LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Adrian Urbaniec

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Kliśbramkarz
2Eryk Jaśkowiecobrońca
3Paweł Klonowskiobrońca
4Łukasz Orawczakobrońca
5Dariusz Adamuspomocnik
6Artur Bułkapomocnik
7Wojciech Dittrichpomocnik
8Artur Dudziakpomocnik
9Mateusz Dudziakpomocnik
10Kacper Formaspomocnik
11Filip Głogoszpomocnik
12Jakub Krystapomocnik
13Tomasz Pieleszpomocnik
14Mateusz Rosegnalpomocnik
15Dominik Sitarzpomocnik
16Jarosław Ścieszkapomocnik
17Adrian Urbaniecpomocnik
18Maciej Waluśpomocnik
19Dawid Kaspereknapastnik
20Mateusz Stworanapastnik
21Krzysztof Szczypkanapastnik
22Kamil Urbaniecnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Dawid Kasperek
Krzysztof Szczypka
Adrian Urbaniec
2
Artur Dudziak
1
Mateusz Dudziak
Kacper Formas
Eryk Jaśkowiec
Mateusz Stwora
Jarosław Ścieszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

17.08.201915:00KABWilamowice5:1 (1:0)Międzybrodzie
25.08.201916:00KABMiędzybrodzie0:2 (0:2)Kaniów
01.09.201917:00KABWapienica3:2 (0:2)Międzybrodzie
08.09.201916:00KABMiędzybrodzie1:3 (1:2)Pisarzowice
14.09.201916:00KABWilkowice0:1 (0:1)Międzybrodzie
22.09.201916:00KABMiędzybrodzie1:1 (0:1)Hecznarowice
28.09.201916:00KABBuczkowice3:2 (0:1)Międzybrodzie
05.10.201915:00KABMiędzybrodzie2:0 (1:0)Kobiernice
13.10.201915:00KABBronów3:4 (2:2)Międzybrodzie
19.10.201915:00KABBystra (k. Bielska)2:2 (1:1)Międzybrodzie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.2019Międzybrodzie4:2 (1:2)KS Siódemka Tychy
21.07.201911:00Międzybrodzie8:1 (6:1)Soła Ż.
27.07.201915:00MiędzybrodzieGilowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84