LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi: 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej: 1993/94
Mistrz Klasy A: 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B: 1976/77

Zdobywca PP OZPN: 1996/1997

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Byrskibramkarz
2Kamil Goliaszbramkarz
3Dominik Krausbramkarz
4Adrian Śmiłowskibramkarz
5Arkadiusz Bargielobrońca
6Artur Bierońskiobrońca
7Krzysztof Łaciakobrońca
8Michał Wróbelobrońca
9Marcin Bębenpomocnik
10Ryszard Borutkopomocnik
11Marcin Filapekpomocnik
12Szymon Gencpomocnik
13Bartłomiej Gołąbpomocnik
14Patryk Gralpomocnik
15Mateusz Korczykpomocnik
16Tomasz Magierapomocnik
17Wojciech Małyszpomocnik
18Daniel Mańdokpomocnik
19Wojciech Sadlokpomocnik
20Tomasz Sochapomocnik
21Adrian Szarypomocnik
22Kamil Tobiaszpomocnik
23Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
24Marcin Wróbelpomocnik
25Sebastian Zawadzkipomocnik
26Janusz Bąknapastnik
27Błażej Cięcielnapastnik
28Jakub Ogiegłonapastnik
29Sebastian Oleknapastnik

Najlepsi strzelcy

28
Jakub Ogiegło
15
Wojciech Sadlok
13
Błażej Cięciel
10
Janusz Bąk
6
Tomasz Magiera
4
Marcin Wróbel
3
Krzysztof Łaciak
2
Marcin Bęben
Adrian Szary
1
Artur Bieroński
Wojciech Małysz
Adrian Śmiłowski
Kamil Tobiasz
Krzysztof Wójcikiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPBestwinka1:4 (1:3)Dankowice
06.08.201717:00LOBDankowice4:4 (2:3)Żabnica
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
12.08.201717:00LOBWisła1:1 (1:0)Dankowice
20.08.201717:00LOBDankowice1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
27.08.201717:00LOBDankowice1:3 (0:0)Koszarawa Ż.
30.08.201717:00PPPisarzowice3:1 (1:1)Dankowice
02.09.201717:00LOBZebrzydowice0:5 (0:3)Dankowice
10.09.201717:00LOBDankowice6:1 (3:0)Leśna
16.09.201715:00LOBJaworze1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201716:00LOBPuńców3:7 (3:2)Dankowice
12.10.201716:30LOBDankowice3:2 (1:1)Łękawica
14.10.201716:00LOBBestwina3:0 (0:0)Dankowice
21.10.201715:00LOBDankowice8:0 (6:0)Wilkowice
28.10.201714:00LOBChybie0:4 (0:0)Dankowice
05.11.201714:00LOBDankowice2:2 (1:1)Pruchna
11.11.201714:00LOBDrogomyśl1:2 (1:0)Dankowice
31.03.201813:00LOBCzechowice-Dz.4:0 (2:0)Dankowice
07.04.201816:00LOBKoszarawa Ż.3:0 (0:0)Dankowice
11.04.201817:00LOBDankowice1:0 (0:0)Góral
14.04.201816:00LOBDankowice1:6 (0:4)Zebrzydowice
22.04.201817:00LOBLeśna1:4 (0:2)Dankowice
28.04.201817:00LOBDankowice1:2 (0:0)Jaworze
03.05.201815:00LOBŁękawica3:2 (1:0)Dankowice
05.05.201817:00LOBDankowice0:4 (0:2)Puńców
12.05.201817:00LOBGóral2:2 (2:0)Dankowice
16.05.201818:00LOBDankowice4:0 (3:0)Wisła
19.05.201817:00LOBDankowice3:2 (1:1)Bestwina
26.05.201814:00LOBWilkowice1:3 (0:2)Dankowice
30.05.201818:00LOBŻabnica5:2 (1:1)Dankowice
06.06.201818:00LOBDankowice1:2 (0:0)Chybie
10.06.201816:00LOBPruchna3:5 (3:0)Dankowice
16.06.201817:00LOBDankowice4:2 (1:1)Drogomyśl

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201716:00Dankowice3:2 (1:2)LKS Jawiszowice
27.01.201813:00Dankowice7:2 (3:0)Pisarzowice
03.02.201815:30Dankowice4:2 (4:2)Rekord II
10.02.201813:00Dankowice5:2 (4:0)Zatorzanka Zator
17.02.201813:00Dankowice4:4 (2:1)LKS Jawiszowice
24.02.201813:00Dankowice2:1 (1:1)Skawa Wadowice
03.03.201813:00Dankowice1:2 (1:2)Jasienica
10.03.201813:00Dankowice6:1 (2:1)Hejnał

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201