LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 505 772 416

Prezes: Stanisław Wojtanek
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Bogdan Hilarowicz

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magórka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Bartłomiej Rusbramkarz
3Daniel Lejawaobrońca
4Wojciech Malciakobrońca
5Dariusz Wąsikobrońca
6Tomasz Wolfobrońca
7Szymon Bąkpomocnik
8Dawid Biernatekpomocnik
9Tomasz Jasiewiczpomocnik
10Wojciech Jasiewiczpomocnik
11Rafał Kocońpomocnik
12Marcin Malciakpomocnik
13Arkadiusz Mieszczakpomocnik
14Adrian Mrózekpomocnik
15Paweł Mrózekpomocnik
16Krzysztof Szczyrkpomocnik
17Szymon Szczyrkpomocnik
18Dawid Świniańskipomocnik
19Paweł Talikpomocnik
20Grzegorz Zyzakpomocnik
21Filip Żuchniewiczpomocnik
22Grzegorz Małysiaknapastnik
23Konrad Martyniaknapastnik
24Dominik Rybińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Rafał Kocoń
Paweł Mrózek
Dariusz Wąsik
3
Tomasz Wolf
2
Szymon Bąk
Konrad Martyniak
Arkadiusz Mieszczak
Dawid Świniański
Paweł Talik
1
Marcin Malciak
Krzysztof Szczyrk
Filip Żuchniewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201911:00PPSoła Ż.2:1 (0:1)Czernichów
18.08.201916:00KAZGilowice4:2 (2:1)Czernichów
24.08.201916:00KAZCzernichów0:0 (0:0)Lipowa
01.09.201916:00KAZBystra (k. Żywca)4:0 (2:0)Czernichów
07.09.201916:00KAZCzernichów3:1 (1:0)Zarzecze
21.09.201916:00KAZCzernichów6:0 (1:0)Radziechowy II
28.09.201916:00KAZCzernichów4:1 (2:0)Soła Ż.
02.10.201916:30KAZCzernichów4:2 (2:1)Słotwina
05.10.201915:00KAZUjsoły4:1 (1:1)Czernichów
12.10.201915:30KAZCzernichów5:0 (3:0)Babia Góra
20.10.201911:00KAZSopotnia2:2 (2:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.2019Czernichów4:1Trzebinia
20.07.201916:00CzernichówZarzecze
23.07.201918:30Czernichów0:6 (0:2)Żabnica
25.07.201919:00Ślemień1:4 (0:0)Czernichów
10.08.201916:00Ujsoły5:2 (3:1)Czernichów
14.09.201916:30Czernichów3:1 (2:1)Ślemień

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84