RKS Cukrownik Chybie

Adres: ul. Sportowa 18, 43-520 Chybie
Telefon(y): 338 561 134, 338 561 054
WWW: http://cukrownikchybie.eu

Prezes: Jarosław Czerwonka
Kierownik: Grzegorz Stabla
Trener: Krzysztof Dybczyński

Rok założenia: 1937
Barwy: niebiesko-czerwono-białe
Nazwa stadionu: Gminny Stadion Sportowy
Pojemność stadionu: 2 200 miejsc (1 000 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej : 1983/84
Mistrz Klasy A - 1970/71, 1980/81, 1992/93, 2005/06
Mistrz Klasy B - 1956,

Finalista Pucharu w podokręgu - 2014/15
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Francuzbramkarz
2Roman Nalepabramkarz
3Tomasz Gandzelobrońca
4Paweł Michałekobrońca
5Krystian Teklaobrońca
6Patryk Ułasewiczobrońca
7Błażej Bawołpomocnik
8Mateusz Bawołpomocnik
9Jakub Ciałońpomocnik
10Marcin Dudapomocnik
11Daniel Hołotapomocnik
12Kacper Kajsturapomocnik
13Mateusz Kawulokpomocnik
14Grzegorz Kuboszekpomocnik
15Jakub Lachpomocnik
16Kamil Majpomocnik
17Konrad Michalskipomocnik
18Kamil Neterpomocnik
19Daniel Poloczekpomocnik
20Jakub Puzońpomocnik
21Tomasz Rauerpomocnik
22Kamil Skowronekpomocnik
23Paweł Sosnapomocnik
24Kacper Stablapomocnik
25Andrzej Stokłosapomocnik
26Piotr Stokłosapomocnik
27Dawid Świńczykpomocnik
28Marcin Urbańczykpomocnik
29Przemysław Wadaspomocnik
30Jarosław Waleczekpomocnik
31Bartłomiej Wiewiórapomocnik
32Damian Wojtońpomocnik
33Radosław Zahrajpomocnik
34Dariusz Zygmapomocnik
35Mikołaj Żerdkapomocnik
36Szymon Gruszkanapastnik
37Rafał Szczygielskinapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Dariusz Zygma
12
Rafał Szczygielski
10
Damian Wojtoń
7
Błażej Bawoł
2
Mateusz Bawoł
Patryk Ułasewicz
1
Patryk Chmiel
Tomasz Gandzel
Kamil Maj
Daniel Poloczek
Kamil Skowronek
Mateusz Stokłosa
Marcin Urbańczyk
Przemysław Wadas

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201716:00PPGoleszów10:0 (5:0)Chybie
06.08.201715:00LOBLeśna2:4 (0:3)Chybie
12.08.201717:00LOBChybie4:1 (3:0)Jaworze
19.08.201717:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Chybie
26.08.201717:00LOBChybie3:0 (1:0)Puńców
02.09.201716:00LOBGóral1:1 (0:1)Chybie
09.09.201717:00LOBChybie0:0 (0:0)Bestwina
16.09.201716:30LOBWilkowice1:1 (0:1)Chybie
30.09.201716:00LOBChybie2:2 (1:1)Pruchna
07.10.201716:00LOBDrogomyśl3:1 (1:0)Chybie
14.10.201716:00LOBChybie3:1 (2:0)Żabnica
18.10.201716:00LOBCzechowice-Dz.5:1 (2:0)Chybie
21.10.201715:00LOBWisła2:1 (0:0)Chybie
28.10.201714:00LOBChybie0:4 (0:0)Dankowice
04.11.201714:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (1:0)Chybie
11.11.201714:00LOBChybie3:1 (0:0)Zebrzydowice
31.03.201813:00LOBChybie0:1 (0:1)Łękawica
08.04.201816:00LOBPuńców1:2 (1:1)Chybie
14.04.201816:00LOBChybie0:4 (0:1)Góral
21.04.201816:00LOBBestwina2:1 (1:1)Chybie
28.04.201817:00LOBChybie2:1 (0:0)Wilkowice
03.05.201815:00LOBChybie2:5 (0:3)Czechowice-Dz.
05.05.201817:00LOBPruchna0:0 (0:0)Chybie
12.05.201817:00LOBChybie1:2 (0:1)Drogomyśl
16.05.201818:00LOBJaworze1:4 (1:2)Chybie
20.05.201817:00LOBŻabnica0:6 (0:2)Chybie
26.05.201817:00LOBChybie3:0 (2:0)Wisła
30.05.201817:00LOBChybie8:1 (2:1)Leśna
06.06.201818:00LOBDankowice1:2 (0:0)Chybie
09.06.201817:00LOBChybie0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
16.06.201817:00LOBZebrzydowice3:2 (1:0)Chybie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201718:00Chybie0:2 (0:0,0:1,0:1)Gwarek Zabrze U19
23.07.201715:30Chybie1:3 (1:2)TSP II
29.07.201717:00Chybie1:3 (1:1)Rekord II
23.01.201819:00Strumień1:7 (0:4)Chybie
27.01.201816:00Rekord II2:2 (2:1)Chybie
03.02.201814:00Chybie2:3 (0:2)Skoczów
10.02.201816:00Ustroń5:1 (3:1)Chybie
18.02.201813:00Chybie5:3 (3:0)Bestwinka
24.02.201815:00Chybie4:3 (3:1)Zabłocie
04.03.201811:00Chybie6:1 (3:0)Dębowiec
09.03.201819:00Landek4:2 (2:2)Chybie
16.03.201818:00Puńców3:1 (3:1)Chybie

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201