UKS Maksymilian Cisiec

Adres: ul. Sportowa 10, Cisiec, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 782 317 346, 506 140 445
E-mail: klub@cisiec.eu, slawomirmotyka90@wp.pl

Prezes: Sławomir Motyka
Kierownik: Przemysław Szczotka
Trener: Mateusz Motyka

Rok założenia: 2002
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Maksymiliana Cisiec
Adres stadionu: ul. Sportowa 10, Cisiec 34-350 Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 268 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 106m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Byrtekbramkarz
2Michał Kąkolbramkarz
3Łukasz Słowikbramkarz
4Paweł Waluśbramkarz
5Dawid Dudkaobrońca
6Kamil Kocierzobrońca
7Stanisław Kupczakobrońca
8Janusz Liszkaobrońca
9Marcin Wojtyłaobrońca
10Mariusz Wojtyłaobrońca
11Bartłomiej Worekobrońca
12Mikołaj Bużkopomocnik
13Jakub Durajpomocnik
14Dawid Dyrlagapomocnik
15Rafał Gozdawapomocnik
16Bartłomiej Greńpomocnik
17Dawid Mentelpomocnik
18Dawid Motykapomocnik
19Łukasz Motykapomocnik
20Mateusz Motykapomocnik
21Sławomir Motykapomocnik
22Dawid Nowakpomocnik
23Mateusz Olberekpomocnik
24Kamil Płotkapomocnik
25Mateusz Sanetrapomocnik
26Przemysław Szczotkapomocnik
27Dawid Talikpomocnik
28Kacper Talikpomocnik
29Kacper Tyrlikpomocnik
30Michał Wojtyłapomocnik
31Albert Wróbelpomocnik
32Grzegorz Zawadapomocnik
33Mateusz Zawadapomocnik
34Kamil Białeknapastnik
35Artur Kitkanapastnik
36Tomasz Piechanapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Artur Kitka
8
Mateusz Motyka
Grzegorz Zawada
4
Dawid Nowak
2
Kacper Tyrlik
1
Kamil Białek
Bartłomiej Greń
Łukasz Motyka
Sławomir Motyka
Mateusz Olberek
Paweł Waluś
Albert Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201916:00PPCisiec1:1 (0:1) k. 3:5Zarzecze
31.08.201915:00KBCisiec6:0 (2:0)Ślemień
07.09.201914:00KBCisiec7:1 (1:1)Trzebinia
15.09.201911:00KBKocierz5:5 (1:2)Cisiec
21.09.201916:00KBCisiec5:1 (0:0)Pewel Śl.
29.09.201911:00KBKorbielów2:5 (1:3)Cisiec
05.10.201915:00KBCisiec1:1 (0:1)Juszczyna
13.10.201915:00KBKoszarawa II1:1 (1:0)Cisiec
19.10.201916:00KBCisiec0:0 (0:0)Cięcina
27.10.201911:00KBTS Przyborów0:13 (0:4)Cisiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201918:00Cisiec4:2 (2:0)Ujsoły
10.08.201918:00Cięcina1:6 (0:0)Cisiec
13.08.201918:00Cisiec3:1 (3:0)MKS Trzebinia U19

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94