LKS Muńcuł Ujsoły

Adres: ul. Sportowa, 34-371 Ujsoły
Telefon(y): +48 600 643 490
E-mail: lksujsoly@onet.pl
WWW: http://lksujsoly.futbolowo.pl

Prezes: Antoni Sporek
Kierownik: Szymon Kopiec
Trener: Wojciech Kłusak

Rok założenia: 2003
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Boisko w Złatnej
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 101m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2011/12
Mistrz Klasy C: 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Kotrysbramkarz
2Mateusz Piętkabramkarz
3Łukasz Wejnerowskibramkarz
4Cyprian Bednarzobrońca
5Krzysztof Droździkobrońca
6Mateusz Kalfasobrońca
7Dominik Kręcichwostobrońca
8Kamil Powroźnikobrońca
9Arkadiusz Romanowskiobrońca
10Damian Cieślarpomocnik
11Mateusz Jękalpomocnik
12Krzysztof Miesiączekpomocnik
13Tomasz Nicośpomocnik
14Marek Pawluspomocnik
15Tadeusz Piętkapomocnik
16Zbigniew Piętkapomocnik
17Jarosław Surypomocnik
18Michał Szatanikpomocnik
19Kamil Zającpomocnik
20Krzysztof Karpetanapastnik
21Łukasz Zawadanapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Dominik Kręcichwost
4
Mateusz Kalfas
Marek Pawlus
Łukasz Zawada
3
Michał Szatanik
2
Tomasz Nicoś
Tadeusz Piętka
Jarosław Sury
1
Damian Cieślar
Krzysztof Karpeta
Zbigniew Piętka
Arkadiusz Romanowski
Kamil Zając

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.08.201818:00PPUjsoły4:4 (2:0) k. 4:5Rajcza
15.08.201815:00KAUjsoły2:2 (0:1)Zarzecze
19.08.201811:00KAUjsoły6:3 (4:1)Sopotnia
26.08.201815:00KALipowa2:1 (1:0)Ujsoły
01.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:1)Ujsoły
08.09.201817:00KASoła Ż.2:2 (1:0)Ujsoły
16.09.201811:00KAUjsoły0:5 (0:1)Żabnica
23.09.201815:00KALeśna0:3 (0:2)Ujsoły
30.09.201811:00KAUjsoły3:1 (1:1)Babia Góra
07.10.201816:00KAGilowice1:2 (1:0)Ujsoły
14.10.201811:00KAUjsoły1:8 (0:4)Pietrzykowice
20.10.201811:00KAMilówka5:0 (3:0)Ujsoły
28.10.201814:00KARadziechowy II2:0 (0:0)Ujsoły
04.11.201811:00KAUjsoły7:3 (3:2)Juszczyna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201816:00Pewel Śl.5:8 (2:3)Ujsoły
29.07.201816:00Ujsoły2:6 (1:2,0:3,1:1)Bystra (k. Bielska)
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110