KS Góral Żywiec

Adres: Tetmajera 50, 34-300 Żywiec
Telefon(y): 338 614 909
E-mail: biuro@czarni-goral.zywiec.pl
WWW: http://www.goralzywiec.pl, http://czarni-goral.futbolowo.pl/

Prezes: Henryk Jakubiec
Kierownik: Tomasz Staszkiewicz
Trener: Sebastian Klimek

Data założenia: 01.09.1956
Barwy: żółto-biało-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Górala Żywiec
Pojemność stadionu: 3.000 miejsc (500 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 69m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Gołekbramkarz
2Tomasz Kupczakbramkarz
3Miłosz Michalskibramkarz
4Rafał Pawlusbramkarz
5Damian Pyclikbramkarz
6Mateusz Biegunobrońca
7Mikołaj Juraszekobrońca
8Jakub Knapekobrońca
9Mateusz Pawlusobrońca
10Kostiantyn Shliakhovyiobrońca
11Łukasz Widuchobrońca
12Mateusz Widuchobrońca
13Kamil Gazurekpomocnik
14Michał Gołuchpomocnik
15Maksymilian Gowinpomocnik
16Patryk Kłyszyńskipomocnik
17Marcin Kosiecpomocnik
18Hugo Nejfeldpomocnik
19Dawid Nowakpomocnik
20Marcin Osmałekpomocnik
21Maksymilian Pawluspomocnik
22Jakub Talikpomocnik
23Krzysztof Widzykpomocnik
24Maciej Wojtyłapomocnik
25Marek Gołuchnapastnik
26Marcin Radwaniaknapastnik
27Grzegorz Szymońskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marek Gołuch
Patryk Semik
Grzegorz Szymoński
4
Mateusz Widuch
2
Marcin Byrtek
Marcin Kosiec
Marcin Osmałek
1
Michał Gołuch
Maksymilian Gowin
Szczepan Krakowiak
Mateusz Pawlus
Kostiantyn Shliakhovyi

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPGilowiceWOGóral
05.08.201815:00LOBRajcza1:0 (1:0)Góral
11.08.201817:00LOBGóral3:1 (3:0)Bestwinka
15.08.201811:00LOBZebrzydowice2:0 (1:0)Góral
18.08.201817:00LOBGóral2:0 (0:0)Pruchna
26.08.201815:00LOBBKS Stal2:1 (1:0)Góral
29.08.201817:30PPŻabnicaWOGóral
01.09.201817:00LOBGóral3:0 (2:0)Jaworze
08.09.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:1)Góral
15.09.201811:00LOBChybie1:2 (0:0)Góral
19.09.201816:30PPGóral0:2 (0:0)Radziechowy
22.09.201816:00LOBGóral1:2 (0:1)Bestwina
29.09.201816:00LOBŁękawica0:2 (0:1)Góral
06.10.201816:00LOBGóral1:2 (1:0)Wisła
13.10.201815:00LOBRekord II4:0 (3:0)Góral
20.10.201815:00LOBGóral0:1 (0:1)Dankowice
28.10.201814:00LOBKończyce M.1:3 (0:2)Góral
04.11.201814:00LOBGóral0:0 (0:0)Puńców
17.11.201813:00LOBGóral2:0 (0:0)Drogomyśl
01.12.201813:00LOBSkoczów1:1 (0:0)Góral
16.03.201915:30LOBGóral3:0 (2:0)Rajcza
24.03.201915:00LOBBestwinka0:4 (0:1)Góral
30.03.201915:00LOBGóral1:1 (1:0)Zebrzydowice
07.04.201915:00LOBPruchna0:1 (0:0)Góral
13.04.201916:00LOBGóralWOBKS Stal
20.04.201911:00LOBJaworze2:2 (0:1)Góral

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Góral1:2 (0:2)Pietrzykowice
22.07.201811:00Jałowiec Stryszawa2:9 (1:2)Góral
24.07.201818:00Węgierska G.1:4 (0:2)Góral
01.08.201818:00Góral4:1 (2:0)Rekord II
26.01.201918:00Góral1:2 (0:1)Tempo Białka
10.02.201917:00Góral5:0 (2:0)Pietrzykowice
16.02.201917:00Góral1:4 (0:3)Beskid A.
24.02.201911:00Góral1:3 (0:1)ROW Rybnik II
03.03.201913:00Rekord II3:1 (2:1)Góral
09.03.201911:00Jasienica1:0 (1:0)Góral

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220