LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Adrian Urbaniec (do 13.11.2018 r. Jarosław Krystian)

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Aleksander Droździkbramkarz
2Marcin Kozielskibramkarz
3Eryk Jaśkowiecobrońca
4Dominik Martyniakobrońca
5Łukasz Orawczakobrońca
6Robert Słowikobrońca
7Bernard Bobapomocnik
8Artur Dudziakpomocnik
9Mateusz Dudziakpomocnik
10Szymon Flajszakpomocnik
11Piotr Flaszpomocnik
12Kacper Formaspomocnik
13Filip Głogoszpomocnik
14Tomasz Pieleszpomocnik
15Mateusz Rosegnalpomocnik
16Dominik Sitarzpomocnik
17Jarosław Ścieszkapomocnik
18Adrian Urbaniecpomocnik
19Maciej Waluśpomocnik
20Dawid Kaspereknapastnik
21Ireneusz Luzaknapastnik
22Mateusz Stworanapastnik
23Krzysztof Szczypkanapastnik
24Kamil Urbaniecnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Jakub Waluś
8
Dawid Kasperek
4
Jarosław Ścieszka
3
Filip Głogosz
2
Mateusz Dudziak
Robert Słowik
Krzysztof Szczypka
1
Artur Dudziak
Szymon Flajszak
Piotr Flasz
Eryk Jaśkowiec
Ireneusz Luzak
Dominik Sitarz
Mateusz Stwora
Adrian Urbaniec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAMiędzybrodzie6:3 (3:1)Godziszka
19.08.201816:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:2)Międzybrodzie
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
02.09.201816:00KAKaniów2:2 (1:2)Międzybrodzie
09.09.201817:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:0)Hecznarowice
15.09.201816:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:1)Międzybrodzie
23.09.201816:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:3)Wilkowice
30.09.201816:00KACzechowice-Dz. II5:2 (2:1)Międzybrodzie
07.10.201816:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:2)Bronów
13.10.201816:00KAPisarzowice0:2 (0:1)Międzybrodzie
21.10.201815:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:1)Wapienica
28.10.201814:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:2)Buczkowice
03.11.201814:00KAKobiernice2:1 (1:0)Międzybrodzie
23.03.201915:00KAGodziszka2:0 (1:0)Międzybrodzie
31.03.201915:00KAMiędzybrodzie4:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
14.04.201916:00KAMiędzybrodzie2:1 (0:1)Kaniów
20.04.201911:00KAHecznarowice1:0 (1:0)Międzybrodzie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Międzybrodzie2:2 (1:2)Siódemka Tychy
28.07.201817:00Orzeł Wieprz0:6 (0:3)Międzybrodzie
02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
04.08.201817:00Międzybrodzie0:0BBTS Podbeskidzie U17
09.02.201913:00Międzybrodzie7:4 (1:3)Lipowa
17.02.2019MiędzybrodzieCzernichów
24.02.201915:00Międzybrodzie4:3 (2:2)Siódemka Tychy
01.03.201919:30Międzybrodzie0:5 (0:3)BBTS Podbeskidzie U17
10.03.201915:00Międzybrodzie2:2 (1:2)Pewel Śl.
16.03.201915:00MiędzybrodzieLKS Bulowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Puńców2337
7Rekord II2236
8Koszarawa Ż.2335
9Góral2335
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Zebrzydowice2320
15Łękawica2320
16Chybie2316
17Pruchna2310
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110