LKS Jeleśnianka Jeleśnia

Adres: ul. Babiogórska 13, 34-340 Jeleśnia
Telefon(y): +48 503 569 011
WWW: http://jelesnianka.cba.pl

Prezes: Marek Kępka
Kierownik: Marek Kępka
Trener: Marek Piela

Rok założenia: 1956
Barwy: Biało - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Dunatbramkarz
2Marek Kępkabramkarz
3Wojciech Piechabramkarz
4Mateusz Szumlasbramkarz
5Paweł Butorobrońca
6Łukasz Gibasobrońca
7Konrad Butorpomocnik
8Adrian Ciućkapomocnik
9Mateusz Ciućkapomocnik
10Paweł Czemborpomocnik
11Michał Dudzikpomocnik
12Kacper Dunatpomocnik
13Andrzej Hulbójpomocnik
14Kacper Janikpomocnik
15Szymon Janikpomocnik
16Andrzej Kamińskipomocnik
17Jakub Krzyżowskipomocnik
18Kamil Łobozpomocnik
19Bartłomiej Michulecpomocnik
20Tomasz Piechapomocnik
21Kamil Smagońpomocnik
22Rafał Szafrańskipomocnik
23Wiktor Tlałkapomocnik
24Jakub Widzpomocnik
25Eliasz Wiwatowskipomocnik
26Mateusz Majdaknapastnik
27Franciszek Suchońnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Tomasz Piecha
2
Paweł Butor
Mateusz Ciućka
Jakub Krzyżowski
Mateusz Majdak
1
Kacper Dunat
Szymon Janik
Eliasz Wiwatowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201915:30PPPewel Śl.2:2 (1:1) k. 4:2Jeleśnia
17.08.201916:00KAZJeleśnia2:2 (1:2)Soła Ż.
25.08.201911:00KAZUjsoły4:1 (2:1)Jeleśnia
31.08.201916:00KAZBabia Góra8:0 (6:0)Jeleśnia
07.09.201916:00KAZSopotnia5:3 (2:1)Jeleśnia
14.09.201916:00KAZJeleśnia0:5 (0:4)Leśna
21.09.201916:00KAZWęgierska G.4:0 (3:0)Jeleśnia
29.09.201911:00KAZRadziechowy II8:2 (4:1)Jeleśnia
06.10.201911:00KAZJeleśnia2:3 (1:1)Gilowice
13.10.201915:00KAZLipowa5:1 (4:1)Jeleśnia
19.10.201915:00KAZJeleśnia1:5 (0:2)Bystra (k. Żywca)
26.10.201915:00KAZZarzecze3:0 (1:0)Jeleśnia
02.11.201914:00KAZJeleśnia1:4 (0:0)Słotwina
09.11.201914:00KAZCzernichów8:0 (8:0)Jeleśnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

01.08.201919:00Ślemień3:3 (2:2)Jeleśnia
04.08.201915:00Jeleśnia7:4 (3:2)Oravská Polhora
06.08.201918:30Jeleśnia3:2 (1:1)TS Przyborów
10.08.201916:00JeleśniaKorbielów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94