LKS Sokół Zabrzeg

Adres: ul. Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg
Telefon(y): 322 149 246
E-mail: sokol@zabrzeg.net.pl
WWW: http://lkssokolzabrzeg.futbolowo.pl

Prezes: Stanisław Donocik
Kierownik: Marcin Kuś, Artur Tymon
Trener: Damian Grzybek

Rok założenia: 1925
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Zabrzeg
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Gajoszbramkarz
2Mateusz Górskibramkarz
3Dawid Bieniekobrońca
4Adrian Ciesielczykobrońca
5Dariusz Dańczakobrońca
6Rafał Distelobrońca
7Jarosław Duźniakobrońca
8Damian Grzybekobrońca
9Kamil Szozdaobrońca
10Wojciech Bagińskipomocnik
11Kamil Domżalskipomocnik
12Błażej Donocikpomocnik
13Kacper Fejdychpomocnik
14Rafał Fejdychpomocnik
15Józef Fluderpomocnik
16Kamil Gawlaspomocnik
17Mateusz Głowackipomocnik
18Sławomir Indekapomocnik
19Andrzej Jakubczykpomocnik
20Łukasz Jarczokpomocnik
21Rafał Karutpomocnik
22Kamil Kimlapomocnik
23Kamil Kozłowskipomocnik
24Seweryn Kujawskipomocnik
25Marcin Kuklapomocnik
26Krystian Nikielpomocnik
27Adrian Nowakpomocnik
28Mateusz Szarzecpomocnik
29Nikodem Szewieczekpomocnik
30Piotr Szewieczekpomocnik
31Tomasz Wilczekpomocnik
32Mateusz Żółtypomocnik
33Arkadiusz Ciesielczyknapastnik
34Damian Karutnapastnik
35Paweł Kręcichwostnapastnik
36Michał Spyranapastnik
37Aleksander Szimkenapastnik
38Mariusz Sznajdrowicznapastnik
39Szymon Żółtynapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Szymon Żółty
6
Michał Spyra
4
Mateusz Żółty
3
Tomasz Wilczek
2
Sławomir Indeka
Damian Karut
Kamil Kozłowski
1
Adrian Ciesielczyk
Arkadiusz Ciesielczyk
Andrzej Jakubczyk
Rafał Karut

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.08.201817:00KBBujaków1:2 (0:2)Zabrzeg
01.09.201817:00KBRybarzowice1:1 (0:1)Zabrzeg
12.09.201817:30KBGrodziec3:3 (0:3)Zabrzeg
15.09.201816:00KBWilamowice7:1 (2:1)Zabrzeg
22.09.201816:00KBKalna 2:3 (1:2)Zabrzeg
29.09.201814:00KBŁodygowice2:2 (2:1)Zabrzeg
06.10.201816:00KBKozy4:1 (1:0)Zabrzeg
13.10.201815:00KBMazańcowice2:6 (1:3)Zabrzeg
21.10.201815:00KBLigota5:0 (3:0)Zabrzeg
13.04.201916:00KBZabrzeg1:1 (0:1)Bujaków
22.04.201915:30KBZabrzeg5:1 (1:0)Rybarzowice
27.04.201916:00KBZabrzeg1:4 (1:1)Grodziec
04.05.201916:00KBZabrzeg1:9 (0:4)Wilamowice
11.05.201916:00KBZabrzeg2:2 (1:1)Kalna
18.05.201916:00KBZabrzeg1:1 (0:0)Łodygowice
25.05.201916:00KBZabrzeg1:5 (0:2)Kozy
01.06.201916:00KBZabrzeg5:1 (1:0)Mazańcowice
08.06.201916:00KBZabrzeg2:3 (2:1)Ligota

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.08.201818:30Ochaby5:1 (3:1)Zabrzeg
16.08.201818:00LKS Wisła Mała5:2 (2:0)Zabrzeg
20.08.201818:00Pierściec3:4 (2:2)Zabrzeg
08.02.201919:00Zabrzeg1:3 (0:2)Godziszka
15.02.201919:00Zabrzeg0:5 (0:1)LKS Bulowice
22.02.201919:00Zabrzeg2:6 (0:2)Pierściec
01.03.201919:00Zabrzeg3:5 (2:1)Ochaby
08.03.201919:00Zabrzeg2:5 (1:2)Hecznarowice
15.03.201919:00Zabrzeg3:1 (1:1)Mazańcowice
22.03.201919:00Zabrzeg5:2 (1:2)Trójka Czechowice U19
29.03.201919:00Zabrzeg5:5 (4:3)Górki W.
04.04.201919:00Zabrzeg4:4 (2:0)LKS Poręba Wlk.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220