GKS Morcinek Kaczyce

Adres: ul. Harcerska 13, 43-417 Kaczyce
Telefon(y): +48 508 063 358
E-mail: gkskaczyce.official@gmail.com
WWW: http://www.gks.kaczyce.net/

Prezes: Mirosław Siekierka
Kierownik: Patrycja Hanzel
Trener: Piotr Riabowski

Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czarne
Adres stadionu:

Sukcesy:

IV liga: 6 miejsce 1994/1995, 1995/1996,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1992/1993,
Mistrz A Klasy: 1988/1989, 2001/2002
Mistrz B Klasy: 1972/1973, 1985/1986,
Mistrz C Klasy: 1969/1970, 1984/1985

Zdobywca PP OZPN: 1990/1991, 1995/1996

Nazwy:

(1946) - LZS Wicher Kaczyce
(1987) - Górnik Kaczyce
(1992) - GKS Morcinek Kaczyce

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Soforekbramkarz
2Łukasz Chlebekobrońca
3Remigiusz Hokobrońca
4Rafał Macuraobrońca
5Grzegorz Śmiejaobrońca
6Michał Tincobrońca
7Wiktor Tomalaobrońca
8Jakub Węglorzobrońca
9Wiktor Czaplapomocnik
10Grzegorz Dobrolińskipomocnik
11Michał Grzybekpomocnik
12Mateusz Jagielskipomocnik
13Michał Kałkapomocnik
14Krzysztof Kolondrapomocnik
15Patryk Kuśpomocnik
16Leszek Macurapomocnik
17Sebastian Nogłypomocnik
18Marcin Pietrzykpomocnik
19Artur Rybkapomocnik
20Eryk Rybkapomocnik
21Szymon Rychłypomocnik
22Wojciech Stochmalpomocnik
23Daniel Wenglorzpomocnik
24Krystian Heczkonapastnik
25Jarosław Kwiczalanapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Artur Rybka
4
Daniel Wenglorz
3
Jarosław Kwiczala
2
Rafał Macura
Jakub Węglorz
1
Wiktor Czapla
Krystian Heczko
Remigiusz Hok
Marcin Pietrzyk
Eryk Rybka
Szymon Rychły

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBIskrzyczyn2:2 (0:0)Kaczyce
09.09.201816:00KBKaczyceWOOchaby
16.09.201811:00KBPierściec2:0 (1:0)Kaczyce
23.09.201816:00KBKaczyceWOWielkie II
30.09.201811:30KBGórki W.4:4 (1:1)Kaczyce
07.10.201815:00KBKaczyce6:1 (1:1)Rudnik
14.10.201811:00KBNierodzim3:0 (1:0)Kaczyce

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201818:00Kaczyce3:2 (1:0)Hażlach
05.08.201817:00Kaczyce0:4 (0:1)Ochaby
11.08.201818:00KaczyceGolasowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100