PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

TS Koszarawa Żywiec

Adres: ul. Aleja Wolności 4, 34-300 Żywiec
Telefon(y): 334 759 590
WWW: http://www.tskoszarawazywiec.pl

Prezes: Janusz Wiwatowski
Kierownik: Arkadiusz Oczko
Trener: Tomasz Fijak

Rok założenia: 1910
Barwy: niebiesko-czarne
Nazwa stadionu: Stadion TS Koszarawa Żywiec
Pojemność stadionu: 950 miejsc (600 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz IV ligi: 2006/2007
Mistrz Ligi Okręgowej: 2000/2001
Mistrz A Klasy: 1986/1987

1/8 finału Puchar Polski: 2003/2004
Wygrana PP ŚlZPN: 2002/2003
Wygrana PP OZPN: 1985/1986
Wygrana PP PPN (5x): 2001/2002, 2002/2003, 2003/2004, 2005/2006, 2007/2008,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Ciasnochabramkarz
2Jakub Gałuszkabramkarz
3Marcin Jeżewskibramkarz
4Wojciech Mrokbramkarz
5Bartłomiej Jakubiecobrońca
6Przemysław Juraszobrońca
7Przemysław Przerwaobrońca
8Bartosz Błasiakpomocnik
9Marcin Dobranowskipomocnik
10Tomasz Fijakpomocnik
11Krzysztof Janikpomocnik
12Tomasz Janikpomocnik
13Artur Karpetapomocnik
14Tomasz Kijaspomocnik
15Szymon Nowakpomocnik
16Olaf Oganisyanpomocnik
17Marcel Ormaniecpomocnik
18Rafał Piechapomocnik
19Gabriel Piecuchpomocnik
20Piotr Pindelpomocnik
21Marek Pudapomocnik
22Mariusz Sanetrapomocnik
23Michał Talikpomocnik
24Jakub Trzoppomocnik
25Jakub Urbaśpomocnik
26Krzysztof Walkiewiczpomocnik
27Krzysztof Widzykpomocnik
28Filip Bąknapastnik
29Damian Dobranowskinapastnik
30Mariusz Kosibornapastnik
31Grzegorz Szymiknapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Szymon Nowak
12
Daniel Grabski
11
Tomasz Janik
5
Filip Bąk
3
Michał Talik
2
Damian Dobranowski
Krzysztof Janik
Grzegorz Szymik
Krzysztof Walkiewicz
1
Bartłomiej Jakubiec
Przemysław Jurasz
Artur Karpeta
Piotr Pindel
Jakub Urbaś

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202016:00PPBabia Góra2:5 (0:1)Koszarawa Ż.
25.07.202017:00O6BGóral1:2 (0:1)Koszarawa Ż.
08.08.202016:00O6BKoszarawa Ż.4:0 (2:0)Pietrzykowice
15.08.202011:00O6BŻabnica1:1 (1:1)Koszarawa Ż.
29.08.202016:00O6BMilówka2:3 (0:1)Koszarawa Ż.
05.09.202016:00O6BKoszarawa Ż.9:1 (3:0)Istebna
12.09.202016:00O6BUjsoły1:2 (0:0)Koszarawa Ż.
19.09.202011:00O6BKoszarawa Ż.6:0 (0:0)Węgierska G.
23.09.202016:30PPCzernichówWOKoszarawa Ż.
26.09.202016:00O6BKoszarawa Ż.0:1 (0:1)Góral
07.10.202016:00PPŻabnicaWOKoszarawa Ż.
10.10.202015:00O6BPietrzykowice0:4 (0:1)Koszarawa Ż.
17.10.202015:00O6BKoszarawa Ż.1:1 (0:1)Żabnica
21.10.202016:00O6BKoszarawa Ż.3:3 (2:3)Rajcza
25.10.202014:30O6BRajcza3:0 (0:0)Koszarawa Ż.
31.10.202014:00O6BKoszarawa Ż.4:1 (2:0)Milówka
08.11.202014:00O6BIstebna0:11 (0:8)Koszarawa Ż.
11.11.202014:00O6BKoszarawa Ż.5:1 (3:0)Ujsoły
14.11.202014:00O6BWęgierska G.0:4 (0:0)Koszarawa Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202011:00Koszarawa Ż.2:1 (0:0)Ustroń
04.07.202015:00Koszarawa Ż.6:1 (1:1)Dankowice
08.07.202018:30Czechowice-Dz.6:1 (4:0)Koszarawa Ż.
11.07.202015:00Koszarawa Ż.3:2 (3:1)BKS Stal
18.07.202010:30Czaniec1:2 (1:1)Koszarawa Ż.
08.09.202016:30KS Orzeł Biały Piekary Ślaskie2:3 (0:3)Koszarawa Ż.
16.09.202016:30Koszarawa Ż.1:6 (0:4)Ruch Chorzów Spółka Akcyjna

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83