RKS Cukrownik Chybie

Adres: ul. Sportowa 18, 43-520 Chybie
Telefon(y): 338 561 134, 338 561 054
WWW: http://cukrownikchybie.eu

Prezes: Jarosław Czerwonka
Kierownik: Grzegorz Stabla
Trener: Krzysztof Dybczyński

Rok założenia: 1937
Barwy: niebiesko-czerwono-białe
Nazwa stadionu: Gminny Stadion Sportowy
Pojemność stadionu: 2 200 miejsc (1 000 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej : 1983/84
Mistrz Klasy A - 1970/71, 1980/81, 1992/93, 2005/06
Mistrz Klasy B - 1956,

Finalista Pucharu w podokręgu - 2014/15
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Francuzbramkarz
2Roman Nalepabramkarz
3Bartłomiej Gabryśobrońca
4Tomasz Gandzelobrońca
5Krystian Teklaobrońca
6Patryk Ułasewiczobrońca
7Błażej Bawołpomocnik
8Mateusz Bawołpomocnik
9Patryk Chmielpomocnik
10Jakub Ciałońpomocnik
11Marcin Dudapomocnik
12Daniel Hołotapomocnik
13Kacper Kajsturapomocnik
14Mateusz Kawulokpomocnik
15Grzegorz Kuboszekpomocnik
16Jakub Lachpomocnik
17Konrad Michalskipomocnik
18Kamil Neterpomocnik
19Daniel Poloczekpomocnik
20Jakub Puzońpomocnik
21Tomasz Rauerpomocnik
22Kamil Skowronekpomocnik
23Paweł Sosnapomocnik
24Kacper Stablapomocnik
25Andrzej Stokłosapomocnik
26Mateusz Stokłosapomocnik
27Piotr Stokłosapomocnik
28Dawid Świńczykpomocnik
29Marcin Urbańczykpomocnik
30Jarosław Waleczekpomocnik
31Bartłomiej Wiewiórapomocnik
32Damian Wojtońpomocnik
33Radosław Zahrajpomocnik
34Dariusz Zygmapomocnik
35Mikołaj Żerdkapomocnik
36Szymon Gruszkanapastnik
37Rafał Szczygielskinapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Dariusz Zygma
6
Rafał Szczygielski
3
Błażej Bawoł
2
Mateusz Bawoł
Damian Wojtoń
1
Patryk Chmiel
Tomasz Gandzel
Kamil Skowronek
Mateusz Stokłosa

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201716:00PPGoleszów10:0 (5:0)Chybie
06.08.201715:00LOBLeśna2:4 (0:3)Chybie
12.08.201717:00LOBChybie4:1 (3:0)Jaworze
19.08.201717:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Chybie
26.08.201717:00LOBChybie3:0 (1:0)Puńców
02.09.201716:00LOBGóral1:1 (0:1)Chybie
09.09.201717:00LOBChybie0:0 (0:0)Bestwina
16.09.201716:30LOBWilkowice1:1 (0:1)Chybie
30.09.201716:00LOBChybie2:2 (1:1)Pruchna
07.10.201716:00LOBDrogomyśl3:1 (1:0)Chybie
14.10.201716:00LOBChybie3:1 (2:0)Żabnica
18.10.201716:00LOBCzechowice-Dz.5:1 (2:0)Chybie
21.10.201715:00LOBWisła2:1 (0:0)Chybie
28.10.201714:00LOBChybie0:4 (0:0)Dankowice
04.11.201714:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (1:0)Chybie
11.11.201714:00LOBChybie3:1 (0:0)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201718:00Chybie0:2 (0:0,0:1,0:1)Gwarek Zabrze U19
23.07.201715:30Chybie1:3 (1:2)TSP II
29.07.201717:00Chybie1:3 (1:1)Rekord II
23.01.201819:00Strumień1:7 (0:4)Chybie
27.01.201816:00Rekord II2:2 (2:1)Chybie
03.02.201814:00Chybie2:3 (0:2)Skoczów
10.02.201816:00Ustroń5:1 (3:1)Chybie
18.02.201813:00Chybie5:3 (3:0)Bestwinka

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101