LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 505 772 416

Prezes: Stanisław Wojtanek
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Bogdan Hilarowicz

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magórka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Bogumił Hilarowiczobrońca
3Robert Kastelikobrońca
4Marek Kąkolobrońca
5Daniel Lejawaobrońca
6Janusz Luberobrońca
7Wojciech Malciakobrońca
8Dariusz Wąsikobrońca
9Tomasz Wolfobrońca
10Szymon Bąkpomocnik
11Dominik Białkapomocnik
12Łukasz Biegunpomocnik
13Dawid Biernatekpomocnik
14Dawid Bocekpomocnik
15Kamil Honkiszpomocnik
16Dawid Jakubiecpomocnik
17Tomasz Jasiewiczpomocnik
18Wojciech Jasiewiczpomocnik
19Rafał Kocońpomocnik
20Maciej Kubieniecpomocnik
21Marcin Malciakpomocnik
22Adrian Mrózekpomocnik
23Paweł Mrózekpomocnik
24Szymon Szczyrkpomocnik
25Dawid Świniańskipomocnik
26Klaudiusz Tomasikpomocnik
27Michał Wejnerowskipomocnik
28Adam Wolfpomocnik
29Krystian Wykrętpomocnik
30Grzegorz Zyzakpomocnik
31Grzegorz Małysiaknapastnik
32Konrad Martyniaknapastnik
33Dominik Rybińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Rafał Kocoń
8
Marcin Malciak
3
Konrad Martyniak
2
Paweł Mrózek
Dariusz Wąsik
1
Szymon Bąk
Grzegorz Małysiak
Adrian Mrózek
Szymon Szczyrk
Tomasz Wolf

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201816:00KBBystra (k. Żywca)7:0 (5:0)Czernichów
26.08.201815:00KBPrzyborówWOCzernichów
15.09.201816:00KBCzernichów3:1 (1:1)Pewel M.
22.09.201816:00KBCisiec1:4 (1:1)Czernichów
29.09.201815:00KBCzernichówWOTS Przyborów
06.10.201816:00KBTrzebinia1:3 (0:0)Czernichów
14.10.201814:00KBCzernichów6:3 (4:1)Kocierz
21.10.201811:00KBJeleśnia6:1 (3:0)Czernichów
27.10.201814:00KBCzernichów2:0 (0:0)Słotwina
03.11.201814:00KBCzernichów7:3 (3:2)Korbielów
10.11.201814:00KBPewel Śl.1:1 (0:0)Czernichów
06.04.201910:00KBPewel M.WOCzernichów
06.04.201910:00KBCzernichówWOPrzyborów
06.04.201915:00KBCzernichów1:6 (0:3)Bystra (k. Żywca)
13.04.201915:00KBCzernichów5:1 (0:1)Jeleśnia
20.04.201916:00KBKorbielów3:1 (2:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
05.08.201810:00Czernichów2:2 (1:1)Pewel M.
17.02.2019MiędzybrodzieCzernichów
23.02.201915:00Czernichów5:0 (4:0)Zarzecze
03.03.201911:00Czernichów2:1 (0:0)Soła Ż.
09.03.201915:00Czernichów5:1 (4:0)Godziszka
17.03.201910:00Czernichów2:1 (2:1)Gilowice
23.03.201915:00Czernichów3:3 (2:1)Żabnica

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220