LKS Juszczyna

Adres: Juszczyna, 34-382 Juszczyna
Telefon(y): +48 515 101 580
WWW: http://www.lksjuszczyna.pl

Prezes: Bogdan Dyrcz
Kierownik: Ludwik Dędys
Trener: Maciej Porębski

Rok założenia: 2002
Barwy: Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Jedności Wieprz
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 105m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2009/10
Mistrz Klasy C: 2007/08

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Chowaniecbramkarz
2Mirosław Dziedzicbramkarz
3Dawid Holiszbramkarz
4Jakub Polakbramkarz
5Paweł Radwaniakbramkarz
6Grzegorz Dędysobrońca
7Dawid Piątekobrońca
8Krystian Bugajskipomocnik
9Aleksander Caputapomocnik
10Tomasz Chowaniecpomocnik
11Bogdan Dyrczpomocnik
12Michał Figurapomocnik
13Konrad Juraszekpomocnik
14Marcel Kamińskipomocnik
15Paweł Kamińskipomocnik
16Patryk Matauszekpomocnik
17Filip Matuszkiewiczpomocnik
18Mateusz Murańskipomocnik
19Miłosz Murańskipomocnik
20Grzegorz Nogapomocnik
21Krzysztof Nogapomocnik
22Kacper Nowakpomocnik
23Krystian Oczkowskipomocnik
24Gabriel Pietraszkopomocnik
25Dominik Polakpomocnik
26Maciej Porębskipomocnik
27Łukasz Wrzeszczpomocnik
28Michał Żukowskipomocnik
29Dominik Żuławskipomocnik
30Piotr Chowaniecnapastnik
31Natan Jaśkowiaknapastnik
32Adam Juraszeknapastnik
33Mateusz Mrowiecnapastnik
34Kamil Staniaknapastnik
35Mateusz Szapertnapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Dawid Piątek
5
Marcel Kamiński
4
Mirosław Dziedzic
3
Adam Juraszek
Paweł Kamiński
2
Bogdan Dyrcz
Krzysztof Noga
Dominik Żuławski
1
Tomasz Chowaniec
Grzegorz Dędys
Dawid Holisz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201811:00KAJuszczyna1:2 (0:0)Radziechowy II
19.08.201811:00KAJuszczyna1:1 (1:0)Zarzecze
25.08.201816:00KASopotnia1:1 (1:1)Juszczyna
02.09.201811:00KAJuszczyna0:2 (0:2)Lipowa
09.09.201811:00KAJuszczyna2:4 (1:1)Węgierska G.
16.09.201811:00KAJuszczyna1:0 (0:0)Soła Ż.
22.09.201815:00KAŻabnica4:0 (2:0)Juszczyna
30.09.201811:00KAJuszczyna0:2 (0:0)Leśna
06.10.201816:00KABabia Góra6:2 (3:1)Juszczyna
14.10.201811:00KAJuszczyna1:2 (0:0)Gilowice
21.10.201814:00KAPietrzykowice8:0 (4:0)Juszczyna
28.10.201811:00KAJuszczyna1:7 (0:5)Milówka
04.11.201811:00KAUjsoły7:3 (3:2)Juszczyna
31.03.201914:00KARadziechowy II3:0 (3:0)Juszczyna
06.04.201915:00KAZarzecze3:2 (2:2)Juszczyna
14.04.201911:00KAJuszczyna4:3 (1:0)Sopotnia
22.04.201915:00KALipowa3:1 (1:1)Juszczyna
27.04.201916:00KAWęgierska G.3:1 (0:1)Juszczyna
01.05.201911:00KASoła Ż.3:3 (2:2)Juszczyna
05.05.201911:00KAJuszczyna0:5 (0:2)Żabnica
12.05.201915:00KALeśna2:1 (0:0)Juszczyna
19.05.201911:00KAJuszczyna1:9 (0:4)Babia Góra
26.05.201916:00KAGilowice3:0 (1:0)Juszczyna
02.06.201911:00KAJuszczyna2:8 (1:3)Pietrzykowice
08.06.201916:00KAMilówka6:0 (6:0)Juszczyna
16.06.201911:00KAJuszczyna5:3 (0:2)Ujsoły

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.03.201915:00Trzebinia8:3 (3:1)Juszczyna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220