LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Adrian Urbaniec (do 13.11.2018 r. Jarosław Krystian)

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Aleksander Droździkbramkarz
2Marcin Kozielskibramkarz
3Eryk Jaśkowiecobrońca
4Paweł Klonowskiobrońca
5Dominik Martyniakobrońca
6Łukasz Orawczakobrońca
7Robert Słowikobrońca
8Bernard Bobapomocnik
9Artur Dudziakpomocnik
10Mateusz Dudziakpomocnik
11Szymon Flajszakpomocnik
12Piotr Flaszpomocnik
13Kacper Formaspomocnik
14Filip Głogoszpomocnik
15Tomasz Pieleszpomocnik
16Mateusz Rosegnalpomocnik
17Dominik Sitarzpomocnik
18Jarosław Ścieszkapomocnik
19Adrian Urbaniecpomocnik
20Maciej Waluśpomocnik
21Dawid Kaspereknapastnik
22Ireneusz Luzaknapastnik
23Mateusz Stworanapastnik
24Krzysztof Szczypkanapastnik
25Kamil Urbaniecnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Jakub Waluś
10
Dawid Kasperek
5
Jarosław Ścieszka
3
Filip Głogosz
2
Mateusz Dudziak
Eryk Jaśkowiec
Robert Słowik
Krzysztof Szczypka
Adrian Urbaniec
1
Artur Dudziak
Szymon Flajszak
Piotr Flasz
Ireneusz Luzak
Mateusz Rosegnal
Dominik Sitarz
Mateusz Stwora

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAMiędzybrodzie6:3 (3:1)Godziszka
19.08.201816:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:2)Międzybrodzie
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
02.09.201816:00KAKaniów2:2 (1:2)Międzybrodzie
09.09.201817:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:0)Hecznarowice
15.09.201816:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:1)Międzybrodzie
23.09.201816:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:3)Wilkowice
30.09.201816:00KACzechowice-Dz. II5:2 (2:1)Międzybrodzie
07.10.201816:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:2)Bronów
13.10.201816:00KAPisarzowice0:2 (0:1)Międzybrodzie
21.10.201815:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:1)Wapienica
28.10.201814:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:2)Buczkowice
03.11.201814:00KAKobiernice2:1 (1:0)Międzybrodzie
23.03.201915:00KAGodziszka2:0 (1:0)Międzybrodzie
31.03.201915:00KAMiędzybrodzie4:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
14.04.201916:00KAMiędzybrodzie2:1 (0:1)Kaniów
20.04.201911:00KAHecznarowice2:0 (1:0)Międzybrodzie
28.04.201917:00KAMiędzybrodzie1:2 (1:1)Międzyrzecze
04.05.201917:00KAWilkowice6:0 (3:0)Międzybrodzie
12.05.201917:00KAMiędzybrodzie2:6 (0:4)Czechowice-Dz. II
18.05.201917:00KABronów2:1 (1:1)Międzybrodzie
26.05.201917:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:1)Pisarzowice
01.06.201917:00KAWapienica3:2 (1:1)Międzybrodzie
08.06.201917:00KABuczkowice6:0 (4:0)Międzybrodzie
15.06.201916:00KAMiędzybrodzie0:2 (0:1)Kobiernice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Międzybrodzie2:2 (1:2)Siódemka Tychy
28.07.201817:00Orzeł Wieprz0:6 (0:3)Międzybrodzie
02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
04.08.201817:00Międzybrodzie0:0BBTS Podbeskidzie U17
09.02.201913:00Międzybrodzie7:4 (1:3)Lipowa
17.02.2019MiędzybrodzieCzernichów
24.02.201915:00Międzybrodzie4:3 (2:2)Siódemka Tychy
01.03.201919:30Międzybrodzie0:5 (0:3)BBTS Podbeskidzie U17
10.03.201915:00Międzybrodzie2:2 (1:2)Pewel Śl.
16.03.201915:00MiędzybrodzieLKS Bulowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220