PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: Tomasz Cieślik

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Pielabramkarz
2Tomasz Płazabramkarz
3Grzegorz Ciućka IIobrońca
4Damian Jarcoobrońca
5Maciej Koneweckiobrońca
6Krzysztof Prochownikobrońca
7Arkadiusz Widzobrońca
8Tomasz Cieślikpomocnik
9Grzegorz Ciućkapomocnik
10Michał Dudzikpomocnik
11Łukasz Ficońpomocnik
12Szymon Ficońpomocnik
13Przemysław Gachpomocnik
14Józef Greńpomocnik
15Wojciech Janikpomocnik
16Wojciech Janik (Mł.)pomocnik
17Mateusz Łokajpomocnik
18Szymon Łokajpomocnik
19Tomasz Łokajpomocnik
20Jakub Malarzpomocnik
21Damian Michalskipomocnik
22Dominik Pierlakpomocnik
23Piotr Pierlakpomocnik
24Wojciech Płazapomocnik
25Arkadiusz Pytlikpomocnik
26Marcin Tuniapomocnik
27Artur Bąknapastnik
28Przemysław Miodońskinapastnik
29Teodor Popławskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Wojciech Płaza
2
Damian Michalski
Piotr Pierlak
1
Józef Greń
Damian Jarco
Przemysław Miodoński
Tomasz Płaza
Teodor Popławski
Rafał Żurawski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202017:00PPGilowice2:2 (1:2) k. 5:4Sopotnia
09.08.202011:00KAZBystra (k. Żywca)5:1 (3:1)Sopotnia
19.08.202018:00KAZLeśna8:1 (2:1)Sopotnia
26.08.202017:30KAZSopotnia3:1 (1:0)Czernichów
30.08.202011:00KAZRadziechowy II3:1 (2:0)Sopotnia
06.09.202011:00KAZSopotnia3:3 (1:1)Zarzecze
13.09.202016:30KAZJeleśnia3:2 (3:0)Sopotnia
20.09.202015:00KAZSopotnia2:2 (1:1)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.07.202011:00Sopotnia3:3 (1:0)Trzebinia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73