LKS Muńcuł Ujsoły

Adres: ul. Sportowa, 34-371 Ujsoły
Telefon(y): +48 600 643 490
E-mail: lksujsoly@onet.pl
WWW: http://lksujsoly.futbolowo.pl

Prezes: Antoni Sporek
Kierownik: Szymon Kopiec
Trener: Wojciech Kłusak

Rok założenia: 2003
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Boisko w Złatnej
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 101m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2011/12
Mistrz Klasy C: 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Kotrysbramkarz
2Mateusz Piętkabramkarz
3Łukasz Wejnerowskibramkarz
4Cyprian Bednarzobrońca
5Krzysztof Droździkobrońca
6Mateusz Kalfasobrońca
7Dominik Kręcichwostobrońca
8Kamil Powroźnikobrońca
9Arkadiusz Romanowskiobrońca
10Damian Cieślarpomocnik
11Mateusz Jękalpomocnik
12Krzysztof Miesiączekpomocnik
13Tomasz Nicośpomocnik
14Marek Pawluspomocnik
15Tadeusz Piętkapomocnik
16Zbigniew Piętkapomocnik
17Jarosław Surypomocnik
18Michał Szatanikpomocnik
19Kamil Zającpomocnik
20Krzysztof Karpetanapastnik
21Łukasz Zawadanapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Mateusz Kalfas
Dominik Kręcichwost
Łukasz Zawada
3
Michał Szatanik
2
Tomasz Nicoś
Marek Pawlus
Jarosław Sury
1
Damian Cieślar
Zbigniew Piętka
Kamil Zając

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.08.201818:00PPUjsoły4:4 (2:0) k. 4:5Rajcza
15.08.201815:00KAUjsoły2:2 (0:1)Zarzecze
19.08.201811:00KAUjsoły6:3 (4:1)Sopotnia
26.08.201815:00KALipowa2:1 (1:0)Ujsoły
01.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:1)Ujsoły
08.09.201817:00KASoła Ż.2:2 (1:0)Ujsoły
16.09.201811:00KAUjsoły0:5 (0:1)Żabnica
23.09.201815:00KALeśna0:3 (0:2)Ujsoły
30.09.201811:00KAUjsoły3:1 (1:1)Babia Góra
07.10.201816:00KAGilowice1:2 (1:0)Ujsoły
14.10.201811:00KAUjsoły1:8 (0:4)Pietrzykowice
20.10.201811:00KAMilówka5:0 (3:0)Ujsoły

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201816:00Pewel Śl.5:8 (2:3)Ujsoły
29.07.201816:00Ujsoły2:6 (1:2,0:3,1:1)Bystra (k. Bielska)
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100