LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi: 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej: 1993/94
Mistrz Klasy A: 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B: 1976/77

Zdobywca PP OZPN: 1996/1997, 2000/2001

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Śmiłowskibramkarz
2Arkadiusz Bargielobrońca
3Artur Bierońskiobrońca
4Wojciech Jodłowiecobrońca
5Krzysztof Łaciakobrońca
6Michał Wróbelobrońca
7Adrian Adamowiczpomocnik
8Marcin Bębenpomocnik
9Ryszard Borutkopomocnik
10Marcin Filapekpomocnik
11Szymon Gencpomocnik
12Bartłomiej Gołąbpomocnik
13Bartłomiej Jamrozpomocnik
14Michał Jurapomocnik
15Dominik Kabotpomocnik
16Tomasz Magierapomocnik
17Wojciech Małyszpomocnik
18Daniel Mańdokpomocnik
19Wojciech Sadlokpomocnik
20Michał Sewerapomocnik
21Mateusz Sobalapomocnik
22Adrian Szarypomocnik
23Kamil Tobiaszpomocnik
24Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
25Marcin Wróbelpomocnik
26Błażej Cięcielnapastnik
27Jakub Ogiegłonapastnik
28Sebastian Oleknapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Jakub Ogiegło
10
Wojciech Sadlok
7
Błażej Cięciel
4
Michał Sewera
3
Marcin Bęben
Adrian Szary
2
Artur Bieroński
Krzysztof Łaciak
1
Łukasz Błasiak
Wojciech Małysz
Marcin Wróbel
Kamil Zoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00LOBDankowice3:0 (3:0)Chybie
11.08.201817:00LOBDankowice8:0 (3:0)Kończyce M.
15.08.201818:00LOBPuńców3:3 (1:1)Dankowice
18.08.201817:00LOBDankowice0:8 (0:5)Skoczów
21.08.201818:00PPBestwina3:1 (3:1)Dankowice
25.08.201817:00LOBDrogomyśl3:1 (3:0)Dankowice
01.09.201817:00LOBDankowice7:1 (4:0)Rajcza
12.09.201817:00LOBBestwinka0:1 (0:0)Dankowice
15.09.201816:00LOBDankowice3:0 (0:0)Zebrzydowice
23.09.201816:00LOBPruchna1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201816:00LOBDankowice3:1 (2:1)BKS Stal
07.10.201815:30LOBJaworze1:2 (0:1)Dankowice
13.10.201816:00LOBDankowice1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
20.10.201815:00LOBGóral0:1 (0:1)Dankowice
28.10.201814:00LOBDankowice3:0 (0:0)Bestwina
03.11.201814:00LOBŁękawica0:5 (0:1)Dankowice
11.11.201814:00LOBDankowice0:3 (0:2)Wisła
18.11.201813:00LOBRekord II1:2 (1:1)Dankowice
16.03.201915:00LOBChybie1:2 (0:0)Dankowice
24.03.201915:00LOBKończyce M.0:1 (0:0)Dankowice
30.03.201915:00LOBDankowice0:4 (0:1)Puńców
06.04.201916:00LOBSkoczów5:1 (3:0)Dankowice
13.04.201916:00LOBDankowice1:1 (0:0)Drogomyśl
20.04.201913:00LOBRajcza2:3 (0:2)Dankowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Dankowice4:1 (1:1)Górnik Brzeszcze
25.07.201818:00Dankowice1:2 (0:1)LKS Jawiszowice
28.07.201815:00Dankowice5:3 (3:2)Zatorzanka Zator
02.02.201913:00Dankowice4:3 (1:2)Zatorzanka Zator
09.02.201913:00Dankowice3:1 (1:1)Wilamowice
16.02.201913:00Dankowice0:6 (0:3)LKS Jawiszowice
23.02.201913:00Dankowice3:5 (3:1)Halniak Maków Podhalański
02.03.201913:00Dankowice3:1 (2:0)Skawa Wadowice
07.03.201917:30Czechowice-Dz.3:2 (1:0)Dankowice
09.03.201914:00Radziechowy4:1 (2:1)Dankowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220