GKS Kaczyce

Adres: ul. Harcerska 30a, 43-417 Kaczyce
Telefon(y): +48 516 901 478
E-mail: gkskaczyce.official@gmail.com
WWW: http://www.gks.kaczyce.net/

Prezes: Leszek Macura
Kierownik: Patrycja Hanzel
Trener: Piotr Riabowski

Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czarne
Adres stadionu:

Sukcesy:

IV liga: 6 miejsce 1994/1995, 1995/1996,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1992/1993,
Mistrz A Klasy: 1988/1989, 2001/2002
Mistrz B Klasy: 1972/1973, 1985/1986,
Mistrz C Klasy: 1969/1970, 1984/1985

Zdobywca PP OZPN: 1990/1991, 1995/1996

Nazwy:

(1946) - LZS Wicher Kaczyce
(1987) - Górnik Kaczyce
(1992) - GKS Morcinek Kaczyce

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Ganiekbramkarz
2Damian Matuszekbramkarz
3Dawid Matuszekbramkarz
4Tomasz Soforekbramkarz
5Łukasz Chlebekobrońca
6Kacper Gaszczykobrońca
7Remigiusz Hokobrońca
8Bartłomiej Kaczyńskiobrońca
9Rafał Macuraobrońca
10Grzegorz Śmiejaobrońca
11Michał Tincobrońca
12Wiktor Tomalaobrońca
13Patryk Chudekpomocnik
14Wiktor Czaplapomocnik
15Grzegorz Dobrolińskipomocnik
16Michał Grzybekpomocnik
17Mateusz Jagielskipomocnik
18Jakub Kałkapomocnik
19Michał Kałkapomocnik
20Krzysztof Kolondrapomocnik
21Patryk Kuśpomocnik
22Leszek Macurapomocnik
23Maciej Piątekpomocnik
24Jakub Pietrowskipomocnik
25Marcin Pietrzykpomocnik
26Piotr Riabowskipomocnik
27Artur Rybkapomocnik
28Eryk Rybkapomocnik
29Szymon Rychłypomocnik
30Kasper Serafinpomocnik
31Wojciech Stochmalpomocnik
32Daniel Wenglorzpomocnik
33Krystian Heczkonapastnik
34Jarosław Kwiczalanapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Artur Rybka
6
Krystian Heczko
Jarosław Kwiczala
5
Daniel Wenglorz
3
Wiktor Czapla
Jakub Kałka
2
Mateusz Jagielski
Patryk Kuś
Rafał Macura
Szymon Rychły
Jakub Węglorz
1
Remigiusz Hok
Bartłomiej Kaczyński
Marcin Pietrzyk
Eryk Rybka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBIskrzyczyn2:2 (0:0)Kaczyce
09.09.201816:00KBKaczyceWOOchaby
16.09.201811:00KBPierściec2:0 (1:0)Kaczyce
23.09.201816:00KBKaczyceWOWielkie II
30.09.201811:30KBGórki W.4:4 (1:1)Kaczyce
07.10.201815:00KBKaczyce6:1 (1:1)Rudnik
14.10.201811:00KBNierodzim3:0 (1:0)Kaczyce
21.10.201815:00KBKaczyce5:1 (3:0)Golasowice
14.04.201915:00KBKaczyce2:3 (1:2)Iskrzyczyn
28.04.201916:00KBOchaby1:1 (0:1)Kaczyce
05.05.201916:00KBKaczyce0:2 (0:1)Pierściec
12.05.201911:30KBWielkie II1:3 (0:0)Kaczyce
19.05.201916:00KBKaczyce4:1 (2:0)Górki W.
25.05.201914:00KBRudnik2:4 (0:2)Kaczyce
02.06.201917:00KBKaczyce2:2 (1:1)Nierodzim
09.06.201917:00KBGolasowice2:5 (0:1)Kaczyce

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201818:00Kaczyce3:2 (1:0)Hażlach
05.08.201817:00Kaczyce0:4 (0:1)Ochaby
11.08.201818:00KaczyceGolasowice
02.02.201915:00Kaczyce2:4 (1:2)Zryw Bzie
03.02.201915:00PielgrzymowiceKaczyce
16.02.201917:00Strumień2:3 (2:0)Kaczyce
23.02.201915:00Forteca Świerklany16:1 (7:0)Kaczyce
09.03.201917:00Kaczyce3:3 (0:0)Bąków
16.03.201917:00Kaczyce2:3 (0:2)Pogwizdów
21.03.201918:00Kaczyce3:5 (1:2)Kończyce M.
28.03.201917:30Kaczyce3:1 (1:0)Hażlach

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220