LKS Słowian Łodygowice

Adres: ul. Piastowska 19, 34-325 Łodygowice
Telefon(y): +48 603 126 770
WWW: http://slowianlodygowice.futbolowo.pl/

Prezes: Tomasz Kowalik
Kierownik: Leszek Dobrowolski
Trener: Andrzej Sarlej

Rok założenia: 1946
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Słowiana
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Hałatbramkarz
2Jakub Fijakobrońca
3Tomasz Kowalikobrońca
4Mateusz Kutnyobrońca
5Piotr Mędralaobrońca
6Daniel Paduchobrońca
7Konrad Wiewióraobrońca
8Sebastian Ziółkowskiobrońca
9Artur Czerwonkapomocnik
10Mateusz Ferfeckipomocnik
11Paweł Gęgapomocnik
12Jakub Gierachpomocnik
13Mateusz Hankuspomocnik
14Damian Imielskipomocnik
15Maciej Imielskipomocnik
16Maksymilian Imielskipomocnik
17Marcel Iwanpomocnik
18Aleksander Jakubiecpomocnik
19Jakub Jakubiecpomocnik
20Michał Jakubiecpomocnik
21Sebastian Jakubiecpomocnik
22Jan Kowalpomocnik
23Wojciech Krywultpomocnik
24Jakub Kućkapomocnik
25Mateusz Kudziapomocnik
26Patryk Łaciakpomocnik
27Michał Micorekpomocnik
28Artur Nowakpomocnik
29Zbigniew Nowakpomocnik
30Przemysław Pudełkopomocnik
31Dominik Rodakpomocnik
32Andrzej Sarlejpomocnik
33Mariusz Sternalpomocnik
34Dominik Śleziakpomocnik
35Piotr Wiśniowskipomocnik
36Nikodem Witkowskipomocnik
37Daniel Dudanapastnik
38Tomasz Kaniknapastnik
39Jakub Lasiknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Patryk Łaciak
3
Michał Micorek
2
Tomasz Kanik
Przemysław Pudełko
1
Jakub Fijak
Mateusz Kudzia
Dominik Rodak
Andrzej Sarlej
Dominik Śleziak
Konrad Wiewióra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPŁodygowice0:20 (0:6)Rekord
19.08.201716:00KBKozy6:1 (1:1)Łodygowice
26.08.201717:00KBŁodygowice0:8 (0:1)Międzybrodzie
02.09.201717:00KBZabrzeg14:0 (6:0)Łodygowice
09.09.201717:00KBŁodygowice2:10 (1:4)Ligota
17.09.201711:00KBJaworze II9:1 (3:1)Łodygowice
30.09.201716:00KBWilamowice4:2 (2:1)Łodygowice
07.10.201716:00KBŁodygowice0:1 (0:0)Rybarzowice
14.10.201715:00KBGrodziec7:1 (3:1)Łodygowice
21.10.201715:00KBBronów12:1 (6:0)Łodygowice
28.10.201715:00KBŁodygowice2:3 (1:0)Kalna
04.11.201714:00KBŁodygowice2:3 (1:1)Bujaków
07.04.201816:00KBŁodygowice1:11 (0:2)Kozy
15.04.201816:00KBMiędzybrodzie4:0 (4:0)Łodygowice
21.04.201816:00KBŁodygowice1:6 (0:2)Zabrzeg
29.04.201816:00KBLigotaWOŁodygowice
03.05.201815:00KBŁodygowice0:6 (0:2)Jaworze II
05.05.201817:00KBBujaków17:0 (11:0)Łodygowice
12.05.201816:00KBŁodygowice0:12 (0:4)Wilamowice
19.05.201816:00KBRybarzowice14:0 (6:0)Łodygowice
26.05.201816:00KBŁodygowice2:10 (0:2)Grodziec
02.06.201816:00KBŁodygowice0:11 (0:11)Bronów
09.06.201816:00KBKalna 11:1 (6:0)Łodygowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.08.201717:00Kalna Łodygowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201