LKS Magura Bystra

Adres: Bystra 9, 34-382 Bystra
Telefon(y): +48 603 633 733
E-mail: seba58-76@o2.pl
WWW: http://lksmagurabystra.futbolowo.pl/

Prezes: Sebastian Bysko
Kierownik: Adam Howaniec
Trener: Dawid Szczotka

Rok założenia: 1997
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Magury Bystra
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (80 siedzących)
Wymiary boiska: 96m. x 55m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Howaniecbramkarz
2Mirosław Arastobrońca
3Tomasz Biegunobrońca
4Grzegorz Howaniecobrońca
5Wojciech Howaniecobrońca
6Dawid Piątekobrońca
7Sebastian Staniakobrońca
8Sebastian Ząbekobrońca
9Sebastian Biegunpomocnik
10Bartłomiej Bindapomocnik
11Tomasz Caputapomocnik
12Dawid Dudekpomocnik
13Dominik Durajpomocnik
14Marek Durajpomocnik
15Radosław Durajpomocnik
16Krzysztof Dyrczpomocnik
17Szymon Gołekpomocnik
18Kamil Kaletkapomocnik
19Miłosz Kaletkapomocnik
20Bartłomiej Kociołekpomocnik
21Adam Kosiecpomocnik
22Krystian Maziakpomocnik
23Paweł Migałapomocnik
24Łukasz Mrózekpomocnik
25Grzegorz Piela IIpomocnik
26Łukasz Sandokpomocnik
27Piotr Twardyskopomocnik
28Jakub Urbaśpomocnik
29Kacper Urbaśpomocnik
30Damian Żuławskipomocnik
31Dawid Żuławskipomocnik
32Łukasz Biegunnapastnik
33Grzegorz Dziergasnapastnik
34Damian Mareknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Piotr Twardysko
8
Sebastian Staniak
7
Jakub Urbaś
5
Grzegorz Howaniec
4
Tomasz Caputa
Kacper Urbaś
3
Tomasz Biegun
2
Paweł Migała
Damian Żuławski
1
Dominik Duraj
Radosław Duraj
Grzegorz Dziergas
Krystian Maziak
Dawid Piątek
Łukasz Sandok

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201811:00PPKocierz0:7 (0:3)Bystra (k. Żywca)
12.08.201811:00PPBystra (k. Żywca)5:1 (1:1)Sopotnia
19.08.201816:00KBBystra (k. Żywca)7:0 (5:0)Czernichów
25.08.201816:00KBKorbielów4:5 (1:1)Bystra (k. Żywca)
29.08.201817:30PPBystra (k. Żywca)0:6 (0:2)Radziechowy
09.09.201814:00KBPewel M.0:1 (0:0)Bystra (k. Żywca)
16.09.201814:00KBBystra (k. Żywca)5:1 (2:0)Cisiec
23.09.201811:00KBTS Przyborów1:4 (0:1)Bystra (k. Żywca)
30.09.201814:00KBBystra (k. Żywca)5:1 (2:0)Trzebinia
07.10.201811:00KBKocierz2:3 (1:1)Bystra (k. Żywca)
14.10.201814:00KBBystra (k. Żywca)2:2 (0:1)Jeleśnia
20.10.201814:00KBSłotwina1:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
27.10.201810:00KBBystra (k. Żywca)WOPrzyborów
04.11.201814:00KBBystra (k. Żywca)1:0 (0:0)Pewel Śl.
06.04.201910:00KBPewel M.WOBystra (k. Żywca)
06.04.201910:00KBBystra (k. Żywca)WOPrzyborów
06.04.201915:00KBCzernichów1:6 (0:3)Bystra (k. Żywca)
14.04.201915:00KBBystra (k. Żywca)3:2 (3:2)Korbielów
20.04.201915:00KBPewel Śl.0:1 (0:0)Bystra (k. Żywca)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201818:00Zarzecze1:1 (1:0)Bystra (k. Żywca)
03.08.201818:00Cisiec2:2 (1:1)Bystra (k. Żywca)
15.02.201919:00Bystra (k. Żywca)2:4 (1:1)Zarzecze
22.02.201919:30Bystra (k. Żywca)4:2 (1:0)Węgierska G.
03.03.201914:00Bystra (k. Żywca)2:4 (0:3)Milówka
10.03.201914:00Cisiec0:2 (0:1)Bystra (k. Żywca)
16.03.201915:00WilkowiceBystra (k. Żywca)
24.03.201911:00Radziechowy II2:2 (2:2)Bystra (k. Żywca)
30.03.201916:00Kalna 1:0 (0:0)Bystra (k. Żywca)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220