LKS Sokół Słotwina

Adres: Słotwina 147, 34-324 Lipowa
Telefon(y): +48 508 902 449
E-mail: sokol.slotwina@gmail.com
WWW: http://sokolslotwina.futbolowo.pl

Prezes: Mateusz Jura
Kierownik: Adrian Jakobiec
Trener: Krzysztof Ćwikła (do 27.10.2018 r. Patryk Porębski)

Rok założenia: 1948
Barwy: Żółto - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Słotwina
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Chrobakbramkarz
2Patryk Porębskibramkarz
3Adam Rogalabramkarz
4Adam Semikbramkarz
5Krzysztof Sowabramkarz
6Dawid Caputaobrońca
7Mateusz Juraobrońca
8Krzysztof Wandzelobrońca
9Konrad Białekpomocnik
10Łukasz Caderpomocnik
11Artur Caputapomocnik
12Paweł Caputapomocnik
13Szymon Gołekpomocnik
14Dawid Gorylpomocnik
15Piotr Gruszeckipomocnik
16Adrian Jakóbiecpomocnik
17Grzegorz Jakubiecpomocnik
18Jarosław Jakubiecpomocnik
19Paweł Juraszpomocnik
20Szymon Kocurpomocnik
21Kamil Kunapomocnik
22Adrian Matuchinpomocnik
23Szymon Nikielpomocnik
24Filip Pietraszkopomocnik
25Seweryn Porębskipomocnik
26Damian Prochownikpomocnik
27Paweł Ruspomocnik
28Michał Sochapomocnik
29Paweł Sowapomocnik
30Jakub Szpornapomocnik
31Marek Śliwapomocnik
32Piotr Śliwapomocnik
33Mateusz Wieczorekpomocnik
34Adam Wronapomocnik
35Rafał Żurekpomocnik
36Kamil Jakubiecnapastnik
37Marcin Kowalczyknapastnik
38Dominik Semiknapastnik
39Michał Szewczyknapastnik
40Dawid Tracznapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Michał Szewczyk
10
Adam Semik
4
Szymon Nikiel
3
Filip Pietraszko
Paweł Sowa
Dawid Tracz
Krzysztof Wandzel
2
Adrian Matuchin
1
Dawid Chrobak
Kamil Jakubiec
Patryk Porębski
Seweryn Porębski
Adam Wrona

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPSłotwina3:0 (0:0)Jeleśnia
12.08.201817:00PPSłotwina1:1 (1:1) k. 1:4Żabnica
18.08.201816:00KBSłotwina1:1 (1:1)Korbielów
25.08.201817:00KBPewel Śl.6:1 (4:1)Słotwina
02.09.201816:00KBSłotwina1:2 (0:1)Pewel M.
08.09.201816:00KBCisiec2:1 (1:1)Słotwina
15.09.201816:00KBSłotwina4:0 (2:0)TS Przyborów
22.09.201816:00KBTrzebinia2:1 (1:0)Słotwina
29.09.201816:00KBSłotwina5:1 (1:1)Kocierz
06.10.201815:00KBJeleśnia1:1 (0:1)Słotwina
13.10.201814:00KBSłotwinaWOPrzyborów
20.10.201814:00KBSłotwina1:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
27.10.201814:00KBCzernichów2:0 (0:0)Słotwina
06.04.201910:00KBPewel M.WOSłotwina
06.04.201910:00KBSłotwinaWOPrzyborów
06.04.201915:00KBKorbielów0:1 (0:1)Słotwina
14.04.201912:00KBSłotwina2:1 (1:0)Pewel Śl.
01.05.201911:00KBTS Przyborów1:10 (1:3)Słotwina
12.05.201911:00KBKocierzWOSłotwina
19.05.201915:00KBSłotwina2:2 (1:2)Jeleśnia
26.05.201913:30KBSłotwina3:1 (1:0)Cisiec
01.06.201917:30KBBystra (k. Żywca)3:3 (3:0)Słotwina
05.06.201918:00KBSłotwina3:2 (2:2)Trzebinia
08.06.201916:00KBSłotwina2:0 (1:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201816:00Słotwina3:0 (2:0)Godziszka
02.03.201914:00Buczkowice8:0 (3:0)Słotwina
10.03.201914:00SłotwinaUjsoły
17.03.201913:00Leśna4:0 (3:0)Słotwina
24.03.201915:00Kozy3:1 (1:1)Słotwina
31.03.201912:00Rybarzowice5:3 (4:2)Słotwina

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220