LKS Podhalanka Milówka

Adres: ul. Targowa, 34-360 Milówka
Telefon(y): 338 637 158
WWW: http://lkspodhalankamilowka.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Kąkol
Kierownik: Wiesław Sikora
Trener: Jarosław Grygny (do11.11.2017 r. Seweryn Kosiec)

Rok założenia: 1948
Barwy: Biało - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Podhalanka
Pojemność stadionu: 264 miejsca siedzące
Wymiary boiska: 102m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1990/91, 1992/93, 1999/00, 2005/06,
Mistrz Klasy B: 1979/80, 1989/90
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2003/04

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Adamczykbramkarz
2Paweł Biegunbramkarz
3Radosław Pietrasikbramkarz
4Michał Gawlińskiobrońca
5Seweryn Kosiecobrońca
6Paweł Koziełobrońca
7Bogusław Salaobrońca
8Jakub Sikoraobrońca
9Filip Balcarekpomocnik
10Dawid Białożytpomocnik
11Wojciech Drożdżpomocnik
12Mikołaj Fiedorpomocnik
13Kacper Gąsiorekpomocnik
14Damian Gołębiowskipomocnik
15Jarosław Grygnypomocnik
16Dariusz Kocońpomocnik
17Kamil Koziełpomocnik
18Piotr Kruczyńskipomocnik
19Michał Kuśpomocnik
20Filip Lachpomocnik
21Szymon Motykapomocnik
22Mateusz Pawluspomocnik
23Bartosz Salapomocnik
24Szymon Śleziak pomocnik
25Miłosz Wojnarpomocnik
26Damian Tomiczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


17
Bartosz Sala
15
Damian Tomiczek
9
Filip Balcarek
4
Jarosław Grygny
Michał Kuś
3
Kamil Kozieł
Paweł Kozieł
Piotr Kruczyński
2
Damian Gołębiowski
1
Dawid Białożyt
Filip Lach
Mateusz Pawlus
Bogusław Sala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201716:00KAMilówka9:2 (5:1)Czernichów
20.08.201714:00KAPietrzykowice2:2 (0:1)Milówka
26.08.201716:00KAMilówka1:3 (0:1)Gilowice
02.09.201716:00KASoła Ż.1:3 (0:2)Milówka
09.09.201716:00KAMilówka1:2 (0:1)Węgierska G.
17.09.201715:00KABabia Góra1:5 (1:1)Milówka
23.09.201716:00KAMilówka4:2 (1:0)Pewel M.
01.10.201715:00KAUjsoły1:5 (1:1)Milówka
07.10.201715:00KAMilówka3:0 (2:0)Radziechowy II
15.10.201715:00KAMilówka2:1 (1:0)Rajcza
21.10.201715:00KACisiec1:5 (0:4)Milówka
28.10.201715:00KAMilówka5:1 (2:0)Lipowa
05.11.201713:30KASopotnia0:8 (0:3)Milówka
31.03.201814:00KACzernichów0:4 (0:1)Milówka
07.04.201816:00KAMilówka2:0 (1:0)Pietrzykowice
15.04.201816:00KAGilowice0:3 (0:3)Milówka
21.04.201816:00KAMilówka3:0 (1:0)Soła Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201718:00Koszarawa Ż.1:1 (1:1)Milówka
04.08.201718:00Radziechowy II1:11 (0:5)Milówka
27.01.201815:00Bestwina8:2 (3:1)Milówka
10.02.2018MilówkaRadziechowy II
10.02.201817:00Zebrzydowice4:1 (2:1)Milówka
18.02.201812:00Milówka1:1 (1:1)Międzyrzecze
24.02.201810:00Milówka5:3 (3:1)Żabnica
03.03.2018GóralMilówka
10.03.201812:00Leśna1:4 (0:2)Milówka
17.03.201814:00Milówka4:0 (1:0)Radziechowy II

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Bestwinka1640
3Pisarzowice1639
4Kobiernice1624
5Hecznarowice1524
6Międzyrzecze1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131