UKS Maksymilian Cisiec

Adres: ul. Sportowa 10, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 338 623 328, 507 141 636
E-mail: klub@cisiec.eu
WWW: http://www.maksymilian.cisiec.eu/

Prezes: Sławomir Motyka
Trener: Mateusz Motyka

Rok założenia: 2002
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Maksymiliana Cisiec
Pojemność stadionu: 268 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 106m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Byrtekbramkarz
2Kamil Łajczakbramkarz
3Piotr Miziabramkarz
4Łukasz Słowikbramkarz
5Paweł Waluśbramkarz
6Czesław Błachutobrońca
7Dawid Dudkaobrońca
8Janusz Liszkaobrońca
9Eryk Trzopobrońca
10Mariusz Wojtyłaobrońca
11Grzegorz Zawadaobrońca
12Tomasz Zuziakobrońca
13Jakub Durajpomocnik
14Bartłomiej Greńpomocnik
15Tomasz Hądzpomocnik
16Artur Karpetapomocnik
17Stanisław Kupczakpomocnik
18Tomasz Liszkapomocnik
19Dawid Motykapomocnik
20Mateusz Motykapomocnik
21Sławomir Motykapomocnik
22Marcin Nikielpomocnik
23Patryk Nowakpomocnik
24Mateusz Olberekpomocnik
25Kamil Płotkapomocnik
26Mateusz Sanetrapomocnik
27Kamil Santerapomocnik
28Przemysław Szczotkapomocnik
29Dawid Talikpomocnik
30Mirosław Tkaczpomocnik
31Kacper Tyrlikpomocnik
32Marcin Wojtyłapomocnik
33Bartłomiej Worekpomocnik
34Albert Wróbelpomocnik
35Mateusz Zawadapomocnik
36Kamil Białeknapastnik
37Tomasz Piechanapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Kamil Białek
Mateusz Motyka
3
Albert Wróbel
2
Tomasz Piecha
1
Bartłomiej Greń
Stanisław Kupczak
Janusz Liszka
Marcin Nikiel
Mateusz Olberek
Eryk Trzop
Paweł Waluś
Bartłomiej Worek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201816:00KBTrzebinia3:3 (1:0)Cisiec
25.08.201816:00KBCisiec2:3 (2:0)Kocierz
01.09.201816:00KBJeleśnia4:1 (1:1)Cisiec
08.09.201816:00KBCisiec2:1 (1:1)Słotwina
16.09.201814:00KBBystra (k. Żywca)5:1 (2:0)Cisiec
22.09.201816:00KBCisiec1:4 (1:1)Czernichów
29.09.201816:00KBKorbielów4:1 (1:1)Cisiec
06.10.201814:00KBCisiec4:3 (2:2)Pewel Śl.
13.10.201814:00KBPewel M.3:2 (1:1)Cisiec
20.10.201810:00KBPrzyborówWOCisiec
27.10.201814:00KBCisiec2:2 (1:0)TS Przyborów
06.04.201910:00KBPewel M.WOCisiec
06.04.201910:00KBCisiecWOPrzyborów
06.04.201915:00KBCisiec3:2 (0:0)Trzebinia
14.04.201911:00KBKocierz0:5 (0:2)Cisiec
20.04.201915:00KBCisiec-:-Jeleśnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.08.201818:00Cisiec2:2 (1:1)Bystra (k. Żywca)
17.02.201911:00Cisiec0:3 (0:0)Radziechowy II
24.02.201914:00Cisiec4:2 (3:2)Lipowa
10.03.201914:00Cisiec0:2 (0:1)Bystra (k. Żywca)
17.03.201914:00Cisiec1:4 (1:1)Trzebinia

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220