KS Halny Kalna

Adres: ul. Widokowa 66, Kalna; 43-376 Godziszka
Telefon(y): +48 664 901 365
E-mail: ks.halnykalna@o2.pl
WWW: http://halnykalna.futbolowo.pl

Prezes: Bartłomiej Cader
Kierownik: Łukasz Cembala
Trener: Grzegorz Miękiński

Rok założenia: 1994
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko Halnego Kalna
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

 

Sukcesy:
Mistrz Klasy A: 2009/10
Mistrz Klasy B: 2007/08

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Stasicabramkarz
2Patryk Wiejabramkarz
3Bartłomiej Caderobrońca
4Michał Golonkaobrońca
5Paweł Kastelikobrońca
6Yevhen Kazimovobrońca
7Piotr Nosalikobrońca
8Paweł Ryczekobrońca
9Oleksandr Barbinpomocnik
10Andrzej Bistygapomocnik
11Daniel Caderpomocnik
12Łukasz Cembalapomocnik
13Marcin Czubieńkopomocnik
14Gracjan Gawłowskipomocnik
15Paweł Janikpomocnik
16Daniel Janoszekpomocnik
17Grzegorz Kastelikpomocnik
18Arkadiusz Klimaspomocnik
19Leszek Kubicapomocnik
20Dominik Maciejowskipomocnik
21Łukasz Marcakpomocnik
22Michał Putopomocnik
23Damian Sowapomocnik
24Jan Stasinowskipomocnik
25Rafał Traczpomocnik
26Krzysztof Walaszekpomocnik
27Przemysław Widzykpomocnik
28Arkadiusz Wilkpomocnik
29Jacek Kamińskinapastnik
30Szymon Koniornapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Andrzej Bistyga
3
Szymon Konior
Łukasz Marcak
2
Dominik Maciejowski
Rafał Tracz
1
Oleksandr Barbin
Gracjan Gawłowski
Paweł Janik
Daniel Janoszek
Leszek Kubica
Piotr Nosalik
Jan Stasinowski
Patryk Wieja
Arkadiusz Wilk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.08.201817:00KBGrodziec1:0 (0:0)Kalna
01.09.201817:00KBKalna 9:0 (5:0)Mazańcowice
08.09.201817:00KBWilamowice10:0 (5:0)Kalna
15.09.201816:00KBKalna 1:1 (0:0)Ligota
22.09.201816:00KBKalna 2:3 (1:2)Zabrzeg
30.09.201816:00KBKalna 2:3 (1:2)Bujaków
06.10.201816:00KBŁodygowice2:0 (2:0)Kalna
13.10.201816:00KBKalna 2:3 (2:1)Rybarzowice
20.10.201815:00KBKozy3:0 (0:0)Kalna
14.04.201917:00KBKalna 1:1 (1:1)Grodziec
20.04.201911:00KBMazańcowice8:1 (3:0)Kalna
28.04.201917:00KBKalna 0:4 (0:1)Wilamowice
05.05.201916:00KBLigota2:1 (1:0)Kalna
11.05.201916:00KBZabrzeg2:2 (1:1)Kalna
18.05.201917:00KBBujaków1:0 (1:0)Kalna
26.05.201917:00KBKalna 1:1 (1:0)Łodygowice
01.06.201917:00KBRybarzowice9:0 (4:0)Kalna
08.06.201916:00KBKalna 2:2 (2:0)Kozy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.03.201911:00Kalna 2:2 (0:0)Mazańcowice
24.03.201911:00Soła Ż.4:2 (2:0)Kalna
30.03.201916:00Kalna 1:0 (0:0)Bystra (k. Żywca)
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220