LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: Rafał Żurawski i Jakub Malarz (do 23.11.2018 r. Tomasz Cieślik)

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Hankusbramkarz
2Marcin Michalecbramkarz
3Tomasz Płazabramkarz
4Grzegorz Ciućka IIobrońca
5Damian Jarcoobrońca
6Maciej Koneweckiobrońca
7Maciej Okrzesikobrońca
8Krzysztof Prochownikobrońca
9Arkadiusz Widzobrońca
10Tomasz Cieślikpomocnik
11Grzegorz Ciućkapomocnik
12Mateusz Ciułapomocnik
13Tomasz Ciułapomocnik
14Łukasz Ficońpomocnik
15Szymon Ficońpomocnik
16Przemysław Gachpomocnik
17Józef Greńpomocnik
18Wojciech Janikpomocnik
19Adrian Lewandowskipomocnik
20Grzegorz Łajczakpomocnik
21Szymon Łokajpomocnik
22Tomasz Łokajpomocnik
23Jakub Malarzpomocnik
24Damian Michalskipomocnik
25Dominik Pierlakpomocnik
26Piotr Pierlakpomocnik
27Arkadiusz Pytlikpomocnik
28Grzegorz Szewczykpomocnik
29Adrian Witaspomocnik
30Jan Wołekpomocnik
31Artur Bąknapastnik
32Marcin Dendysnapastnik
33Mieczysław Kwaśnynapastnik
34Teodor Popławskinapastnik
35Rafał Żurawskinapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Jakub Malarz
9
Rafał Żurawski
6
Teodor Popławski
5
Przemysław Gach
4
Mieczysław Kwaśny
3
Piotr Pierlak
2
Łukasz Ficoń
Damian Jarco
Radosław Widuch
1
Grzegorz Ciućka
Wojciech Janik
Maciej Konewecki
Tomasz Łokaj
Damian Michalski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPTrzebinia1:5 (0:1)Sopotnia
12.08.201811:00PPBystra (k. Żywca)5:1 (1:1)Sopotnia
15.08.201810:00KAMilówka4:0 (2:0)Sopotnia
19.08.201811:00KAUjsoły6:3 (4:1)Sopotnia
25.08.201816:00KASopotnia1:1 (1:1)Juszczyna
01.09.201816:00KAZarzecze3:3 (2:2)Sopotnia
08.09.201816:00KASopotnia2:1 (1:1)Radziechowy II
15.09.201816:00KASopotnia1:0 (0:0)Lipowa
22.09.201816:00KAWęgierska G.4:2 (1:2)Sopotnia
29.09.201816:00KASopotnia4:4 (1:1)Soła Ż.
06.10.201814:00KAŻabnica7:2 (4:0)Sopotnia
13.10.201814:00KASopotnia2:3 (2:2)Leśna
20.10.201815:00KABabia Góra1:2 (0:1)Sopotnia
27.10.201814:00KASopotnia2:2 (0:0)Gilowice
04.11.201814:00KAPietrzykowice3:0 (2:0)Sopotnia
30.03.201915:00KASopotnia1:3 (1:3)Milówka
06.04.201915:00KASopotnia2:2 (1:0)Ujsoły
14.04.201911:00KAJuszczyna4:3 (1:0)Sopotnia
20.04.201915:00KASopotnia2:1 (1:0)Zarzecze
28.04.201915:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Sopotnia
01.05.201915:00KALipowa3:3 (2:1)Sopotnia
04.05.201915:00KASopotnia0:6 (0:3)Węgierska G.
12.05.201911:00KASoła Ż.2:0 (2:0)Sopotnia
18.05.201915:00KASopotnia2:8 (0:3)Żabnica
26.05.201915:00KALeśna4:3 (2:2)Sopotnia
01.06.201915:00KASopotnia1:1 (0:1)Babia Góra
09.06.201916:00KAGilowice1:1 (0:1)Sopotnia
15.06.201916:00KASopotnia1:2 (1:0)Pietrzykowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.02.201915:00Godziszka2:3 (0:3)Sopotnia
23.02.201914:00Sopotnia7:2 (5:1)Pewel Śl.
02.03.201913:00Lipowa9:0 (5:0)Sopotnia
09.03.2019TS PrzyborówSopotnia
16.03.201914:30Jeleśnia3:3 (1:2)Sopotnia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220