LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi - 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej : 1993/94
Mistrz Klasy A - 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B - 1976/77

Zdobywca PP BOZPN - 1996/1997

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Byrskibramkarz
2Kamil Goliaszbramkarz
3Adrian Śmiłowskibramkarz
4Arkadiusz Bargielobrońca
5Artur Bierońskiobrońca
6Krzysztof Łaciakobrońca
7Michał Wróbelobrońca
8Marcin Bębenpomocnik
9Ryszard Borutkopomocnik
10Marcin Filapekpomocnik
11Szymon Gencpomocnik
12Bartłomiej Gołąbpomocnik
13Patryk Gralpomocnik
14Mateusz Korczykpomocnik
15Tomasz Magierapomocnik
16Wojciech Małyszpomocnik
17Wojciech Sadlokpomocnik
18Tomasz Sochapomocnik
19Adrian Szarypomocnik
20Kamil Tobiaszpomocnik
21Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
22Marcin Wróbelpomocnik
23Janusz Bąknapastnik
24Błażej Cięcielnapastnik
25Jakub Ogiegłonapastnik
26Sebastian Oleknapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Jakub Ogiegło
9
Janusz Bąk
8
Wojciech Sadlok
7
Błażej Cięciel
4
Tomasz Magiera
2
Krzysztof Łaciak
Adrian Szary
Marcin Wróbel
1
Wojciech Małysz
Adrian Śmiłowski
Kamil Tobiasz
Krzysztof Wójcikiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPBestwinka1:4 (1:3)Dankowice
06.08.201717:00LOBDankowice4:4 (2:3)Żabnica
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
12.08.201717:00LOBWisła1:1 (1:0)Dankowice
20.08.201717:00LOBDankowice1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
27.08.201717:00LOBDankowice1:3 (0:0)Koszarawa Ż.
30.08.201717:00PPPisarzowice3:1 (1:1)Dankowice
02.09.201717:00LOBZebrzydowice0:5 (0:3)Dankowice
10.09.201717:00LOBDankowice6:1 (3:0)Leśna
16.09.201715:00LOBJaworze1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201716:00LOBPuńców3:7 (3:2)Dankowice
12.10.201716:30LOBDankowice3:2 (1:1)Łękawica
14.10.201716:00LOBBestwina3:0 (0:0)Dankowice
21.10.201715:00LOBDankowice8:0 (6:0)Wilkowice
28.10.201714:00LOBChybie0:4 (0:0)Dankowice
05.11.201714:00LOBDankowice2:2 (1:1)Pruchna
11.11.201714:00LOBDrogomyśl1:2 (1:0)Dankowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201716:00Dankowice3:2 (1:2)LKS Jawiszowice
27.01.201813:00Dankowice7:2 (3:0)Pisarzowice
03.02.201815:30Dankowice4:2 (4:2)Rekord II
10.02.201813:00Dankowice5:2 (4:0)Zatorzanka Zator
17.02.201813:00Dankowice4:4 (2:1)LKS Jawiszowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101