LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Adres: ul. Beskidzka, Zarzecze , 34-326 Pietrzykowice
Telefon(y): +48 608 493 529
E-mail: klub@lkszarzecze.pl
WWW: http://www.lkszarzecze.pl

Prezes: Jerzy Wandzel
Kierownik: Jakub Kostka
Trener: Szymon Gąsiorek

Rok założenia: 1954
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Nazwa stadionu: Boisko LKS Zarzecze
Pojemność stadionu: 600 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Adamczykbramkarz
2Arkadiusz Artemskibramkarz
3Artur Knapbramkarz
4Szymon Gąsiorekobrońca
5Tomasz Gąsiorekobrońca
6Piotr Jakubiecobrońca
7Bartłomiej Kasińskiobrońca
8Jakub Salamonobrońca
9Krystian Sikoraobrońca
10Konrad Wojciuchobrońca
11Sebastian Antonikpomocnik
12Jakub Barcikpomocnik
13Kacper Barcikpomocnik
14Szymon Durajpomocnik
15Dawid Fijakpomocnik
16Adrian Haczkiewiczpomocnik
17Jakub Jakubiecpomocnik
18Kamil Jaroszekpomocnik
19Szymon Kasińskipomocnik
20Tomasz Kasińskipomocnik
21Rafał Kostkapomocnik
22Kamil Miziapomocnik
23Rafał Pietrzakpomocnik
24Bartłomiej Szatanikpomocnik
25Kamil Wandzelpomocnik
26Michał Wojciuchpomocnik
27Paweł Wojdyłapomocnik
28Kamil Wójcikpomocnik
29Mateusz Żurpomocnik
30Marcin Płonkanapastnik
31Piotr Słowiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

17
Kamil Wójcik
16
Tomasz Kasiński
15
Michał Wojciuch
5
Szymon Gąsiorek
4
Rafał Pietrzak
Marcin Płonka
3
Mateusz Żur
2
Adrian Haczkiewicz
Piotr Słowiak
1
Jakub Jakubiec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201716:00KBKorbielów2:3 (1:2)Zarzecze
26.08.201715:00KBZarzecze2:1 (1:0)Słotwina
30.08.201717:30PPZarzecze1:8 (0:6)Łękawica
02.09.201716:00KBBystra (k. Żywca)4:4 (2:3)Zarzecze
09.09.201715:00KBZarzecze3:2 (0:0)Trzebinia
01.10.201714:00KBPewel Śl.4:2 (1:1)Zarzecze
07.10.201715:00KBZarzecze13:1 (0:0)Przyborów
15.10.201711:00KBŁękawica II3:3 (0:1)Zarzecze
21.10.201715:00KBZarzecze5:1 (3:0)Juszczyna
28.10.201715:00KBZarzecze2:2 (1:1)Jeleśnia
05.11.201711:00KBKocierz2:4 (1:2)Zarzecze
07.04.201815:00KBZarzecze2:2 (1:0)Korbielów
21.04.201816:00KBSłotwina0:0 (0:0)Zarzecze
28.04.201815:00KBZarzecze2:0 (0:0)Bystra (k. Żywca)
03.05.201816:00KBTrzebinia0:5 (0:2)Zarzecze
05.05.201815:00KBZarzecze4:2 (3:2)Kocierz
12.05.201816:00KBJeleśnia3:4 (3:2)Zarzecze
19.05.201815:00KBZarzecze3:2 (1:0)Pewel Śl.
26.05.201810:00KBPrzyborówWOZarzecze
03.06.201811:00KBZarzecze4:1 (0:0)Łękawica II
10.06.201811:00KBJuszczyna1:3 (1:1)Zarzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.02.201811:30Leśna2:3 (1:1)Zarzecze
25.02.201812:30Zarzecze3:4 (2:2)Pietrzykowice
24.03.2018RybarzowiceZarzecze
31.03.201814:00Kocierz0:7 (0:2)Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201