LKS Skrzyczne Lipowa

Adres: ul. Lipowa 621, 34-324 Lipowa
Telefon(y): 338 670 315, 338 671 379
WWW: http://lkslipowa.futbolowo.pl

Prezes: Marek Binda
Kierownik: Antoni Golec
Trener: Mariusz Midor

Rok założenia: 1946
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Lipowa
Pojemność stadionu: 500
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Krystabramkarz
2Maciej Kupczakbramkarz
3Tomasz Caputaobrońca
4Jan Dziedzicobrońca
5Bartłomiej Golecobrońca
6Tomasz Małysiakobrońca
7Mariusz Midorobrońca
8Dawid Piątekobrońca
9Rafał Zwardońobrońca
10Dawid Golecpomocnik
11Mateusz Górnypomocnik
12Paweł Janikpomocnik
13Artur Karaspomocnik
14Konrad Pietraszkopomocnik
15Filip Skrzypekpomocnik
16Maciej Sowapomocnik
17Marcin Suławapomocnik
18Adrian Wilczekpomocnik
19Arkadiusz Wilkpomocnik
20Jakub Zemczakpomocnik
21Kacper Jakubiecnapastnik
22Bartłomiej Wandzelnapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Maciej Sowa
4
Dawid Golec
2
Mateusz Górny
Filip Skrzypek
Marcin Suława
1
Tomasz Caputa
Bartłomiej Golec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201917:00KAZLipowa0:0 (0:0)Słotwina
24.08.201916:00KAZCzernichów0:0 (0:0)Lipowa
01.09.201915:00KAZLipowa2:3 (1:2)Soła Ż.
07.09.201917:00KAZUjsoły3:1 (2:0)Lipowa
15.09.201915:00KAZLipowa3:2 (1:0)Babia Góra
21.09.201916:00KAZSopotnia2:1 (2:1)Lipowa
29.09.201915:00KAZLipowa2:2 (1:0)Leśna
05.10.201915:00KAZWęgierska G.1:3 (0:0)Lipowa
13.10.201915:00KAZLipowa5:1 (4:1)Jeleśnia
20.10.201915:00KAZGilowice2:3 (0:1)Lipowa
27.10.201914:00KAZRadziechowy II2:2 (1:1)Lipowa
03.11.201914:00KAZLipowa3:1 (2:1)Bystra (k. Żywca)
09.11.201914:00KAZZarzecze1:7 (0:3)Lipowa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201918:00Lipowa5:3 (2:1)Buczkowice
27.07.201916:00Lipowa2:6 (1:3)Wilkowice
04.08.201911:00Radziechowy II1:1 (0:0)Lipowa

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94