PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Wisła Strumień

Adres: ul. Brodeckiego 26, 43-246 Strumień
Telefon(y): +48 506 363 566
WWW: http://www.wislastrumien.pl

Prezes: Mirosław Ustaszewski
Kierownik: Łukasz Sowa
Trener: Robert Żbikowski (do 26.09.2020 r. Dariusz Kłoda)

Rok założenia: 1920
Barwy: zielono-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion im. Karola Żertki w Strumieniu
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A : 1975/1976, 1993/1994, 1996/1997, 2009/2010
Mistrz Klasy B : 1988/1989,
Mistrz Klasy C : 1965/1966,

 


Finalista Pucharu w podokręgu - 2010/11
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Grabowski bramkarz
2Jakub Kuczbramkarz
3Marcin Bednarekobrońca
4Adam Holeszobrońca
5Przemysław Kotkowskiobrońca
6Michał Mach obrońca
7Adrian Markitonobrońca
8Krystian Teklaobrońca
9Wiktor Tomalaobrońca
10Rafał Ustaszewskiobrońca
11Adrian Bobrowiczpomocnik
12Szymon Czakonpomocnik
13Sergiusz Dudapomocnik
14Kacper Gawronpomocnik
15Gracjan Hakapomocnik
16Dariusz Indykpomocnik
17Artur Miłypomocnik
18Filip Puzońpomocnik
19Sebastian Starońpomocnik
20Mateusz Stokłosapomocnik
21Jakub Szoskapomocnik
22Piotr Szpilarewiczpomocnik
23Kamil Teklapomocnik
24Marcin Urbańczykpomocnik
25Przemysław Wadaspomocnik
26Beniamin Witoszekpomocnik
27Szymon Wojtekpomocnik
28Mateusz Janotanapastnik
29Marcin Niebisznapastnik
30Artur Pryczeknapastnik
31Bartosz Wojtkównapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Marcin Urbańczyk
5
Artur Pryczek
Bartosz Wojtków
2
Marcin Bednarek
Dariusz Indyk
Artur Miły
Piotr Szpilarewicz
Przemysław Wadas
1
Dawid Bluck
Wiktor Tomala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202017:00PPStrumień0:4 (0:3)Ustroń
25.07.202017:00O6AWisła3:1 (2:1)Strumień
01.08.202017:00O6AStrumień2:0 (0:0)Chybie
09.08.202016:00O6APruchna7:1 (5:1)Strumień
15.08.202017:00O6AStrumień1:1 (0:0)Puńców
22.08.202017:00O6AZebrzydowice0:0 (0:0)Strumień
29.08.202017:00O6AStrumień1:3 (0:2)Drogomyśl
05.09.202016:00O6ASkoczów2:2 (1:1)Strumień
12.09.202016:00O6AGoleszów3:1 (3:0)Strumień
19.09.202016:00O6AStrumień4:1 (1:1)Pogórze
26.09.202016:00O6AStrumień1:11 (0:4)Wisła
03.10.202015:00O6AChybie1:4 (0:3)Strumień
10.10.202015:00O6AStrumień5:3 (2:1)Pruchna
24.10.202011:00O6AStrumień2:2 (0:2)Zebrzydowice
07.11.202014:00O6AStrumień2:5 (0:5)Skoczów
11.11.202014:00O6AStrumień2:3 (0:3)Goleszów
15.11.202011:00O6APogórze0:2 (0:2)Strumień
21.11.202014:00O6APuńców5:0 (1:0)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202012:00Strumień5:6 (2:5)Grodziec
03.07.202018:00Strumień0:4 (0:1)Ruptawa
10.07.202018:00Strumień0:1 (0:0)Wisła Wlk.
18.08.202017:30ŚKS Naprzód Lipiny3:0Strumień

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83