LKS Jeleśnianka Jeleśnia

Adres: ul. Babiogóska 12, 34-340 Jeleśnia
Telefon(y): +48 515 037 209
WWW: http://jelesnianka.cba.pl

Prezes: Józef Tomaszek
Kierownik: Dariusz Gąsiorek
Trener: Marek Piela

Rok założenia: 1956
Barwy: Biało - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Dunatbramkarz
2Marek Kępkabramkarz
3Wojciech Piechabramkarz
4Mateusz Dudysobrońca
5Łukasz Gibasobrońca
6Daniel Kaniaobrońca
7Dominik Kosiborobrońca
8Krzysztof Majerzobrońca
9Daniel Błaszczykpomocnik
10Janusz Buławapomocnik
11Adrian Ciućkapomocnik
12Mateusz Ciućkapomocnik
13Michał Dudzikpomocnik
14Paweł Hulbójpomocnik
15Kacper Janikpomocnik
16Rafał Juraszekpomocnik
17Piotr Kaniapomocnik
18Dawid Kuglarzpomocnik
19Kamil Łobozpomocnik
20Jakub Miziapomocnik
21Tomasz Piechapomocnik
22Kamil Ponikwiapomocnik
23Wojciech Sękpomocnik
24Kamil Smagońpomocnik
25Eliasz Wiwatowskipomocnik
26Damian Dobranowskinapastnik
27Przemysław Kuglarznapastnik
28Mateusz Majdaknapastnik
29Franciszek Suchońnapastnik

Najlepsi strzelcy


16
Damian Dobranowski
7
Mateusz Dudys
5
Michał Dudzik
4
Paweł Butor
Mateusz Majdak
3
Paweł Hulbój
Daniel Kania
Wojciech Piecha
Kamil Ponikwia
2
Mateusz Ciućka
Piotr Kania
Tomasz Piecha
1
Adrian Ciućka
Tomasz Dunat
Kamil Łoboz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPJeleśniaWORadziechowy II
19.08.201716:00KBJeleśnia0:2 (0:1)Pewel Śl.
27.08.201715:00KBPrzyborów0:0 (0:0)Jeleśnia
03.09.201711:00KBJeleśnia3:1 (3:0)Łękawica II
10.09.201711:00KBJuszczyna3:0 (3:0)Jeleśnia
16.09.201715:00KBJeleśnia5:3 (2:3)Korbielów
30.09.201716:00KBJeleśnia0:2 (0:0)Słotwina
07.10.201716:00KBBystra (k. Żywca)2:6 (2:4)Jeleśnia
14.10.201716:00KBJeleśnia2:0 (1:0)Trzebinia
22.10.201711:00KBKocierz2:7 (1:1)Jeleśnia
28.10.201715:00KBZarzecze2:2 (1:1)Jeleśnia
15.04.201815:00KBPewel Śl.1:4 (1:2)Jeleśnia
22.04.201816:00KBJeleśniaWOPrzyborów
29.04.201811:00KBŁękawica II3:7 (2:4)Jeleśnia
03.05.201816:00KBJeleśnia2:3 (2:1)Juszczyna
12.05.201816:00KBJeleśnia3:4 (3:2)Zarzecze
19.05.201816:00KBSłotwina1:0 (1:0)Jeleśnia
26.05.201816:00KBJeleśnia9:3 (3:1)Bystra (k. Żywca)
31.05.201817:00KBKorbielów1:4 (0:2)Jeleśnia
02.06.201810:00KBTrzebiniaWOJeleśnia
09.06.201816:00KBJeleśnia3:2 (1:0)Kocierz

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.02.201819:00Jeleśnia0:6 (0:5)Leśnik Kobiór
11.03.201813:00Czernichów5:4 (4:1)Jeleśnia
25.03.201813:30Babia Góra6:3 (2:1)Jeleśnia

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201