LKS Beskid Gilowice

Adres: Gilowice 1027, 34-322 Gilowice
Telefon(y): 692 430 796
WWW: http://gilowice.futbolowo.pl/

Prezes: Sławomir Pietyra
Kierownik: Dawid Barcik
Trener: Łukasz Barcik

Rok założenia: 1951
Barwy: Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Grapa Park
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (500 siedzących)
Wymiary boiska: 112m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Bąkbramkarz
2Marcin Białekbramkarz
3Radosław Górnybramkarz
4Dawid Gruszkabramkarz
5Kamil Pyclikbramkarz
6Rafał Górnyobrońca
7Michał Harędzińskiobrońca
8Sławomir Pietyraobrońca
9Dawid Stankiewiczobrońca
10Szymon Tataraobrońca
11Dawid Barcikpomocnik
12Łukasz Bąkpomocnik
13Andrzej Białekpomocnik
14Jacek Grzegorzekpomocnik
15Konrad Irzykpomocnik
16Paweł Jakubiecpomocnik
17Marcin Kastelikpomocnik
18Piotr Kastelikpomocnik
19Tomasz Kastelikpomocnik
20Grzegorz Kopkapomocnik
21Rafał Krajcarzpomocnik
22Dominik Lachpomocnik
23Mateusz Locińskipomocnik
24Olaf Oganisyanpomocnik
25Grzegorz Płazapomocnik
26Witold Podgórskipomocnik
27Adam Raczekpomocnik
28Grzegorz Sochapomocnik
29Łukasz Stokłosapomocnik
30Adam Ścieszkapomocnik
31Piotr Talikpomocnik
32Piotr Tomaszekpomocnik
33Serhii Kailyknapastnik
34Michał Pycliknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Grzegorz Socha
6
Mateusz Lociński
5
Tomasz Kastelik
3
Jacek Grzegorzek
Michał Pyclik
2
Rafał Bąk
Rafał Górny
Rafał Krajcarz
Adam Ścieszka
1
Dawid Stankiewicz
Piotr Talik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:30PPWęgierska G.2:6 (0:4)Gilowice
13.08.201716:00KAPewel M.1:3 (0:1)Gilowice
26.08.201716:00KAMilówka1:3 (0:1)Gilowice
03.09.201716:00KAGilowice1:8 (0:4)Rajcza
09.09.201715:00KACisiec1:1 (0:0)Gilowice
17.09.201716:00KAGilowice3:0 (1:0)Lipowa
24.09.201715:00KASopotnia3:2 (1:1)Gilowice
27.09.201716:30PPGilowice1:3 (1:3)Góral
01.10.201716:00KAGilowice1:2 (1:1)Czernichów
08.10.201714:00KAPietrzykowice2:2 (2:0)Gilowice
15.10.201715:00KARadziechowy II3:0 (2:0)Gilowice
22.10.201715:00KAGilowice0:0 (0:0)Soła Ż.
28.10.201715:00KAWęgierska G.4:2 (2:0)Gilowice
05.11.201713:30KAGilowice2:3 (2:0)Babia Góra
25.03.201814:00KAGilowice6:0 (1:0)Ujsoły
02.04.201816:00KAGilowice1:2 (1:0)Pewel M.
08.04.201815:00KAUjsoły0:4 (0:0)Gilowice
15.04.201816:00KAGilowice0:3 (0:3)Milówka
22.04.201815:00KARajcza3:0 (2:0)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.02.201815:00Gilowice4:3 (2:1)Babia Góra Sucha Beskidzka
18.02.201816:30Siódemka Tychy3:4 (?:?)Gilowice
24.02.201819:00Bronów4:6 (2:2)Gilowice
02.03.2018GilowiceŁękawica II
10.03.201816:00Gilowice2:4 (2:2)Jałowiec Stryszawa
17.03.201815:30GilowiceBystra (k. Bielska)

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131