WSS Wisła

Adres: ul. Wyzwolenia 67, 43-460 Wisła
Telefon(y): 338 551 288
WWW: http://kswisla.futbolowo.pl/

Prezes: Zbigniew Wuwer
Kierownik: Andrzej Cyrzyk
Trener: Tomasz Wuwer

Rok założenia: 1953
Barwy: niebiesko-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Jonidło
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 99m. x 68m.
Oświetlenie: nie

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej  : 2010/11,
Puchar Polski w podokręgu : (6x) 2010/11, 11/12, 12/13, 15/16, 16/17, 17/18
Mistrz Klasy B : (3x) 1983/1984, 1989/1990, 2002/2003
Mistrz Klasy C: (2x) 1955, 1977/78

Nazwy:

(1953) - KS Wisła Start Wisła
(1989) - KS Wisła w Wiśle
(2003) - KS Wisła Ustronianka
(2014) - KS Wisła w Wiśle
(2015) - WSS Wisła

Najwyższy poziom ligowy: IV Liga (2010 - 2014)

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Andrzej Nowakowskibramkarz
2Przemysław Szalbótbramkarz
3Robert Gajdaobrońca
4Paweł Michałekobrońca
5Mariusz Pilchobrońca
6Mateusz Tomalaobrońca
7Gabriel Bośpomocnik
8Dorian Chrapekpomocnik
9Mateusz Cieślarpomocnik
10Jakub Juroszpomocnik
11Kacper Kiragapomocnik
12Paweł Krawczykpomocnik
13Dominik Kubalikpomocnik
14Łukasz Lachowskipomocnik
15Robert Lapczykpomocnik
16Jakub Marekwicapomocnik
17Marcin Mazurekpomocnik
18Jakub Niemczykpomocnik
19Michał Pilchpomocnik
20Mirosław Wałachpomocnik
21Szymon Woźniczkapomocnik
22Andrzej Cieślarnapastnik
23Sebastian Juroszeknapastnik
24Krystian Strachnapastnik

Najlepsi strzelcy


11
Krystian Strach
8
Sebastian Juroszek
5
Dorian Chrapek
Jakub Niemczyk
Szymon Woźniczka
4
Marcin Mazurek
3
Jakub Marekwica
Mateusz Tomala
2
Mateusz Cieślar
1
Andrzej Cieślar
Jakub Jurosz
Robert Lapczyk
Mirosław Wałach

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPBrenna1:3 (0:1)Wisła
04.08.201817:00LOBPuńców2:3 (1:2)Wisła
11.08.201817:00LOBWisła1:5 (1:1)Skoczów
15.08.201817:00LOBDrogomyśl5:1 (1:1)Wisła
18.08.201817:00LOBWisła1:2 (1:2)Rajcza
22.08.201817:00PPPielgrzymowice0:3 (0:3)Wisła
26.08.201817:00LOBBestwinka1:1 (1:0)Wisła
02.09.201817:00LOBWisła4:1 (2:1)Zebrzydowice
05.09.201816:30PP1909 Piast2:3 (0:3)Wisła
09.09.201816:00LOBPruchna1:2 (0:2)Wisła
15.09.201814:00LOBWisła1:2 (1:1)BKS Stal
22.09.201816:00LOBJaworze0:1 (0:1)Wisła
29.09.201816:00LOBWisła3:4 (2:3)Koszarawa Ż.
06.10.201816:00LOBGóral1:2 (1:0)Wisła
13.10.201816:00LOBWisła0:1 (0:1)Bestwina
20.10.201815:00LOBŁękawica1:1 (0:0)Wisła
27.10.201815:00LOBChybie1:1 (0:0)Wisła
03.11.201814:00LOBWisła2:2 (1:1)Rekord II
11.11.201814:00LOBDankowice0:3 (0:2)Wisła
17.11.201812:45LOBWisła3:0 (1:0)Kończyce M.
09.03.201912:00PPWisła1:1 (0:1) k. 2:4Drogomyśl
17.03.201915:00LOBWisła3:2 (1:1)Puńców
23.03.201915:00LOBSkoczów2:0 (0:0)Wisła
31.03.201915:00LOBWisła0:3 (0:0)Drogomyśl
07.04.201915:00LOBRajcza2:4 (1:0)Wisła
14.04.201916:00LOBWisłaWOBestwinka
20.04.201911:00LOBZebrzydowice1:1 (1:1)Wisła

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

01.02.201919:30Wisła3:2 (2:1)Wilkowice
16.02.201917:30Wisła2:4 (1:2)Ruptawa
23.02.201915:00Rudnik0:6 (0:2)Wisła
03.03.201916:00Wisła3:3 (3:1)Brenna
12.03.2019IstebnaWisła

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220