Widuch
10
Patryk Ścieszka
8
Adam Kantyka
7
Dawid Barcik
5
Łukasz Ścieszka
4
Wojciech Golański
Tomasz Szwajca
Artur Urbaniec
2
Sylwester Kantyka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201713:00PPPietrzykowice6:0 (2:0)Pewel Śl.
15.08.201714:00KBPewel Śl.4:1 (2:0)Kocierz
19.08.201716:00KBJeleśnia0:2 (0:1)Pewel Śl.
03.09.201714:00KBPewel Śl.12:2 (5:2)Przyborów
10.09.201711:00KBŁękawica II1:4 (1:3)Pewel Śl.
17.09.201714:00KBPewel Śl.2:3 (2:1)Juszczyna
01.10.201714:00KBPewel Śl.4:2 (1:1)Zarzecze
07.10.201716:00KBSłotwina3:6 (1:1)Pewel Śl.
15.10.201713:00KBPewel Śl.3:3 (2:1)Bystra (k. Żywca)
21.10.201715:00KBTrzebinia3:0 (1:0)Pewel Śl.
28.10.201715:00KBKorbielów4:4 (1:2)Pewel Śl.
08.04.201811:00KBKocierz5:2 (2:1)Pewel Śl.
15.04.201815:00KBPewel Śl.1:4 (1:2)Jeleśnia
29.04.201816:00KBPrzyborówWOPewel Śl.
03.05.201815:00KBPewel Śl.WOŁękawica II
06.05.201811:00KBJuszczyna5:0 (3:0)Pewel Śl.
13.05.201815:00KBPewel Śl.1:4 (0:2)Korbielów
19.05.201815:00KBZarzecze3:2 (1:0)Pewel Śl.
27.05.201816:00KBPewel Śl.5:8 (4:4)Słotwina
02.06.201810:00KBBystra (k. Żywca)WOPewel Śl.
10.06.201815:00KBPewel Śl.5:1 (2:0)Trzebinia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.02.201812:00Buczkowice7:3 (5:2)Pewel Śl.
24.02.2018Pewel Śl.Godziszka
03.03.2018CzernichówPewel Śl.
10.03.201814:00Kobiernice2:0 (1:0)Pewel Śl.
17.03.201815:30Pewel Śl.Bujaków
24.03.201815:00Pewel Śl.3:4 (2:2)Międzybrodzie
30.03.2018Pewel Śl.Lachy Lachowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201