LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Adres: ul. Beskidzka, Zarzecze , 34-326 Pietrzykowice
Telefon(y): +48 608 493 529
E-mail: klub@lkszarzecze.pl
WWW: http://www.lkszarzecze.pl

Prezes: Jerzy Wandzel
Kierownik: Konrad Wojciuch
Trener: Szymon Gąsiorek

Rok założenia: 1954
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Nazwa stadionu: Boisko LKS Zarzecze
Pojemność stadionu: 600 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Adamczykbramkarz
2Arkadiusz Artemskibramkarz
3Szymon Gąsiorekobrońca
4Tomasz Gąsiorekobrońca
5Piotr Jakubiecobrońca
6Bartłomiej Kasińskiobrońca
7Jakub Salamonobrońca
8Konrad Wojciuchobrońca
9Sebastian Antonikpomocnik
10Szymon Durajpomocnik
11Adrian Haczkiewiczpomocnik
12Jakub Jakubiecpomocnik
13Kamil Jaroszekpomocnik
14Szymon Kasińskipomocnik
15Tomasz Kasińskipomocnik
16Rafał Pietrzakpomocnik
17Bartłomiej Szatanikpomocnik
18Kamil Wandzelpomocnik
19Michał Wojciuchpomocnik
20Paweł Wojdyłapomocnik
21Kamil Wójcikpomocnik
22Mateusz Żurpomocnik
23Marcin Płonkanapastnik
24Piotr Słowiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Tomasz Kasiński
5
Michał Wojciuch
3
Tomasz Gąsiorek
Jakub Jakubiec
Marcin Płonka
Kamil Wójcik
1
Szymon Gąsiorek
Konrad Wojciuch

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPZarzecze0:6 (0:4)Radziechowy
15.08.201815:00KAUjsoły2:2 (0:1)Zarzecze
19.08.201811:00KAJuszczyna1:1 (1:0)Zarzecze
25.08.201816:00KAZarzecze0:0 (0:0)Radziechowy II
01.09.201816:00KAZarzecze3:3 (2:2)Sopotnia
08.09.201816:00KAZarzecze0:3 (0:1)Lipowa
15.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:0)Zarzecze
22.09.201816:00KASoła Ż.2:1 (1:0)Zarzecze
29.09.201815:00KAŻabnica2:4 (2:1)Zarzecze
13.10.201815:00KAZarzecze3:1 (0:0)Babia Góra
21.10.201816:00KAGilowice3:2 (1:0)Zarzecze
27.10.201815:00KAZarzecze2:3 (2:1)Pietrzykowice
03.11.201811:00KAMilówka2:0 (0:0)Zarzecze
11.11.201813:00KAZarzecze3:1 (2:1)Leśna
30.03.201915:30KAZarzecze3:2 (1:2)Ujsoły
06.04.201915:00KAZarzecze3:2 (2:2)Juszczyna
14.04.201915:00KARadziechowy II1:1 (1:0)Zarzecze
20.04.201915:00KASopotnia2:1 (1:0)Zarzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201818:00Zarzecze1:1 (1:0)Bystra (k. Żywca)
15.02.201919:00Bystra (k. Żywca)2:4 (1:1)Zarzecze
23.02.201915:00Czernichów5:0 (4:0)Zarzecze
03.03.201912:00Zarzecze11:4 (4:2)Kocierz
17.03.201914:00Zarzecze4:8 (2:6)Milówka
23.03.201914:30Łodygowice0:8 (0:2)Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220