LKS Sokół Hecznarowice

Adres: ul. Strażacka, 43-330 Hecznarowice
Telefon(y): 668 970 748
E-mail: sokolhecznarowice@gmail.com
WWW: http://sokolhecznarowice.futbolowo.pl

Prezes: Merta Jerzy
Kierownik: Więzik Mirosław
Trener: Mariusz Naglik

Rok założenia: 1992
Barwy: Niebiesko - Biało - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Sokoła Hecznarowice
Pojemność stadionu: 400 miejsc stojacych
Wymiary boiska: 102m. x 66m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
2002/03

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Naglikbramkarz
2Michał Wójcikbramkarz
3Kamil Klimaobrońca
4Mateusz Markielobrońca
5Piotr Mośobrońca
6Adrian Pająkobrońca
7Rafał Tlałkaobrońca
8Marek Wójcikobrońca
9Dominik Adamczykpomocnik
10Piotr Brzeźniakpomocnik
11Bartłomiej Drobiszpomocnik
12Sebastian Gawełpomocnik
13Marcin Gawlikpomocnik
14Łukasz Janikpomocnik
15Jakub Mertapomocnik
16Łukasz Mertapomocnik
17Michał Mynarskipomocnik
18Jakub Nikielpomocnik
19Dawid Pudełkopomocnik
20Kamil Pudełkopomocnik
21Dominik Tlałkapomocnik
22Artur Więzikpomocnik
23Konrad Capeknapastnik
24Andrzej Mertanapastnik
25Artur Mynarskinapastnik
26Sebastian Pudełkonapastnik
27Szymon Roznernapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Adrian Pająk
10
Łukasz Janik
4
Dominik Adamczyk
Mateusz Markiel
Rafał Tlałka
3
Artur Mynarski
Dominik Tlałka
2
Andrzej Merta
1
Bartłomiej Drobisz
Piotr Moś
Sebastian Pudełko
Szymon Rozner

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201717:00KAHecznarowice6:2 (4:0)Godziszka
03.09.201711:00KAHecznarowice5:3 (0:2)Mazańcowice
09.09.201715:30KACzechowice-Dz. II1:5 (0:3)Hecznarowice
16.09.201716:30KAHecznarowice1:3 (1:0)Pisarzowice
24.09.201711:00KARekord II3:0 (0:0)Hecznarowice
30.09.201716:00KAHecznarowice3:2 (1:2)Międzyrzecze
08.10.201713:00KAWapienica8:3 (4:1)Hecznarowice
14.10.201716:00KAHecznarowice2:2 (0:1)Kobiernice
21.10.201715:00KAHecznarowice1:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
29.10.201714:00KAKaniów1:1 (1:1)Hecznarowice
04.11.201714:00KAHecznarowiceWOBuczkowice
11.11.201714:00KABestwinka3:2 (0:1)Hecznarowice
31.03.201813:00KAGodziszka1:1 (1:0)Hecznarowice
15.04.201816:00KAMazańcowice2:3 (1:0)Hecznarowice
21.04.201812:00KAHecznarowice1:2 (0:1)Czechowice-Dz. II
28.04.201816:00KAPisarzowice5:0 (2:0)Hecznarowice
03.05.201815:00KAHecznarowice0:3 (0:0)Rekord II
06.05.201816:00KAMiędzyrzecze1:4 (0:1)Hecznarowice
13.05.201815:00KAHecznarowice6:2 (2:1)Wapienica
20.05.201816:00KAKobiernice0:0 (0:0)Hecznarowice
27.05.201815:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:0)Hecznarowice
02.06.201816:00KAHecznarowice2:4 (0:1)Kaniów
09.06.201816:00KABuczkowice4:2 (4:0)Hecznarowice
16.06.201816:00KAHecznarowice0:0 (0:0)Bestwinka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.02.201812:00Hecznarowice2:1 (1:1)Górnik Brzeszcze
17.02.201817:00Hecznarowice2:1 (2:0)Zgoda Malec
20.02.201818:00Kobiernice3:1 (2:1)Hecznarowice
24.02.201813:00HecznarowiceBBTS Podbeskidzie U19
04.03.201819:00Hecznarowice3:2 (1:2)Bronów
10.03.201815:00Hecznarowice2:6 (0:4)Strażak Rajsko
17.03.201819:00HecznarowiceLigota
25.03.201810:00Hecznarowice2:4 (1:0)Bujaków

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201